Zestawy wypoczynkowe z Technorattanu

Dostępne w naszej ofercie zestawy wypoczynkowe z technorattanu dedykowane są do zagospodarowania strefy relaksu na tarasie lub w ogrodzie. Wykonane są z solidnego materiału, bazującego na połączeniu tworzyw sztucznych. Dzięki temu całość konstrukcji odznacza się odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, a także na deformacje i uszkodzenia mechaniczne. Meble z technorattanu mogą być użytkowane na zewnątrz bez ryzyka ich zniszczenia przez słońce, deszcz, mróz, itp.

Polecane przez nas zestawy odpowiadają odmiennym potrzebom naszych Klientów. Możemy zaoferować prosty komplet, na który składają się fotele i stoliki, jak też bardzo złożone zestawy z sofami, krzesłami i stolikami. Dopełnieniem solidnej konstrukcji jest estetyczny wygląd. Design przypomina wyglądem tradycyjne meble wiklinowe. Dla wygody użytkowników wszystkie siedziska wyposażone zostały w miękkie wypełnienie i obite przyjemną w dotyku tkaniną. Części tekstylne można zdjąć i zabrać do domu, gdy tylko zacznie padać deszcz.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wybierz barierkę
odpowiednią dla Twojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska

Stwórz domek
dla swojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska