Drzwi zewnętrzne stalowe "PRIME55"

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę każdego domu. Poza eleganckim wyglądem, powinny cechować się także zadowalającymi parametrami technicznymi, dzięki którym będą mogły zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę wnętrza domu przed czynnikami atmosferycznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo zewnętrzne drzwi stalowe Prime 55 w trzech różnych odsłonach:

  • - standardowe,
  • - antywłamaniowe,
  • - antywłamaniowe z wkładem akustycznym.

Dodatkowo proponowane przez nas drzwi stalowe Prime 55, dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, 3 szerokościach (80, 90 lub 100 cm) oraz różnych opcjach zdobień - posiadamy modele gładkie, z przetłoczeniami, a także z przeszkleniami (szkło mleczne lub refleksyjne). Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo również wybrać rodzaj okuć, klamek i wkładek, a także preferowany kierunek i stronę otwierania. Stalowe modele Prime 55 dzięki swojej różnorodności pod względem wyglądu, świetnie komponują się z niemal każdym budynkiem. W związku z tym nie mamy wątpliwości, że znajdą Państwo w naszej ofercie to, czego szukają.

Pokazuje 1 - 24 z 117 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wybierz barierkę
odpowiednią dla Twojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska

Stwórz domek
dla swojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska