Dostawa

Realizacja dostawy na terenie Polski odbywa się za pomocą firm kurierskich; Pocztex (www.pocztex.pl), DPD (www.dpd.com.pl), Raben (http://polska.raben-group.com) bądź firm spedycyjnych PEKAES (www.pekaes.pl) lub GEISS (www.geis.pl/pl). Po otrzymaniu informacji o nadaniu przesyłki wraz z numerem listu przewozowego, mogą Państwo śledzić położenie przesyłki na stronach internetowych przewoźników.

UWAGA: Usługa dostawy przesyłki wielkogabarytowej realizowana przez firmy spedycyjne nie obejmuje wniesienia przesyłki. Kierowca ma obowiązek rozładować przesyłkę z samochodu przed posesją, o ile będzie w stanie dojechać w to miejsce samochodem ciężarowym. Wyłącznie do kierowcy należy ocena czy jest w stanie wjechać w dane miejsce i z niego bezpiecznie wyjechać.

Wszystkie przesyłki realizowane na terenie Polski są ubezpieczone do wartości samej przesyłki. Jakiekolwiek uszkodzenia powinny być zgłaszane przy odbiorze kurierowi który zobowiązany jest przygotować protokół szkody.

Koszt dostawy jest zależny od gabarytów oraz wagi przesyłki. Koszt ten jest określony przy każdym towarze w sklepie. W przypadku zamówień wiązanych dla różnych gabarytów towarów może ulec zmianie o czym informuje kalkulator podczas podsumowania transakcji.

Wszystkie wysyłane przez nas produkty są dokładnie zabezpieczane przed ewentualnymi uszkodzeniami transportowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami spedycyjnymi i kurierskimi GWARANTUJE Państwu minimalną szansę na uszkodzenie zakupionych przez Państwa towarów.

Możliwy jest również bezpłatny odbiór osobisty.

KOSZTY TRANSPORTU

Koszty dostawy są naliczane w zależności od gabarytów przesyłki, jej wagi i wymiaru.

Koszty transportu na terenie Polski są każdorazowo naliczane przez kalkulator transportowy zintegrowany ze stroną i są obowiązujące. 

Poniżej znajdują się podstawowe koszty transportu w zależności od typu produktów:

Skrzydła drzwiowe, ościeżnice, listwy maskujące – 190 pln brutto przy zamówieniu do wartości 5000 pln brutto oraz bezpłatnie dla zamówień powyżej 5000 pln brutto. W przypadku płatności drugiej transzy za zamówienie z płatnością przy odbiorze - do kosztu dostawy doliczane jest 30 zł;

Schody strychowe – 1 sztuka 40 złotych - niezależnie od typu i modelu schodów. Każda kolejna sztuka to koszt 40 pln. Przy zamówieniu powyżej 3 sztuk, schody są wysyłane na palecie. Koszt wysyłki jednej palety to 90zł brutto. Na palecie mieści się do 5szt. schodów. Koszt każdej kolejnej palety - 90zł brutto.

Domki ogrodowe dla dzieci - 190 złotych za paletę. W przypadku zamówienia więcej niż 1 domku cena transportu pozostaje na tym samym poziomie. Domki są dostarczane w drewnianych skrzyniach (zdjęcia załączone przy każdym domku) które po rozebraniu nie stanowią elementów konstrukcyjnych domków i nadają się do zutylizowania. 

Drzwi stalowe zewnętrzne - 190 złotych za paletę. Ilość na palecie - 2 sztuki. Każda kolejna paleta - 190 złotych.

Barierki Zabezpieczające - 20 złotych za paczkę. Cena wysyłki jest taka sama dla dowolnej ilości zamówionych sztuk niezależnie od modelu.

Hamaki - 35 złotych za paczkę. Cena wysyłki za sztukę, każda kolejna sztuka to koszt 35 złotych.

Daszki - 40 złotych za paczkę. Cena wysyłki za sztukę niezależnie od modelu, każda kolejna sztuka to koszt 40 złotych.

Schody Młynarskie (KOPENHAGA 545 i 645, OSLO) – PROMOCJA – wysyłka GRATIS!

Schody Modułowe – PROMOCJA – wysyłka GRATIS!


Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO zawierającymi podatek VAT 23%.

Numer naszego konta PLN: ING 51 1050 1764 1000 0090 3037 0986


W chwili odbioru przesyłki należy sprawdzić stan opakowania, a w przypadku widocznych uszkodzeń należy sporządzić z dostawcą protokół szkody. Ułatwi to proces ewentualnej reklamacji.

Niezwłocznie po odebraniu przesyłki należy sprawdzić również stan zakupionych produktów, a zgłoszenie wszelkich ewentualnych uszkodzeń mechanicznych należy przesłać do nas w ciągu 5 dni od odebrania przesyłki.

Wszystkie produkty są przed wysyłką starannie sprawdzane przez naszych Kontrolerów Jakości, dlatego zależy nam na szybkim wykryciu uszkodzeń powstałych w transporcie.
Jedynie szybkie i terminowe zgłoszenie może skutkować pomyślnie zakończonym procesem reklamacyjnym.