Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność

  Schody strychowe metalowe (28)

  Szukasz funkcjonalnych, komfortowych i bezpiecznych w użytkowaniu oraz wysokiej jakości schodów strychowych metalowych? Z pewnością znajdziesz je w naszym sklepie internetowym! W 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór modeli marki 4STEP, wśród których znalazły się konstrukcje MINI Stallux o przenikalności termicznej wynoszącej 1,20 W/m2K. W ofercie mamy wyłazy wyposażone w skrzynie montażowe o takich wymiarach jak 80x60, 80x70, 80x55 czy 80x80 cm, które sprawdzą się doskonale nawet w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Schody strychowe doskonale nadają się do pomieszczeń o wysokości podłoga sufit do 265 cm.

  Schody strychowe metalowe – komfort i bezpieczeństwo użytkowania

  W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego wszystkie stalowe schody strychowe i ich drewniane odpowiedniki mogą pochwalić się wysokim komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Zadbano o nie między innymi, wyposażając je w antypoślizgowy profil stopni, rozkładaną na zawiasach drabinę 4-segmentową czy dodatkowe, plastikowe nakładki. To właśnie one zapewniają odpowiednią stabilność w trakcie użytkowania, jednocześnie chroniąc podłogę przed ewentualnym zarysowaniem czy uszkodzeniem. Do otwarcia schodów strychowych ze stali służy metalowy zamek, który jest schowany w klapie. Dzięki temu żadne elementy nie wystają zarówno z dołu, jak i z góry. Z kolei w celu otwarcia schodów należy wykorzystać metalowy pręt dołączony do produktu. Wszystkie modele metalowe zostały również wyposażone w obustronnie białą klapę izolacyjną.

  Doskonałe parametry techniczne schodów strychowych metalowych

  Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty marki 4STEP zostały wykonane z precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Gotowe schody strychowe metalowe mają znakomitą jakość, czego najlepszym potwierdzeniem jest aż 5-letnia gwarancja, którą został objęty każdy model znajdujący się w naszym asortymencie. Do najważniejszych parametrów technicznych oferowanych konstrukcji można zaliczyć między innymi skrzynię z uszczelką, która zapewnia znakomitą szczelność między klapą a ościeżnicą, ciepłą klapę typu sandwich oraz przenikalność termiczną na poziomie 1,2W/m2K. Zamawiając wybrane schody strychowe w 4iQ Group Sp. z o.o., otrzymujesz produkt całkowicie zmontowany i gotowy do instalacji.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco