Kategorie

Drzwi antywłamaniowe 

Przeglądasz 1 - 17 z 17 produktów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy bogaty wybór drzwi wewnętrznych, spośród których z pewnością wybierzesz idealny model do swojego domu lub firmy. W trakcie przygotowywania aktualnej oferty nie zapomnieliśmy o osobach, którym zależy na podwyższonym stopniu ochrony przed kradzieżą i wizytą niechcianych gości. Właśnie dlatego w tej kategorii znajdziesz niezawodne drzwi antywłamaniowe zewnętrzne, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo. Poznaj szczegóły proponowanych modeli i zamów je w atrakcyjnej cenie!

Drzwi antywłamaniowe produkowane w Polsce

Drzwi antywłamaniowe, których cena należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku, to niezawodne modele produkowane w Polsce. Ich producentem jest znana firma RADEX, której skrzydła służą już tysiącom klientom z całego kraju. Czas, abyś i Ty dołączył do tego grona, zamawiając wybrany produkt w naszym sklepie internetowym! Pamiętaj, że niektóre drzwi antywłamaniowe są również wyposażone w specjalny wkład akustyczny (38 dB), dzięki któremu z łatwością wyciszysz wnętrze swojego domu.

Dopasuj drzwi antywłamaniowe do swoich potrzeb

W sklepie 4iQ Group Sp. z o.o. doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów ma różne potrzeby. Właśnie dlatego wszystkie drzwi wejściowe antywłamaniowe dostępne w tej kolekcji są dostępne w dwóch rozmiarach: 80 (szerokość z ościeżnicą: 891 cm) lub 90 (szerokość z ościeżnicą: 991 cm). Dodatkowo możesz wybrać stronę i kierunek otwierania skrzydła, aby zagwarantować sobie maksymalny komfort codziennego użytkowania.

Co więcej, w aktualnej ofercie znajdziesz drzwi antywłamaniowe zewnętrzne w wielu wariantach kolorystycznych i formach. W asortymencie mamy modele w odcieniu złotego dębu, białym, ciemnego orzecha, antracytu czy Winchester. Niektóre z nich są także ozdobione np. poziomymi pasami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Tak różnorodny wybór i wysoka jakość każdego skrzydła sprawiają, że zakup idealnych drzwi wewnętrznych w atrakcyjnej cenie nie sprawi Ci żadnego problemu.

Skuteczna ochrona przeciwwłamaniowa

Wszystkie proponowane drzwi antywłamaniowe zewnętrzne są wyposażone w zabezpieczenia przeciwwyważeniowe w klasie RC2. W modelach nie zabrakło zamontowanych na stałe trzech bolców antywyważeniowych (dolny i górny zamek na wkładkę 35/45 z 3 bolcami). Konstrukcja zawiasów uniemożliwia zdjęcie skrzydła, a tym samym zapewnia maksymalną ochronę i sprawia, że domownicy mogą spać bezpiecznie.

Oprócz dodatków przeciwwyważeniowych oferowane drzwi antywłamaniowe są wyposażone w klamkę, szyld dolny, rozetę górną i wkładki firmy AXA, które dostajesz w cenie produktu. Na gotową konstrukcję składa się wytrzymałe skrzydło o grubości 55 mm, tłoczone z blachy pokrytej folią dekoracyjną PVC, która jest odporna na działanie promieni UV, i wypełnieniem z twardego polistyrenu spienionego. Nie zabrakło także ościeżnicy oklejonej tym samym materiałem i wyposażonej w wysokiej klasy uszczelkę. Całość dopełnia próg ze stali nierdzewnej z uszczelką.

Niezawodne drzwi wejściowe antywłamaniowe z dostawą do domu

W naszym sklepie internetowym możesz zdecydować, czy chcesz osobiście odebrać zakupione drzwi antywłamaniowe zewnętrzne, czy może wolisz, aby zostały one dostarczone prosto pod wskazany adres. W przypadku dostawy współpracujemy z zaufaną firmą kurierską, która realizuje doręczenia na terenie całej Polski. Na tym jednak nie koniec! U nas możesz zdecydować się także na płatność ratalną. 

Sam transport drzwi wejściowych antywłamaniowych odbywa się na palecie bezzwrotnej, a konstrukcja jest wysyłana w postaci gotowej do montażu w przygotowanym otworze. Dzięki temu nie musisz samodzielnie ich składać – wystarczy przykręcić dodatkowe elementy i gotowe! W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.