Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Okna dachowe Liteleader (9)

  Z myślą o właścicielach domów jednorodzinnych i każdego innego budynków ze skośnym dachem, przygotowaliśmy bogaty wybór funkcjonalnych okien dachowych Liteleader. Marka jest nową propozycją renomowanego producenta, który może pochwalić się aż 75-letnim doświadczeniem w branży. Co istotne, wszystkie egzemplarze Liteleader są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. To z kolei przekłada się na niezwykle atrakcyjną cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Sam montaż okien dachowych Liteleader jest całkowicie intuicyjny i przebiega bezproblemowo.

  Jakie okna dachowe Liteleader znajdziesz w naszej ofercie?

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę okien dachowych Liteleader, wśród których znalazły się linie EnergyLite, EnergySolid czy EnergyEndure. Produkty są wykonane z naturalnego tworzywa lub PCV, wyróżniają się doskonałą izolacją cieplną, a do tego mogą być instalowane zarówno na dachach płaskich, jak i falistych czy wysokoprofilowych.

  Okna dachowe Liteleader EnergyLite

  Jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym są okna dachowe Liteleader EnergyLite, czyli nowoczesne modele, które są produkowane przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych stolarskich. Co warto o nich wiedzieć? Produkty z tej linii powstają z laminowanego drewna sosny północnoskandynawskiej, które jest klejone warstwowo, a następnie pokrywane specjalnym lakierem. Nie brakuje także zewnętrznych oblachowań aluminiowych, szczelnych kołnierzy do różnych dachów, a także pakietu szybowego o łącznej grubości 24 mm, który wyposażono w szybę hartowaną.

  Okna dachowe Liteleader EnergySolid

  Okna dachowe Liteleader EnergySolid zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kuchniach i łazienkach, czyli pomieszczeniach, które są szczególnie narażone na działanie wilgoci czy wysokich temperatur. Modele wykonane z bezołowiowego PCV, który dodatkowo wzmocniono stalą, a następnie ocieplono polistyrenem. Produkty mają również 16-milimetrowe ramki ze stali nierdzewnej i 24-milimetrowy pakiet szybowy, które zapewniają maksymalny komfort cieplny w domowym wnętrzu.

  Okna dachowe Liteleader EnergyEndure

  W ofercie marki Liteleader znajdziesz również okna dachowe z linii EnergyEndure, które mogą pochwalić się wytrzymałą konstrukcją odporną na czynniki zewnętrzne. Połączenie modeli drewnianych z aluminiowymi jest szczelne, wytrzymałe, a do tego zapewnia doskonałą izolację termiczną. Całość dopełnia zabezpieczenie przeciwgrzybicze sosny północnoskandynawskiej, wzmocniona konstrukcja ościeżnicy i maksymalna wygoda użytkowania, za którą odpowiada ergonomiczna klamka, praktyczny zawias i możliwość dowolnego otwierania okna.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco