Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność

  Odkurzacze kominkowe 

  Przeglądasz 1 - 2 z 2 produktów

  Odkurzacze kominkowe do popiołu

  Kominek od wielu lat jest bardzo pożądanym elementem wystroju domowego salonu. Oczywiście, jego główną funkcją jest ogrzewanie pomieszczenia, niemniej nie można zapominać jego o walorach estetycznych. Współczesne kominki mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów i utrzymane w różnych stylach – dzięki temu z łatwością można wybrać kominek pasujący do salonu nowoczesnego czy klasycznego. Kominki bardzo często sprawiają również, że salon lub pokój dzienny wydają się po prostu bardziej przytulne.

  Trzeba jednak pamiętać o tym, że kominek to nie tylko radość, ciepło i przytulna atmosfera. Wszystkie kominki wymagają profesjonalnej pielęgnacji i konserwacji oraz regularnego oczyszczania z popiołu, sadzy, rdzy i najzwyklejszego kurzu. W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group można znaleźć profesjonalne odkurzacze kominkowe, dzięki którym w szybki sposób pozbędziesz się zanieczyszczeń z wnętrza kominka.

  Czy odkurzacze do kominków można zastąpić zwykłym odkurzaczem?

  Być może niektórym osobom wydaje się, że profesjonalne odkurzacze do kominków nie różnią się specjalnie od standardowych urządzeń, których na co dzień używamy do odkurzania podłóg i mebli z kurzu i pajęczyn. Trzeba jednak wiedzieć, że odkurzacze do pieca pod kilkoma względami są od nich inne, dlatego podczas sprzątania kominka są niezbędne.

  Odkurzacze do pieca są zazwyczaj większe od tradycyjnych urządzeń i nie posiadają worka. Zamiast niego wyposażone są w metalowy zbiornik, który łatwo można opróżnić po skończonej pracy. Ponadto odkurzacze kominkowe dysponują większą mocą oraz lepszym systemem filtracji, dzięki czemu lepiej radzą sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami z sadzy czy pyłu.

  Odkurzacze do popiołu w sklepie internetowym 4IQ Group

  W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej jakości, profesjonalne odkurzacze do popiołu, które poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi i najtrudniejszymi do usunięcia resztkami popiołu i sadzy. Oferowane przez nas odkurzacze do kominków dysponują bardzo dużą mocą (w zależności od modelu 1000 lub 1200W), długim kablem oraz praktyczną końcówką, która umożliwi dotarcie nawet do najdalszych zakamarków.

  Dlaczego warto kupować odkurzacze do pieca w naszym sklepie?

  W sklepie internetowym 4IQ Group dbamy o to, by nasi klienci mieli do wyboru wyłącznie najwyższej jakości produkty. Nasza firma do wielu lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju wyrobów i produktów do domów i mieszkań, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wiemy na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać, by oferowane przez nas odkurzacze do pieca wydajnie i skutecznie służyły przez wiele lat.

  Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego oferujemy możliwie najszybszą wysyłkę oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie dokonywania zakupu. Jeśli nie wiesz, jaki kominkowy odkurzacz do popiołu będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania, byś był w stu procentach zadowolony z dokonanego zakupu.