Lampy Owadobójcze

Jeśli poszukujesz skutecznych lamp owadobójczych, które dzięki swojemu działaniu zwalczą wszelkie insekty takie jak komary, muchy - sprawdź całą ofertę 4iQ Group. Znajdziesz między innymi lampy owadobójcze o dużej mocy działania - które skutecznie pozbędą się insektów na aż 150 metrach kwadratowych, a także mniejsze lampy owadobójcze z przeznaczeniem np. do salonu, sypialni, które zapewnią Ci niezakłócony relaks. 

Lampa owadobójcza do domu – działanie

Lampa owadobójcza, która emituje światło przyciągające komary i inne insekty zapewni relaks bez uciążliwych owadów wokół. Jak działa lampa owadobójcza? Lampa na owady emituje światło UV, które przyciąga latające w pobliżu insekty takie jak: mole, komary, meszki, a następnie razi je elementami umieszczonymi wewnątrz lampy, które są pod napięciem. Owady gromadzą się w pojemniku, który należy co jakiś czas czyścić.
Mała lampa owadobójcza sprawdzi się na przydomowy taras, dla wzmocnienia efektu można zamontować dwie, lub trzy lampy owadobójcze w odległości 4m od siebie. Duża lampa owadobójcza może być z powodzeniem stosowana na zewnątrz restauracji czy miejsc do wypoczynku dla większej ilości osób.

Dzięki szerokiej gamie lamp owadobójczych możesz wybierać spośród modeli typu plug-in, czyli wkładanych do kontaktu, a także dużych modeli, które świetnie sprawdzą się np. w restauracjach czy większych pomieszczeniach, gdzie chcesz pozbyć się insektów. Duża lampa owadobójcza może być podwieszona, jak i postawiona na powierzchni. Duże lampy owadobójcze w aluminiowej obudowie działają na aż 150 metrach kwadratowych, dzięki czemu sprawdzi się jako lampa owadobójcza do gastronomii.

W sypialni, na wlatujące przez uchylone okno komary, sprawdzi się mobilna lampa owadobójcza na USB, która cechuje się estetycznym wyglądem, cichym wbudowanym wentylatorem, a także możliwością ładowania przez kabel USB dołączony do zestawu. Mała lampa na komary do sypialni wykonana jest z ognioodpornego tworzywa, które cechuje się niezwykłą trwałością.

Lampa na owady – czy bezpieczna?

Lampa przeciw insektom jest bezpieczna dla zwierząt domowych i ludzi, wytwarza światło UV-A, które emituje długość fali między 315, a 400 nm, nie wykazuje właściwości szkodliwych dla środowiska. Zaletą lampy owadobójczej jest także to, że nie musisz używać chemii, ani pamiętać o środkach na skórę chroniących przed komarami. Dzięki temu możesz wypoczywać spokojnie, bez obaw o komary latające nad uchem.

Lampa owadobójcza – opinie

Zobacz niektóre z opinii podesłanych przez naszych klientów.

 lampa na komary

 lampa na komary

 lampa owadobójcza

„Ciekawy design, lampa dobrze prezentuje się na szafce nocnej,
przede wszystkim jest skuteczna”

„Pozbywa się wszystkich komarów wokół”

„Sprawdza się w 100%, nawet lawenda nie pozbywała się tak komarów
jak ta lampa Polecam!”

close

Lista życzeń