Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Dla domu 

Podkategorie

 • Odkurzacze kominkowe

  Odkurzacze kominkowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z popiołem, którego należy się pozbyć.

  Kominki, piece CO czy ogniska znacznie łatwiej uprzątnąć z odkurzaczem kominkowym!

 • Drzwi

  W tym dziale znajdziecie Państwo stalowe i drewniane drzwi zewnętrzne oraz drewniane drzwi wewnętrzne firmy RADEX z Iławy.

 • Schody strychowe

  W naszym asortymencie dostępne są bardzo praktyczne schody strychowe. Oferujemy modele 3- i 4-segmentowe. Składana drabina w prosty sposób może się chować pod klapą, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Takie konstrukcje zapewniają przy tym wygodny i bezpieczny sposób połączenia kondygnacji z poddaszem.

  Dodatkową zaletą oferowanych konstrukcji strychowych jest bardzo dobra szczelność między klapą drabiny a ościeżnicą, antypoślizgowe wykończenie stopni, wysoka wytrzymałość na obciążenia. Proponujemy schody drewniane w wariantach różniących się wysokością oraz rozmiarami skrzyń. Poniżej przedstawiamy solidne i funkcjonalne wyłazy strychowe. Wymiary dostępne są po wyborze konkretnego modelu.

  Solidne wykonanie zapewni Państwu niezawodne i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały.

 • Okna dachowe Liteleader

  Z myślą o właścicielach domów jednorodzinnych i każdego innego budynków ze skośnym dachem, przygotowaliśmy bogaty wybór funkcjonalnych okien dachowych Liteleader. Marka jest nową propozycją renomowanego producenta, który może pochwalić się aż 75-letnim doświadczeniem w branży. Co istotne, wszystkie egzemplarze Liteleader są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. To z kolei przekłada się na niezwykle atrakcyjną cenę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Sam montaż okien dachowych Liteleader jest całkowicie intuicyjny i przebiega bezproblemowo.

 • Barierki zabezpieczające

  Barierki zabezpieczające na schody to jeden z podstawowych i najtańszych elementów zabezpieczenia naszych pociech przed poruszaniem się w miejscach gdzie nie koniecznie byśmy sobie życzyli. Barierki zabezpieczają nie tylko schody ale również pomieszczenia po zamontowaniu ich wewnątrz ościeżnicy drzwiowej. Co ważne, taki montaż nie powoduje ograniczenia funkcjonowania drzwi. W zależności od rodzaju barierki montaż może odbywać się "rozporowo" gdzie po otwarciu barierki cała pozostaje w ręku ni może być przeniesiona w inne miejsce bez konieczności demontażu konstrukcji zawiasów. Barierka może być też zamontowana na stałe i stanowić swego rodzaju furtkę którą zamykać i otwierać mogą tylko osoby dorosłe. Oba te rozwiązania mają tę niewątpliwą zaletę ze barierka nie posiada progu. Kolejne rozwiązani to barierka z progiem gdzie furtka jest elementem składowym barierki. W tym przypadku barierka posiada próg po otwarciu furtki. Do barierek dostępne są elementy poszerzające.

 • Daszki

  Daszki nad drzwi wejściowe są wymaganym elementem każdego domu. Wynika przede wszystkim z estetycznego wykończenia domu ale również wymogów większości producentów drzwi którzy wymagają aby drzwi wejściowe nie były narażone na bezpośredni kontakt produktu z warunkami atmosferycznymi. Oferowane przez nas daszki doskonale spełniają tę funkcję i pozwalają zaaranżować je zgodnie ze stylistyką Państwa domu. Nie narzucamy jednocześnie żadnego sposobu wykończenia, to Państwo pomalują i pokryją je w taki sposób aby harmonizował z całym budynkiem.

  Nasze zadaszenia wykorzystywane są również jako przydomowe zadaszenia dla drewna opałowego. Przykręcone do elewacji, domu, garażu, lub innego budynku doskonale chronią drewno kominkowe i inne przechowywane pod nimi przedmioty przed deszczem.