Domki drewniane dla dzieci

Prezentowane przez nas domki drewniane dla dzieci to marzenie nie jednego malucha. Pozwalają najmłodszym na stworzenie swojego miejsca, gdzie będą mogły się bawić, odgrywać niezwykłe fabuły i przeżywać przygody. Stwarzają przestrzeń prywatną, intymną, a zarazem są bardzo dobrze widoczne na terenie prywatnego ogródka czy podwórka.

Drewniany domek ogrodowy wykonany jest z dobrych gatunkowo materiałów naturalnych, starannie obrobionych. Dzięki temu nie zachodzi ryzyko, że maluch skaleczy się zadrą. We wnętrzu każdego małego budynku panuje przyjemny mikroklimat, który nie jest szkodliwy dla najmłodszych. Ponadto te fantazyjne konstrukcje zachęcą maluchy do zabawy na świeżym powietrzu. Nawet w niepogodę Twoja pociecha wraz z przyjaciółmi może fantastycznie bawić się w swoim małym królestwie.

Proponujemy konstrukcje z drabiną, osadzane na balach, jak i do posadowienia bezpośrednio na gruncie. W ofercie znaleźć można także obiekty z piętrem.

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wybierz barierkę
odpowiednią dla Twojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska

Stwórz domek
dla swojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska