Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność

  Place zabaw dla dzieci 

  na stronę
  Przeglądasz 1 - 24 z 59 produktów

  Przygotowując ofertę sklepu internetowego 4iQ Group Sp. z o.o., nie zapomnieliśmy także o najmłodszych członkach rodzin. Maluchy od samego początku swojego życia chętnie się bawią, szukają atrakcji w domu lub w sąsiedztwie. Co powiesz na to, aby zafundować Twojej pociesze wyjątkowy dodatek do domowego ogrodu lub podwórka? Świetnym wyborem będzie jeden z dostępnych w naszym asortymencie placów zabaw dla dzieci. Przygotowane konstrukcje to połączenie maksymalnego bezpieczeństwa malucha z fantazyjnym wyglądem i nie lada frajdą. W ofercie posiadamy między innymi domki, zjeżdżalnie, piaskownice czy huśtawki drewniane dla dzieci dostępne samodzielnie lub w kompletach. Nasze place zabaw dla dzieci są przyjemne w użytkowaniu, kolorowe, pobudzające wyobraźnie i niezwykle trwałe, dzięki czemu ich zakup będzie znakomitym prezentem dla Twojej pociechy, który posłuży jej niezmiennie przez lata. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych produktów, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

  Drewniane place zabaw dla dzieci – bezpieczna zabawa dla każdego członka rodziny

  W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Właśnie dlatego wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym place zabaw dla dzieci są wykonane ze znakomitych jakościowo materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy negatywne działanie czynników atmosferycznych. Co więcej, konstrukcje nie wydzielają szkodliwych substancji i oparów, a tym samym tworzą bezpieczne warunki do zabawy malucha. Zadbaliśmy również o staranne wykonanie połączeń wszystkim komponentów, które nie ulegną uszkodzeniu w trakcie użytkowania. Wiele z proponowanych placów zabaw dla dzieci zostało wykonane z drewna. Naturalne tworzywo zostało dodatkowo zaimpregnowane, aby ochronić je przed zniszczeniem w trakcie opadów deszczu czy śniegu. Z kolei elementy z tworzyw sztucznych i metalu pomalowano atestowanymi farbami oraz lakierami, które nie wydzielają toksycznych substancji. Potwierdzeniem jakości jest także certyfikat TUV, który ma każdy dostępny plac zabaw dla dzieci.

  Zafunduj dziecku zabawę, zamawiając plac zabaw w naszym sklepie

  Nasze place zabaw dla dzieci sprawdzą się nie tylko w przydomowym ogródku czy na podwórku. Z powodzeniem możesz także umieścić je na działce. Zachęcamy także do instalacji oferowanych konstrukcji na terenach zielonych otaczających żłobki czy przedszkola; tak atrakcyjny dodatek z pewnością zachęci maluchy do zabawy na świeżym powietrzu. Co więcej, place zabaw dla dzieci stwarzają idealne warunki do integracji i budowania relacji z rówieśnikami oraz pozostałymi członkami rodziny. Dostępne modele są sprzedawane w formie zestawu do samodzielnego złożenia, które wymaga użycia jedynie podstawowych narzędzi. Sam proces jest niezwykle prosty i przebiega sprawnie. Możesz zamontować konstrukcję sam lub w towarzystwie swojej pociechy. Dobrym rozwiązaniem będzie także dokupienie specjalnych kotew stabilizujących, które ułatwiają mocowanie do podłoża. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszym asortymencie.