Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Dla domu 

Podkategorie

 • Odkurzacze kominkowe

  Odkurzacze kominkowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z popiołem, którego należy się pozbyć.

  Kominki, piece CO czy ogniska znacznie łatwiej uprzątnąć z odkurzaczem kominkowym!

 • Drzwi

  Szukasz drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, które są nie tylko funkcjonalne, ale także doskonale wpisują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz? W ofercie 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz bogaty wybór modeli lokalowych i wejściowych, które wykonano ze starannie wyselekcjonowanych, trwałych i odpornych na negatywne działanie czynników zewnętrznych materiałów. W przypadku drzwi wewnętrznych jest to drewno – surowy materiał nadaje im niepowtarzalnego wyglądu i stylu, podczas gdy skrzydła zewnętrzne powstają ze stali. Metal skutecznie chroni je przed uszkodzeniem pod wpływem niskich temperatury czy opadów deszczu, jednocześnie zapewniając domownikom bezpieczeństwo. Oferowane drzwi pochodzą z katalogu firmy RADEX z Iławy, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji skrzydeł zgodnych z Polską Normę Budowlaną. W przygotowanym asortymencie, oprócz drewnianych drzwi wewnętrznych i stalowych zewnętrznych, znajdziesz również drzwi techniczne oraz ościeżnice i listwy w konkurencyjnie niskich cenach. Zapraszamy do poznania naszej różnorodnej oferty!

 • Schody strychowe

  Szukasz schodów, które będą nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe w użytkowaniu i funkcjonalne? W takim razie w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogatą ofertę konstrukcji wykonanych z trwałych, niezawodnych materiałów. Stalowe i drewniane schody strychowe to praktyczne rozwiązanie dla każdego domu.

  Oferujemy przede wszystkim modele 3-segmentowe (maksymalna wysokość: 270 cm) i 4-segmentowe (maksymalna wysokość: 280 cm), w których składana drabina w prosty sposób może się chować pod klapą, co z kolei pozwala w łatwy sposób zaoszczędzić miejsce. Takie konstrukcje zapewniają przy tym wygodny i bezpieczny sposób połączenia kondygnacji z poddaszem.

  Dodatkową zaletą oferowanych schodów strychowych jest doskonała szczelność między klapą drabiny a ościeżnicą, antypoślizgowe wykończenie stopni oraz wysoka wytrzymałość na obciążenia. Proponujemy konstrukcje w wariantach różniących się wysokością oraz rozmiarami skrzyń – wymiary dostępne są po wyborze konkretnego modelu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu!

 • Okna dachowe Liteleader

  Z myślą o właścicielach domów jednorodzinnych i każdego innego budynków ze skośnym dachem, przygotowaliśmy bogaty wybór funkcjonalnych okien dachowych Liteleader. Marka jest nową propozycją renomowanego producenta, który może pochwalić się aż 75-letnim doświadczeniem w branży. Co istotne, wszystkie egzemplarze Liteleader są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. To z kolei przekłada się na niezwykle atrakcyjną cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Sam montaż okien dachowych Liteleader jest całkowicie intuicyjny i przebiega bezproblemowo.

 • Barierki zabezpieczające

  Rodzice małych dzieci z pewnością doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo malucha, który chętnie odkrywa nowe miejsca w domu. Z pomocą przychodzimy my – firma 4iQ Group Sp. z o.o., oferując funkcjonalne i niezawodne barierki zabezpieczające. Proponowane artykuły to jeden z podstawowych i najtańszych sposobów na ochronę pociech przed poruszaniem się w miejscach, w których może stać się im krzywda. Dostępne modele zabezpieczają nie tylko schody, ale także wybrane pomieszczenia – wystarczy zamontować je wewnątrz ościeżnicy drzwiowej. Co istotny, instalacja barierek zabezpieczających nie powoduje ograniczenia funkcjonowania drzwi. W zależności od wybranego modelu montaż może odbywać się rozporowo (po otwarciu barierki cała pozostaje w ręku i może być przeniesiona w inne miejsce bez konieczności demontażu konstrukcji zawiasów) lub na stałe (element stanowi furtkę, którą mogą otwierać i zamykać wyłącznie osoby dorosłe).

 • Daszki

  Witaj w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o., w którym znajdziesz bogaty wybór produktów wykonanych z naturalnego, ekologicznego materiału, czyli drewna. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy nie tylko różnorodną ofertę skrzydeł zewnętrznych, ale także dedykowane im daszki nad drzwi. Dostępne produkty są uznawane za jeden z podstawowych elementów każdego domu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na estetykę oraz specyficzne wymogi producentów drzwi zewnętrznych, którzy zalecają, aby zamontowane skrzydło zostało skutecznie zabezpieczony przed bezpośrednim kontaktem z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W naszym asortymencie znajdziesz daszki nad drzwi, które bez problemu sobie z tym poradzą! Oferowane propozycje pozwalają na dopasowanie ich do stylistyki Twojej domu – my sprzedajemy je w stanie surowym, a Ty decydujesz o końcowym wyglądzie i kolorze elementu. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów!