Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Drzwi techniczne

Oprócz bogatego wyboru skrzydeł zewnętrznych do domu, biura i każdego innego budynku, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również linię modeli do zadań specjalnych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających klientach. Mowa oczywiście o drzwiach technicznych zewnętrznych RT 01 Technik produkowanych przez polską markę RADEX, które wyróżniają się praktycznym i estetycznym wykończeniem, trwałą konstrukcją i funkcjonalną formą, czyli wszystkim, czego potrzeba w takich miejscach, jak piwnice, kotłownie czy garaże. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Drzwi techniczne RT 01 Technik – różne kolory w atrakcyjnej cenie

Przygotowana kolekcja obejmuje skrzydła pełne w takich wariantach kolorystycznych jak brąz, biel czy antracyt, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model dopasowany nie tylko do Twoich potrzeb, ale także specyfiki danej przestrzeni. Nie możemy zapomnieć o najważniejszym – wszystkie drzwi techniczne RT 01 Technik zamówisz u nas w atrakcyjnie niskiej cenie. Potrzebujesz pomocy w zakupach? Zapraszamy do kontaktu – nasz zespół z chęcią odpowie na wszystkie pytania i podpowie, które skrzydła sprawdzą się w Twoim budynku.

Funkcjonalność drzwi technicznych zewnętrznych Technik

Jak wskazuje ich nazwa, oferowane drzwi techniczne zewnętrzne RT 01 Technik są polecane do wszystkich pomieszczeń technicznych. Zamawiając je w naszym sklepie internetowym, możesz dowolnie konfigurować wybrany produkt, podwyższając jego funkcjonalność i komfort użytkowania. Zdecyduj, jaką szerokość ma mieć skrzydło oraz wybierz jego stronę, aby dopasować je do wymagań konkretnego pomieszczenia.

Postaw na niezawodną trwałość

Do produkcji drzwi technicznych RT 01 Technik wykorzystuje się stal i drewno sosnowe, podczas gdy blachę skrzydła i ościeżnicy pokrywa się ocynkiem i kolorowym lakierem. Wypełnienie powstaje z płyty z twardego polistyrenu spienionego. Dodatkowo umieszcza się w nich tymczasowe wkładki bębenkowe i aluminiowy próg. Oferowane modele o klasie wodoszczelności 4A są objęte roczną gwarancją oraz zostały wyposażone we wkręcane zawiasy czopowe i zamek klamkowy na wkładkę patentową. 

Doskonałe parametry modeli RT 01 Technik

Dostępne w aktualnej ofercie drzwi techniczne RT 01 Technik to nie tylko funkcjonalność i trwałość, ale także doskonałe parametry. Zaliczamy do nich znakomitą przepuszczalność cieplną na poziomie 1,71 W/(m2*K) - 1,9 W/(m2*K), przepuszczalność powietrza klasy 2 czy właściwości akustyczne wynoszące 28 (-2,-3) dB. Nie bez znaczenia jest również możliwość skracania o 170 mm we własnym zakresie czy odporność na obciążenie wiatrem klasy 3. Mamy pewność, że proponowane drzwi techniczne zewnętrzne spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Drzwi techniczne od polskiego producenta

Wszystkie drzwi techniczne zewnętrzne, które znajdziesz w naszej aktualnej ofercie, pochodzą od polskiego producenta – firmy RADEX, która jest znana i ceniona zarówno wśród klientów, jak i specjalistów z branży. Marka zdobyła popularność dzięki bezkompromisowej jakości proponowanych skrzydeł, ich szerokim zastosowaniem oraz doskonałymi parametrami, których nie dostaniesz w tej cenie u konkurencji.

Szczegóły na temat zakupu i wysyłki drzwi technicznych

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zamówienie jednych z oferowanych drzwi technicznych, czy innych modeli zewnętrznych lub wewnętrznych – w naszym sklepie internetowym masz zawsze wybór, jeśli chodzi o sposób dostawy produktów. Klientom oferujemy zarówno bezpłatny odbiór osobisty, jak i możliwość skorzystania z przesyłki kurierskiej. Oczywiście, każdorazowo zabezpieczamy odpowiednio drzwi techniczne, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. U nas możesz także skorzystać z opcji kupna na raty. Zamów wybrane drzwi techniczne RT 01 Technik w 4iQ Group Sp. z o.o. i ciesz się wysoką jakością w konkurencyjnej cenie!

close

Lista życzeń