Polimerowe pokrywy do studzienek

Witaj w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. Nasza firma od wielu lat dostarcza klientom z całej Polski nie tylko drzwi czy schody, ale także szereg innych praktycznych produktów, wśród których znalazły się między innymi polimerowe pokrywy do studzienek. Klapy wykonane z wytrzymałego, mrozoodpornego i odpornego na wysokie obciążenia tworzywa stały się lżejszą alternatywą dla włazów żeliwnych. W ofercie posiadamy modele w różnych kolorach; czarnym i zielonym, w tym wersje zabezpieczane dodatkowo na zamek. Wszystkie oferowane polimerowe pokrywy do studzienek spełniają odpowiednie normy, są bezpieczne w użytkowaniu i mogą być montowane zarówno na terenie posesji prywatnej, jak i w przestrzeni publicznej. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi jedynie kilka dni – większość produktów wysyłamy już w ciągu 1-2 dni, odpowiednio je zabezpieczając. Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trwałych klap z polimeru dostępny w przystępnie niskiej cenie. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem!

Parametry techniczne oferowanych polimerowych pokryw do studzienek

W naszym sklepie internetowym zamówisz wyłącznie najlepsze jakościowo polimerowe pokrywy do studzienek, które będą inwestycją na lata. Standard wykonania, wytrzymałość i różnorodność asortymentu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane produkty, które objęto roczną gwarancją, są wykonane z materiału, który jest o wiele lżejszy od standardowego i używanego do tej pory żeliwa, a co za tym idzie – polimerowe pokrywy do studzienek są o wiele łatwiejsze w użytkowaniu czy montażu. To także zastosowane tworzywo chroni je przed ewentualną kradzieżą. Wszystkie modele są zgodne z normą europejską EN 124-6, a do tego mogą pochwalić się mrozoodpornymi właściwościami. Dzięki temu nawet niekorzystne warunki atmosferyczne i niskie temperatury nie będą w stanie uniemożliwić korzystania z włazu. Co więcej, niektóre modele zostały wyposażone w zamknięcie na klucz. Pokrywy sprawdzają się doskonale w roli włazu do studzienki ściekowej, szamba lub studni.

Zalety tworzywa polimerowego

Sekretem odporności na uszkodzenia i wytrzymałości oferowanych pokryw do studzienek czy szamb jest, oczywiście, materiał, z którego zostały wykonane. Polimer, bo to o nim mowa, to tworzywo sztuczne, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie bez powodu; może ono pochwalić się małą gęstością, która idzie w parze z wysoką wytrzymałością właściwą. Klapy doskonale radzą sobie nawet z dużymi obciążeniami, dzięki czemu bez obaw mogą być instalowane w często uczęszczanych miejscach czy na podjazdach i parkingach. Polimerowe pokrywy do studzienek mają również znakomite właściwości elektroizolacyjne i są odporne na szkodliwe działanie czynników chemicznych, a do tego w przeciwieństwie do włazów żeliwnych pozostają poza zainteresowaniem złomiarzy, dzięki czemu masz pewność, że ryzyko kradzieży jest minimalne. A to wszystko przy zachowaniu estetycznego wyglądu, który jest szczególnie ważny w przypadku włazów montowanych na terenie domowej czy firmowej posesji.

close

Lista życzeń