Huśtawki

Dzieciństwo to zdecydowanie wyjątkowy okres w naszym życiu. Długie godziny spędzane na beztroskiej zabawie, szaleństwa z rówieśnikami i chwile atrakcji w towarzystwie rodzinnym tworzą wspomnienia, które zostają z nami na zawsze. Chcesz zadbać o to, aby Twoje dziecko każdego dnia mogło cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu w przydomowym ogrodzie? W takim razie doskonałym wyborem będzie jedna z dostępnych w naszym sklepie internetowym huśtawek drewnianych, które zamówisz u nas w przystępnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres na terenie całej Polski. Oferowane produkty są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego ogrodu i podwórka, z pewnością potwierdzą to dorośli, którzy spędzali długie godziny w czasach młodości na placach zabaw. Jesteśmy pewni, że na widok jednego z dostępnych modeli na ustach Twojego dziecka pojawi się szeroki uśmiech. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów huśtawkę drewnianą dla swojej pociechy. Frajda i radość gwarantowane!

Huśtawki drewniane dostępne w asortymencie 4iQ Group Sp. z o.o.

Nasza oferta to raj dla każdego dziecka! W przygotowanym asortymencie znajdziesz bogaty i różnorodny wybór huśtawek drewnianych, które sprawdzą się doskonale w wersji solo lub w zestawie z innymi elementami, tworząc funkcjonalny i pełen frajdy przydomowy plac zabaw. Wszystkie modele dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, precyzją wykonania i niską ceną, dzięki czemu z pewnością spełnią oczekiwania zarówno najbardziej wymagających rodziców, jak i ich dzieci. Co więcej, wszystkie huśtawki drewniane są zgodne z normami bezpieczeństwa EN71, które gwarantują wieloletnią, bezpieczną eksploatację, oraz zostały objęte gwarancja. W naszej ofercie znajdziesz huśtawki drewniane ze zjeżdżalnią, wieżą lub modele zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach. Posiadamy również tzw. Bocianie Gniazdo, czyli huśtawkę ogrodową w formie bujaka liniowego. Już wiesz, który model zamówisz?

Huśtawki drewniane – trwałość i gwarancja zabawy na lata

Wszystkie oferowane huśtawki drewniane są produkowane z impregnowanej ciśnieniowo sosny. Gotowy produkt jest dostarczany w stanie surowym i może być dowolnie przez Ciebie modyfikowany – możesz go pomalować czy polakierować na ulubiony kolor swojego dziecka. Surowe tworzywo to jednak niejedyna zaleta oferowanych konstrukcji. Praktyczne modele są całkowicie bezproblemowe w montażu. Do ich złożenia wystarczą podstawowe narzędzia, np. śrubokręt czy wkrętarka. Po zakończeniu niezbędne jest przymocowanie do podłoża, aby zapewnić huśtawkom drewnianym maksymalną stabilność, a dzieciom bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Przypominamy, że kolor siedzisk czy ślizgów jest dobierany losowo – nie ma możliwości wybrania barwy. Po zamówieniu dostarczymy Ci konstrukcję na palecie bezzwrotnej, zabezpieczając ją w taki sposób, aby huśtawka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Aby poznać dokładne wymiary każdego z dostępnych produktów, udaj się do dedykowanych im zakładek.

close

Lista życzeń