Place zabaw dla dzieci

Place zabaw dla dzieci

Maluchy od samego początku swojego życia chętnie się bawią, szukają atrakcji w otoczeniu. Co powiesz na to, aby zapewnić Twojej pociesze wyjątkowy dodatek do domowego ogrodu lub podwórka, a tym samym niekończącą się zabawę? Świetnym wyborem będą dostępne w naszym asortymencie place zabaw dla dzieci.

  1. Przygotowane konstrukcje to połączenie bezpieczeństwa malucha z fantazyjnym wyglądem i nie lada frajdą.
  2. Nasze place zabaw dla dzieci sprawdzą się ne tylko w przydomowym ogródku czy na podwórku.
  3. Z powodzeniem możesz umieścić je na działce.Zachęcamy także do instalacji oferowanych konstrukcji na terenach; tak atrakcyjny dodatek z pewnością zachęci maluchy do zabawy.

Co więcej, drewniany plac zabaw dla dzieci stwarza idealne warunki do integracji i budowania relacji z rówieśnikami oraz pozostałymi członkami rodziny. Dostępne modele są sprzedawane w formie zestawu do samodzielnego złożenia, które wymaga użycia jedynie podstawowych narzędzi. Sam proces jest niezwykle prosty i przebiega sprawnie. Możesz zamontować konstrukcję sam lub w towarzystwie swojej pociechy. Dobrym rozwiązaniem będzie także dokupienie specjalnych kotew stabilizujących, które ułatwiają mocowanie do podłoża. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszym asortymencie.

Drewniane place zabaw

Drewniany plac zabaw dla dzieci to konstrukcja, która zapewni Twoim dzieciom zabawę na długie lata, a dzięki nowoczesnemu wykonaniu- świetnie wpisze się w wygląd przydomowego ogrodu. Wybór materiału nie jest przypadkowy. To właśnie drewno może pochwalić się trwałością, możliwością dowolnego wykończenia i unikalnym wyglądem, dzięki któremu z pewnością będzie prezentować się doskonale w Twoim ogrodzie lub na podwórku. Posiadamy place zabaw dla dzieci do samodzielnego montażu, który możesz wykorzystać do integracji z Twoimi pociechami. W zestawie z każdym produktem otrzymasz instrukcję, dodatkowo możesz wesprzeć się krótkimi filmami przedstawiającymi jak krok po kroku samodzielnie zamontować plac zabaw. W ofercie znajdziesz ogrodowy plac zabaw w różnych konfiguracjach, w którego skład może wchodzić huśtawka, długa zjeżdżalnia, siatka wspinaczkowa, piaskownica, a także inne akcesoria wzbogacające wybrany przez Ciebie plac dla dzieci. Szeroki wybór wielkości przydomowego placu zabaw pozwoli wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze zewnętrzne place zabaw wykonane z drewna możesz pomalować- angażując do pomocy dzieci nie tylko zapewnisz dużo frajdy, ale także pozwoli to na rozwój zdolności manualnych Twojego dziecka.

Metalowe place zabaw

Nasze metalowe place zabaw dla dzieci są przyjemne w użytkowaniu, kolorowe, pobudzające wyobraźnie i dzięki ocynkowanej stali- niezwykle trwałe (z uwagi na wykorzystane materiały nie wymagają konserwacji), dlatego też ich zakup będzie znakomitym prezentem dla Twojej pociechy, który posłuży jej niezmiennie przez lata. Metalowy plac zabaw z atestem do ogrodu cechuje się wielofunkcyjnością- w ofercie posiadamy ogrodowe place zabaw w różnych rozmiarach, te większe składają się z kilku modułów: metalowej huśtawki, dopasowanej zjeżdżalni ogrodowej, drabinki wspinaczkowej- co za tym idzie- jeden produkt zapewnia zabawę na kilka różnych sposobów.

Metalowy plac zabaw- konstrukcja

Dmuchane place zabaw- zamki

Wodne place zabaw to rozwiązanie idealne na letnie, gorące dni. Dostępne w naszej ofercie kolorowe place zabaw ze zjeżdżalnią to spełnienie marzeń każdego dziecka. Dmuchane place zabaw dla dzieci wyposażone są dodatkowo w dmuchawę, dzięki czemu sprawnie napompujesz nawet największy model. Przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, wykonane z trwałego materiału. Kupując ten produkt zapewniasz swoim dzieciom zabawę przez wiele sezonów! Na koniec sezonu dmuchańce łatwo złożysz, a dzięki dołączonej do zestawu torbie- przechowasz. Jeżeli nie wiesz jak zamontować i przygotować do zabawy dmuchany zamek- zobacz nasz poradnik w formie krótkiego filmu z dodatkowymi objaśnieniami.

Duży dmuchany plac zabaw- dmuchaniec słoń

Bezpieczeństwo- przydomowe place zabaw

Place zabaw dla dzieci są wykonane ze znakomitych jakościowo materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy negatywne działanie czynników atmosferycznych. Co więcej, konstrukcje nie wydzielają szkodliwych substancji i oparów, a tym samym tworzą bezpieczne warunki do zabawy malucha. Zadbaliśmy również o staranne wykonanie połączeń wszystkim komponentów, które nie ulegną uszkodzeniu w trakcie użytkowania. Wiele z proponowanych placów zabaw dla dzieci zostało wykonane z naturalnego drewna. Tworzywo zostało dodatkowo zaimpregnowane, aby ochronić je przed zniszczeniem w trakcie opadów deszczu czy śniegu. Z kolei elementy z tworzyw sztucznych i metalu pomalowano atestowanymi farbami oraz lakierami, które nie wydzielają toksycznych substancji. Potwierdzeniem jakości jest także badanie TÜV, które ma każdy dostępny plac zabaw dla dzieci.

drewniany domek konstrukcja

Opinie- place zabaw i domki

Zobacz niektóre z opinii wystawionych przez naszych klientów!

close

Lista życzeń