Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lamele ścienne

Lamele ścienne

Lamele drewniane to nieprzeciętna i uniwersalna dekoracja, która zapewni elegancki i minimalistyczny design Twoich ścian bądź sufitu. Ich wyjątkowy a jednocześnie prosty wygląd pozwala na aranżację każdego rodzaju pomieszczenia. Niezależnie czy będzie to pokój dziecka, twoja sypialnia, kuchnia czy pomieszczenie biurowe – dzięki lamelom dekoracyjnym będziesz w stanie urozmaicić każde z tych wnętrz. Łatwy montaż pozwoli ci na udekorowanie pokoju bez zbędnego bałaganu i remontu. Ich oryginalna konstrukcja umożliwia ozdobić twoje ściany zarówno pionowo jak i poziomo co pozwala na niestandardowy efekt. W dodatku lamele na ścianę od 4iQ mogą również posłużyć za adaptacje akustyczną, co pozwoli wyciszyć zbędne dźwięki w pomieszczeniu. Bogata paleta barw, którą posiadamy w naszej ofercie nie ogranicza do wyboru tylko jednego koloru co pozwala na możliwość dekoracji dostosowaną pod każdy rodzaj wnętrza.     

Lamele drewniane – jak montować?

Montaż lameli drewnianych nie jest czymś, co wymaga specjalistycznej wiedzy czy specjalnych narzędzi. Lamele ścienne drewniane nie wymagają wiercenia w ścianie, co pozwala na łatwą zmianę wystroju bez brudzenia i remontu. Potrzebna będzie do tego miarka, dobrej jakości klej montażowy oraz odrobina cierpliwości i precyzji. Warto poprosić o pomoc drugą osobę do montażu jednak jest to całkowicie opcjonalne. Lamele dekoracyjne możesz zamontować pionowo jak i poziomo. Bez problemu dzięki lamelom ozdobisz zarówno ścianę jak i sufit. Taki zabieg sprawia, że jesteś w stanie udekorować swoje pomieszczenie według swojego uznania.  

 panele scienne lamele sklep 4iq

Lamele na ścianie potrafią przełożyć się na najbardziej nowoczesne projekty wnętrz.

Co na ścianę w sypialni?

Drewniane lamele ścienne dzięki swojej nieprzeciętnej estetyce idealnie udekorują Twoją sypialnie. Niebanalny trójwymiarowy wygląd lameli może zapełnić pustą przestrzeń za twoim łóżkiem dodając do pomieszczenia głębi i wizualnej estetyki. Jeżeli twoja sypialnia jest wyposażona we wszelkiego rodzaju roślinność – Drewniana dekoracja idealnie będzie się z nią komponować oraz nada twoim kwiatom większego charakteru. Aranżacja sypialni lamelami posłuży również jako adaptacja akustyczna dla twojego pomieszczenia. Taki zabieg z pewnością wyciszy twoje pomieszczenie nadając sypialni prawdziwą strefę relaksu i osobistego komfortu. 

Lamele drewniane – aranżacje, zdjęcia

Lamele ścienne zyskują w ostatnim czasie na coraz to większej popularności. Nic dziwnego – ich uniwersalny design pozwala na wyjątkowe udekorowanie wielu pomieszczeń według własnych upodobań i gustu. Szeroka paleta kolorystyczna nie ogranicza tylko do jednego sposobu aranżacji sypialni, salonu, pokoju dziecka, przestrzeni biurowej bądź innego pomieszczenia, w którym spędzamy czas. 

lamele do salonu sypialni 4iq

W 4iQ znajdziesz lamele w kolorze miedzi, terazzo, złota czy czarne i białe.

Lamele na ścianę – szeroki wybór w sklepie 4iQ

Szeroka oferta drewnianych lameli w naszym sklepie pozwala na wybór odpowiedniego rodzaju dekoracji według preferencji klienta. Nie ograniczamy naszej oferty do jednego rodzaju bądź koloru. Lamele dekoracyjne z naszej oferty idealnie zagospodarują i ozdobią wnętrze twojego pomieszczenia. Bogata paleta barw, którą można łączyć bez ograniczeń zapewnia szeroki wybór dopasowania lameli do każdego rodzaju bądź koloru ściany. Niezależnie od wielkości (posiadamy lamele o wielkości 2750x172x43mm, 2650x131x40mm i inne) bądź typu pomieszczenia dzięki lamelom z naszej oferty zaaranżujesz każde według swoich oczekiwań.

close

Lista życzeń