Ślizgi i zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie plastikowe dla dzieci

Małe dzieci uwielbiają place zabaw. Karuzele, huśtawki i zjeżdżalnie zawsze sprawiają im wiele radości. Musisz jednak wiedzieć, że by Twoje dziecko mogło radośnie spędzić czas, nie musisz wychodzić z nim do miejskich parków lub zbudowanego na plaży nad jeziorem placu zabaw. Z najróżniejszymi produktami oferowanymi przez nasz sklep 4IQ Group możesz stworzyć fantastyczne centrum zabawy dla swojego dziecka i jego przyjaciół w przydomowym ogrodzie!

Plastikowe ślizgi – czy warto je kupić dla dziecka?

W naszym sklepie internetowym można kupić wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów plastikowe ślizgi, które przysporzą wiele radości Twoim dzieciom. Zdecydowanie warto je kupić dla dziecka przede wszystkim z tego powodu, że stanowią one znakomite urozmaicenie dziecięcych zabaw, a ponadto nie zajmują na trawniku wiele miejsca. Ślizgi do zjeżdżania nie tylko mogą służyć jako tradycyjne zjeżdżalnie – jeszcze większą frajdę sprawia dzieciom zsuwanie się z nich wraz ze spływającą wodą.

Oferowane przez nas ślizgi i zjeżdżalnie plastikowe dla dzieci można przyłączyć do znajdujących się w naszej ofercie drewnianych wież. Za ich sprawą w prosty sposób sprawisz radość swoim maluchom, które otrzymają dodatkowe miejsce do zabawy.

Wysokiej jakości ślizgi do zjeżdżalni w sklepie internetowym 4IQ Group

Znajdujące się w naszej ofercie wysokiej jakości ślizgi do zjeżdżalni to fantastyczne elementy, wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Rodzicom i ich dzieciom oferujemy plastikowe ślizgi w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu z łatwością można dopasować zjeżdżalnię zarówno do wieku i wzrostu dziecka, jak również do jego indywidualnych preferencji.

Wszystkie proponowane przez nas zjeżdżalnie i ślizgi wykonane są w taki sposób, by zapewniały jak największe bezpieczeństwo korzystającym z nich maluchom. Są one wyposażone w ścianki, które zabezpieczają dzieci przed upadkiem z wysokości.

Zjeżdżalnie plastikowe do domków – stwórz centrum zabawy dla swojego dziecka!

Chociaż nasze plastikowe ślizgi znakomicie sprawdzają się jako autonomiczne zjeżdżalnie dla dzieci, z łatwością można je domontować do innych elementów i konstrukcji z naszej oferty. Doskonałym rozwiązaniem będzie na przykład dołączenia zjeżdżalni plastikowych do domków drewnianych na platformie. W ten sposób stworzysz swojemu dziecku fantastyczne centrum zabawy, które będzie mogło być zarówno zamkiem, jak i fortecą czy bazą do spotkań ze znajomymi.

W naszej ofercie można znaleźć także inne zjeżdżalnie plastikowe do domków, elementy i konstrukcje do przydomowego placu zabaw dla dzieci. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnych ślizgów lub zjeżdżalni plastikowych, skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie udzielimy Ci porady i odpowiemy na wszelkie pytania, tak by Twoje dzieci były w stu procentach zadowolone z ogrodowych zjeżdżalni i domków do zabawy. Zależy nam na tym, by zakupy w 4IQ Group były jak najbardziej komfortowe, dlatego gwarantujemy możliwie szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę.

close

Lista życzeń