Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Schody strychowe ocieplane (50)

  Schody strychowe ocieplane to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują wyłazu nie tylko ułatwiającego korzystanie ze znajdującego się na wyższej kondygnacji poddasza, ale także cechującego się doskonałym wskaźnikiem przenikalności termicznej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz konstrukcje marki 4STEP, które zostały objęte aż 5-letnią gwarancją! W asortymencie mamy modele ze skrzynią montażową o różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz produkt idealnie dopasowany do specyfiki przestrzennej w swoim domu lub mieszkaniu. Zachęcamy do poznania szczegółów!

  Jakie schody strychowe termoizolacyjne znajdziesz w 4iQ Group Sp. z o.o.?

  W 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy dla Ciebie schody strychowe Termo ze skrzynią montażową o następujących wymiarach: 120x80, 120x60, 90x60 czy 90x70 cm w konkurencyjnych cenach. Każdy dostępny model został wykonany z naturalnego materiału – surowego drewna sosnowego, które należy odpowiednio zabezpieczyć przed instalacją konstrukcji w przygotowanym wcześniej otworze. Co więcej, nasze schody nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych – produkty o przenikalności termicznej klapy wynoszącej nawet 1,20W/m2K zostają dostarczone w postaci zmontowanej. Na tym jednak ich zalety się nie kończą! Wyłazy strychowe ocieplone mogą pochwalić się zgodnością z normą EN 14975:2010, maksymalnym obciążeniem wynoszącym 150 kg czy klapą typu sandwich, którą wypełniono warstwą styropianu.

  Szczegóły wyłazów strychowych Termo

  Schody strychowe termoizolacyjne są przeznaczone do połączenia pomieszczenia mieszkalnego z nieogrzewanym poddaszem. Zastosowanie segmentowej drabiny z antypoślizgowym profilem stopni gwarantuje bezpieczeństwo korzystania, podczas gdy dołączone do produktu silikonowe stopki skutecznie zabezpieczą podłogę przed zarysowaniem w trakcie użytkowania. Nie bez znaczenia jest również dodatkowe uszczelnienie znajdujące się w skrzyni – specjalna uszczelka zapobiega przedostawaniu się powietrza między klapą schodów a ościeżnicą. Całość dopełniają doskonałe parametry techniczne i użytkowe wyłazu strychowego Termo oraz możliwość zachowania estetyki w pomieszczeniu. Konstrukcje marki 4STEP są wyposażone w łatwy w użyciu zamek schowany w klapie.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco