Pellet Drzewny PREMIUM 6mm 990KG Produkt Polski

1756

3 dni robocze

Nowy produkt


800,00 zł(650,41 zł netto)


Brak metod dostawy dla tego produktu.

PELLET RADEX to:

  • brak substancji szkodliwych dla środowiska
  • bardzo wysoka kaloryczność
  • czystość w użytkowaniu.
  • minimalna ilość popiołu
  • bezpieczny dla alergików
  • pellet to paliwo odnawialne, nie niszczące środowiska. Certyfikacja FSC zapewnia odnawianie źródeł pochodzenia surowca przez nowe zasadzenia!
  • nie powoduje powstawania smogu jak to ma miejsce w przypadku spalania węgla lub śmieci.

Opis produktu

Pellet PREMIUM od firmy Radex, największego producenta drzwi z litego drewna sosnowego.

Pellet nie posiada domieszek innych materiałów, płyt, kory, słomy ani innych zmielonych odpadów przemysłowych jakie często spotykamy w przypadku innych tego typu produktów. Pellet jest produkowany z najwyższej jakości drewna sosnowego z którego produkowane są drzwi. W 100% pochodzi ze skandynawskiej sosny, która ma większą gęstość i ciężar własny, a przez to jest bardziej energetyczna.

Pellet jest w 100% produkowany z drewna z certyfikatem FSC®. Kiedy drewno opuszcza las z certyfikatem FSC, mamy pewność, że certyfikowane firmy w całym łańcuchu dostaw spełniają nasze standardy, tak aby w przypadku produktów zawierających logo FSC mieć pewność, że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Certyfikacja FSC pomaga podejmować etyczne i odpowiedzialne decyzje w lokalnym supermarkecie, w księgarni, w sklepie z meblami i w wielu innych miejscach.

Ważnym aspektem jest również wilgotność drewna. W odróżnieniu do większości produkcji pelletu nasz produkowany jest z surowca suchego (suche wióry w momencie pozyskania) a nie dosuszany. Efektem tego jest równa jakość każdego kawałka drewna, a przez to dużo wyższa efektywność energetyczna produktu.

Pellet od firmy Radex to przede wszystkim 100% Polska produkcja na najnowocześniejszej linii produkcyjnej dostępnej obecnie na rynku.

Pellet nie zawiera materiałów spajających jak kleje czy spoiwa!

PARAMETRY:

Kaloryczność: >18 GJ/t

Średnica: 6 mm

Zawartość popiołu: < 1,2 %

Wilgotność: < 12%.

Pakowany w worki 15kg

66 worków na palecie 990 kg

Cechy

Wysyłka:3 dni robocze

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Inne produkty z tej kategorii