Drzwi przesuwne

Projektując wnętrze domu lub mieszkania, warto zadbać o komfort użytkowania przestrzeni i jej maksymalną funkcjonalność. Z pomocą przychodzą dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego drzwi przesuwne do pokoju czy łazienki, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Proponowane drzwi RADEX można zamówić w wersji przystosowanej do systemów przesuwnych Loft, Classic, Fog i Premium. Gwarantujemy, że ich jakość i komfort codziennego użytkowania spełnią oczekiwania nawet wymagających klientów. Zapraszamy do poznania szczegółów aktualnej oferty!

Co warto wiedzieć o drzwiach przesuwnych wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie?

Oferowane drzwi przesuwne drewniane nie wymagają miejsca na tradycyjne otwarcie, dzięki czemu są szczególnie polecane do małych pomieszczeń. Do produkcji każdego z dostępnych systemów naściennych wykorzystano wyłącznie wytrzymały i odporny na uszkodzenia metal. W zależności od interesującego Cię modelu możesz wybrać szerokość skrzydła oraz wykończenie – standardowo oferujemy skrzydła dopasowane do systemu przesuwnego w stanie surowym, jednak możesz zdecydować się także na dodatkowe olejowanie lub postarzanie.

Drzwi przesuwne w prawdziwego drewna

Oferowane drzwi przesuwne do łazienki lub pokoju to modele wykonane z prawdziwego drewna, dzięki którym zachwycają ponadczasowym designem, uniwersalnością i estetyką, która podkreśli styl aranżacji każdego pomieszczenia. Dodatkowo do wypełnienia ram wykorzystuje się płyciny z klejonego drewna sosny, podczas gdy elementy pionowe, czyli ramiaki, powstają z sezonowanego, klejonego sęcznego drewna sosnowego.

Na tym jeszcze nie koniec! Skrzydło w drzwiach przesuwnych wewnętrznych jest produkowane z litego, klejonego drewna sosnowego. W zestawie nie zabrakło także frezu na prowadnicę umieszczonego w dolnej krawędzi ramiaka. Gotowy produkt jest wygładzony i oszlifowany. Co istotne, drzwi przesuwne z serii Classic powstają z sosny skandynawskiej, dzięki czemu materiał ma większą gęstość i jest twardszy niż jego zwyczajny odpowiednik.

Drzwi przesuwne – drewniane modele dla najbardziej wymagających klientów

Zarówno nasza firma, jak i producent oferowanych drzwi przesuwnych pokojowych nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Właśnie dlatego wszystkie proponowane modele to inwestycja na lata, które nie stracą swojego estetycznego wyglądu i funkcjonalności przez długi czas. Najlepszym potwierdzeniem ich standardu jest aż 12-miesięczny okres gwarancyjny, którym objęto wszystkie drzwi przesuwne dostępne w tej kategorii. Zamawiając jedne z nich, masz pewność, że wybierasz najlepsze drewniane skrzydła na rynku, które zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością, komfortem codziennego użytkowania oraz możliwością oszczędności cennej przestrzeni użytkowej.

Dlaczego warto zdecydować się na naścienne systemy przesuwne?

Popularność dostępnych w naszym asortymencie drzwi przesuwnych pokojowych nie jest przypadkowa. Oferowane modele mogą pochwalić się wieloma zaletami, dzięki którym zagościły w setkach polskich domów. Jedną z nich jest wielofunkcyjność – drewniane skrzydła wewnętrzne sprawdzą się doskonale nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach czy szafach. Z pomocą wybranego systemu stworzysz stylowe wejście do garderoby czy skrytki.

Nie bez znaczenia jest również ograniczone ryzyko trzaskania. Co to oznacza? W przeciwieństwie do standardowych modeli oferowane drzwi przesuwne drewniane zamykają się o wiele ciszej, a co za tym idzie – siła uderzenia o ościeżnice jest znacznie mniejsza. Dzięki temu zamówione skrzydło nie jest tak mocno narażone na uszkodzenia. Kolejną zaletą oferowanych produktów jest łatwość dopasowania – w naszym sklepie internetowym znajdziesz propozycje kompatybilne z innymi rodzajami modeli przesuwnych oraz drzwi, które sprawdzą się znakomicie nawet w miejscach o najbardziej ograniczonej przestrzeni użytkowej.

close

Lista życzeń