Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność

  Huśtawki drewniane (4)

  Zafunduj swojemu maluchowi niezapomniane dzieciństwo z jedną z huśtawek dla dzieci ogrodowych dostępnych w naszym sklepie internetowym! Z pomocą wykonanych z naturalnego materiału konstrukcji możesz stworzyć przydomowy, prywatny plac zabaw, który z pewnością zachęci najmłodszych członków rodziny do spędzania dużej ilości czasu na świeżym powietrzu. Wszystkie proponowane konstrukcje zostały objęte roczną gwarancją i są produkowane przez naszą firmę – 4iQ Group Sp. z o.o. Dzięki temu możemy zagwarantować ich wysoką jakość i trwałość na lata!

  Co warto wiedzieć o huśtawkach dla dzieci na dwór?

  Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą odbijać się negatywnie na wyglądzie konkurencyjnych huśtawek dla dzieci na dwór. W naszym przypadku jest zupełnie inaczej! Wszystkie dostępne w aktualnym asortymencie produkty powstają z impregnowanego ciśnieniowo drewna sosnowego, które jest odporne na działanie deszczu, śniegu czy niskich temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, wszystkie modele produkowane przez naszą firmę są zgodne z normą EN 71 i uzyskały certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Dzięki temu masz pewność, że zamówiona w naszym sklepie internetowym huśtawka dla dzieci na ogród jest w 100% bezpieczna dla Twojego malucha. Na tym jednak nie koniec – konstrukcje naszego autorstwa gwarantują wieloletnią i całkowicie bezproblemową eksploatację oraz są dostępne w wielu odsłonach. Wybierz tę, która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku!

  Zalety huśtawek dla dzieci do ogrodu

  W czasach, gdy producenci zabawek dostarczają tysiące propozycji gadżetów, które wymagają zabaw w domu, huśtawki dla dzieci drewniane to doskonała alternatywa dla wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o beztroskie i pełne radości dzieciństwo swoich maluchów. Zamawiając wybrany model w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz konstrukcję w stanie surowym. Co to oznacza? Masz pełną dowolność, jeśli chodzi o ostateczny wygląd konstrukcji – możesz pomalować ją na ulubiony kolor swojej pociechy lub pokryć lakierem. Nie bez znaczenia jest również bezproblemowy i sprawny montaż. Złożenie huśtawki dla dzieci ogrodowa wymaga użycia jedynie podstawowych, znajdujących się w każdym domu narzędzi. Efekt Twojej pracy z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy! Modele naszej produkcji są trwałe i praktyczne, a dzięki przymocowaniu do podłoża bardzo stabilne.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco