Drzwi z przeszkleniem

W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór drzwi zewnętrznych, które z powodzeniem można zamontować nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także firmach i wielu innych budynkach. W aktualnej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań estetycznych i sprawiających, że od samego wejścia stylistyka przestrzeni zostaje oryginalnie zaakcentowana. Mowa, oczywiście, o drzwiach przeszklonych, które zamówisz u nas w konkurencyjnej cenie. Poznaj szczegóły naszego asortymentu i wybierz skrzydło idealnie dopasowane do swoich potrzeb!

Drzwi przeszklone – dziesiątki modeli w atrakcyjnych cenach

To, co wyróżnia dostępne w naszym sklepie internetowym drzwi przeszklone zewnętrzne na tle ich konkurencyjnych odpowiedników, jest różnorodność. W ofercie znajdziesz dziesiątki modeli w wielu kolorach. Mamy np. takie odcienie jak ciemny orzech, złoty dąb, Winchester, biały czy antracyt. Dodatkowo w ofercie czekają na Ciebie rozmaite przeszklenia – symetrycznych pasków w połowie skrzydła, aż po oryginalne i opływowe formy. Wybór jest ogromny, dzięki czemu z pewnością wybierzesz idealne drzwi wejściowe przeszklone do swojego domu. A to wszystko w naprawdę atrakcyjnej cenie i z możliwością wyboru płatności ratalnej!

Solidnie wykonane drzwi przeszklone zewnętrzne

Wybierając jedne z oferowanych drzwi przeszklonych zewnętrznych, stawiasz na najwyższą jakość potwierdzoną 12-miesięczną gwarancją i polską produkcję. Wszystkie modele z serii PRIME 55, które znajdziesz w aktualnym asortymencie, pochodzą z katalogu polskiej marki RADEX. Do produkcji oferowanych skrzydeł wykorzystany blachę stalową pokrytą dekoracyjną folią PVC, której struktura zapewnia bezkompromisową ochronę przed promieniami słonecznymi. Z kolei w środku znajdziesz wypełnienie z płyty z twardego poliestru spienionego. Dzięki takiemu wykonaniu drzwi przeszklone są trwałe, wytrzymałe i posłużą Ci przez wiele lat.

Przeszklenia w drzwiach zewnętrznych

Przeszklenia w drzwiach zewnętrznych zdecydowanie dodają skrzydłom stylu i estetyki idealnie wpisującej się w ponadczasowe trendy. Każdy z elementów wykonanych z szyby hartowanej jest otoczony dodatkowo ramką ze stali nierdzewnej. Co więcej, u nas możesz zdecydować o typie przeszklenia! Do wyboru masz klasyczny witraż lub Stopsol, czyli szklenie refleksyjne, które daje efekt lustrzanego odbicia. 

Specyfikacja techniczna naszych drzwi wejściowych przeszklonych

Jesteś ciekawy, jakie są najważniejsze parametry dostępnych w tej kategorii drzwi wejściowych z przeszkleniem? Każde skrzydło ma grubość wynoszącą 55 mm (seria PRIME 55). Zamawiając wybrany model, otrzymujesz w zestawie dwa niezależne zamki 3-punktowe (górny i dolny) oraz trzy zawiasy, które mają specjalną, uniemożliwiającą zdjęcie skrzydła konstrukcję. Dzięki temu zarówno Ty, jak i pozostali domownicy możecie cieszyć się bezpieczeństwem.

Dodatkowo drzwi przeszklone są wyposażone w próg ze stali nierdzewnej i ościeżnicę oklejoną folią PVC, które zostały wyposażone w uszczelki. W zestawie nie zabrakło również ramiaka z drewna sosnowego. Takie drzwi wejściowe przeszklone to inwestycja na lata, która nie straci swojego wyglądu i funkcjonalności nawet pod wpływem niekorzystnych warunków czy przypadkowych uszkodzeń mechanicznych.

Wybierz sposób wysyłki drzwi przeszklonych

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym, w tym również drzwi wejściowe z przeszkleniem, możesz bezpłatnie odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Oczywiście, mamy również opcję przesyłki kurierskiej, dzięki której zamówione artykuły zostaną dostarczone prosto pod wskazany adres. Zarówno przed wysyłką, jak i odbiorem skrzydła właściwie je zabezpieczamy, używając do tego kartonu, narożników, pasków i folii stretch. Transport odbywa się na palecie bezzwrotnej. Dzięki temu mamy pewność, że drzwi wejściowe przeszklone dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

close

Lista życzeń