Daszki Nad Drzwi

Witaj w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o., w którym znajdziesz bogaty wybór produktów wykonanych z naturalnego, ekologicznego materiału, czyli drewna. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy nie tylko różnorodną ofertę skrzydeł zewnętrznych, ale także dedykowane im daszki nad drzwi. Dostępne produkty są uznawane za jeden z podstawowych elementów każdego domu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na estetykę oraz specyficzne wymogi producentów drzwi zewnętrznych, którzy zalecają, aby zamontowane skrzydło zostało skutecznie zabezpieczony przed bezpośrednim kontaktem z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W naszym asortymencie znajdziesz daszki nad drzwi, które bez problemu sobie z tym poradzą! Oferowane propozycje pozwalają na dopasowanie ich do stylistyki Twojej domu – my sprzedajemy je w stanie surowym, a Ty decydujesz o końcowym wyglądzie i kolorze elementu. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów!

Drewniane daszki nad drzwi dostępne w naszej ofercie

Oferowane daszki nad drzwi to nie tylko ochrona zewnętrznych skrzydeł. Dostępne w asortymencie modele sprawdzą się także w roli zadaszenia dla drewna opałowego; po zamontowaniu na elewacji domu, garażu lub innego budynku bez problemu zabezpieczą drewno do kominka i inne przedmioty przed deszczem czy śniegiem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka modeli daszków nad drzwi: Chimney, Opole, Slant, Stark i Varsavia. Modele wyróżniają się stabilną konstrukcją i wytrzymałością oraz mogą być dowolnie pokrywane dachówką, blacho-dachówką czy plexi. W komplecie z każdym produktem otrzymujesz zestaw śrub. Wszystkie daszki nad drzwi powstają z surowego drewna świerkowego i zostały objęte roczną gwarancją.

Dlaczego warto zamontować daszek nad drzwiami do domu?

Wiesz już, że dostępne daszki nad drzwi pełnią przede wszystkim funkcję ochronną, jednak na tym ich rola się nie kończy. Zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi ma także wpływ na porządek w domu. Jak to możliwe? Zadaszenie osłania wejście do budynku, a tym samym zapobiega gromadzeniu się tam śniegu. W efekcie domownicy i goście nie przenoszą go do wnętrza obiektu. Nie bez znaczenia jest także codzienny komfort, przede wszystkim dla odwiedzających osób. Daszki nad drzwi tworzą wygodne miejsce do przeczekania, aż właściciele otworzą drzwi, czy po prostu poszukiwania kluczy w torbie bez względu na pogodę. Całość dopełnia oryginalny design oferowanych modeli, które po zamontowaniu stają się interesującym elementem architektonicznym.

Czym kierować się w trakcie wyboru daszków nad drzwi?

W trakcie wyboru daszków nad drzwi należy zwrócić przede wszystkim na solidność i wytrzymałość konstrukcji – elementy będą praktycznie każdego dnia narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, dlatego powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest również właściwy rozmiar; dodatek musi skutecznie osłaniać całe wejście, dlatego zaleca się wybór modelu szerszego niż skrzydło zewnętrzne. Zwróć także uwagę na łatwość konserwacji. Drewniane elementy, po odpowiednim wykończeniu, nie wymagają zbyt wielu zabiegów. Wystarczy je wyczyścić co jakiś czas, aby na lata zachowały piękny wygląd.

close

Lista życzeń