Dla domu

Wysokiej jakości wyroby z drewna do domu

Drewno od wielu lat cieszy się dużą popularnością w stylowo urządzonych domach i mieszkaniach. Ten naturalny materiał z jednej strony kojarzy się z ponadczasową elegancją i klasą, a z drugiej – można dzięki niemu wprowadzić do salonu, pokoju dziennego czy sypialni naturalny klimat, który na wiele osób działa relaksująco i uspokajająco. Zaletą wyrobów z drewna do domu jest także to, że są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych – dzięki temu z łatwością można znaleźć elementy wystroju zarówno cechujące się lekkością i delikatnością, jak również masywne o ciemnym odcieniu.

Współcześnie dużą popularnością cieszą się już nie tylko drewniane stoły, krzesła, łóżka czy szafy, ale również inne wyroby z drewna do domu. Wiele z nich znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group.

Drewniane schody – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Drewniane schody to ponadczasowa klasyka, która w wielu domach znana jest już od kilku pokoleń. Te wyroby z drewna do domu cechują się zazwyczaj pięknym wyglądem, solidnym wykonaniem i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej drewniane schody można również z łatwością dopasować do wystroju domu, niezależnie od tego, czy wnętrze jest urządzone w stylu nowoczesnym, czy klasycznym.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć piękne drewniane schody modułowe, które z pewnością będą funkcjonalną ozdobą każdego domu. Oferujemy zarówno schodu modułowe spiralne, jak i proste.

Tych wyrobów z drewna do domu bardzo często używa się również na piętrze, jako schodów strychowych. Schody strychowe, które posiadamy w naszym sklepie, charakteryzują się stosunkowo prostym wyglądem, ponieważ wiemy, że w tym przypadku liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność. A ta jest na najwyższym poziomie! Nasze schody strychowe są wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego drewna, dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Dodatkowo są one bardzo proste w montażu i rozkładaniu.

Drewniane drzwi do domu

Część osób ma opory przed kupnem wyrobów z drewna do domu, gdyż wymagają one zazwyczaj profesjonalnej i bardziej złożonej pielęgnacji. Warto jednak pamiętać, że zadbane wyroby z drewna do domu nie tylko cieszą oko, ale również są znacznie bardziej wytrzymałe niż ich odpowiedniki z tańszych materiałów. Przykładem mogą być zewnętrzne i wewnętrzne drzwi do domu. Naszym klientom oferujemy piękne, drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w różnych kolorach i o różnym designie – można znaleźć u nas między innymi stylowe, minimalistyczne drzwi w całości wykonane z drewna oraz modele z finezyjnym przeszkleniem.

Oferta 4IQ Group – nie tylko wyroby drewniane

Oferta naszego sklepu jest na tyle szeroka i różnorodna, że bez problemu znajdziesz w niej także inne produkty. Poza wyrobami z drewna do domu oferujemy lampy oraz panele grzewcze – wszystkie produkty dostosowane oczywiście do dzisiejszych standardów panujących w mieszkaniach i domach. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty i wyroby z drewna do domu były estetyczne, wytrzymałe i wydajne.

close

Lista życzeń