Mini szklarnie ogrodowe

Kompaktowy rozmiar, wysoka jakość wykonania i przystępna cena to tylko kilka z wielu zalet dostępnych w naszym sklepie internetowym mini szklarni ogrodowych. Proponowane konstrukcje, które dostarczymy prosto pod wskazany adres na terenie całej Polski, są produkowane przez naszą firmę przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów. Jako producent cieszymy się renomą wśród najbardziej wymagających klientów z kilkunastu krajów, dzięki czemu mamy pewność, że proponowane obiekty spełnią i Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Podstawowe informacje na temat szklarni mini

Mini szklarnie foliowe, które znajdziesz w aktualnej ofercie, to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z uprawą warzyw, owoców czy roślin doniczkowych. Jedną z największych zalet proponowanych konstrukcji jest ich rozmiar – kompaktowe wymiary gwarantują, że bez problemu sprawdzą się nawet w małych ogrodach czy na działkach o ograniczonej przestrzeni. Na uwagę zasługuje również sam montaż, który jest sprawny i łatwy. Aby Ci go ułatwić, do każdej zamówionej mini szklarni ogrodowej foliowej dołączamy specjalne śruby montażowe bez ostrych krawędzi. Nie brakuje również stalowego stelaża (ocynkowane rurki stalowe o grubości 25 milimetrów) i wzmocnienia siatką, dzięki którym gotowa konstrukcja jest stabilna i gotowa do użytku bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Szklarnie mini na miarę Twojego ogrodu

Szklarnie mini są dostępne o różnych powierzchniach użytkowych, kolorach oraz wymiarach, dzięki czemu dopasowanie konstrukcji do wolnego miejsca w Twoim ogrodzie nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Każdy z oferowanych modeli został wyposażony w okna wentylacyjne z moskitierą i wytrzymałą folię PE 140g/m2 z filtrem UV4. Nie zabrakło również zasłony, która razem z oknami umożliwia bezproblemową regulację temperatury. Co więcej, wejścia są zamykane na praktyczne zamki błyskawiczne, a dodatek fartucha, który należy obsypać ziemią, skutecznie zapobiega podwiewaniu folii. W efekcie mini szklarnia foliowa posłuży Ci przez lata, pozwalając cieszyć się dostępem do własnych, świeżych warzyw i owoców oraz kwitnących roślin doniczkowych. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miniszklarnia z poliwęglanu

W momencie, gdy nie dysponujemy dużą ilością wolnego miejsca, aby przeznaczyć go na montaż dużej szklarni o wymiarach co najmniej 2x2m, warto zwrócić uwagę na miniszklarnie, które z powodzeniem można postawić na niewielkich powierzchniach jak balkon, taras. Różne rodzaje mini szklarni pozwalają na dokonanie wyboru produktu, który najlepiej sprawdzi się dla naszej przydomowej uprawy. Do roślin takich jak sałata, rzodkiewka, sprawdzi się miniszklarnia rozsadnik, która posiada aluminiowy stelaż, a także płyty z poliwęglanu. Jest to mniejsza wersja szklarni poliwęglanowychMiniaturowa szklarnia tego typu ma dwie uchylane części, które umożliwiają wymianę temperatury. Cechuje się niezwykłą trwałością. Niewielkie wymiary 100x60 cm sprawiają, że produkt sprawdzi się jako szklarnia na balkon.

Miniszklarnia foliowa

Dzięki zastosowaniu złączek PP i folii PVC montaż takiej małej szklarni nie powinien zająć więcej niż kwadrans. Rozsadnik foliowy o wymiarach 120x62 może sprawdzić się do uprawy kwiatów, warzyw. Dwa okienka zamykane na zamek błyskawiczny umożliwiają regulację temperatury i wymianę ciepła. Bezbarwna folia PVC stuprocentowo wykorzystuje promienie słoneczne, a tym samym stwarza mikroklimat idealny dla roślin wewnątrz. Foliową szklarnię możesz zastosować w ogrodzie, wkopując jej przedłużony fartuch do stabilizacji i zakotwienia, dzięki czemu folia będzie odporna na działanie wiatru.

Miniszklarnia na pomidory

Do jakich roślin sprawdzi się wysoka miniszklarniaMiniaturowa szklarnia o wymiarach 200x77 i wysokości prawie 170cm z powodzeniem sprawdzi się do uprawy roślin pnących, które można podwiązać, w szczególności pomidorów. Miniszklarnia na pomidory i inne rośliny „wysokie” stwarza warunki idealne do ich uprawy, a także przyspiesza ich wzrost. Miniszklarnię można łatwo złożyć i przechowywać w oczekiwaniu na nadejście następnego sezonu. W przypadku sadzenia pomidorów w miniszklarni pamiętaj o regularnym podlewaniu, nawożeniu, a także kontrolowaniu poziomu temperatury. Uchylaj okienka w razie potrzeby, a do roślin wymagających podparcia zastosuj paliki zapobiegające przewróceniu, złamaniu rośliny.

 

Miniszklarnia wielopoziomowa

Miniszklarnia z półkami to idealne rozwiązanie, kiedy dysponujesz małą ilością miejsca, ale mimo wszystko chcesz oszczędzić pieniądze poprzez uprawę swoich warzyw i owoców. Jeśli masz mało miejsca na podstawie, ale zmieścisz ok. 160 cm wysokości to taka wielopoziomowa szklarnia sprawdzi się idealnie. Na każdym z poziomów możesz zasadzić inny rodzaj roślin np. na pierwszym poziomie: sałata lodowa, piętro wyżej bazylia, rozmaryn, piętro wyżej pomidory cherry. Miniszklarnia z półkami może mieć zastosowanie także w uprawie kwiatów doniczkowych.

close

Lista życzeń