Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Domki dla dzieci bez platformy (13)

  Drewniane domki dla dzieci bez platformy

  Przydomowy ogród i prywatna działka są przede wszystkim miejscem odpoczynku, w którym zazwyczaj spędzamy czas w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Jednocześnie często jest to także miejsce gonitw i harców dzieci i ich przyjaciół. Dziecięca kreatywność sprawia, że często do zabawy wystarczy im jedynie trawnik oraz kilka drzew i krzewów, za którymi mogą się chować. W przypadku dużych ogrodów wielu rodziców decyduje się jednak na kupno domku dla dzieci, który może być fantastycznym centrum dziecięcych zabaw. W ofercie naszego sklepu 4IQ Group można znaleźć drewniane domki dla dzieci bez platformy.

  Dlaczego warto kupić dzieciom drewniany domek do ogrodu?

  Być może niektórym rodzicom wydaje się, że drewniane domki dla dzieci do ogrodu są niepotrzebnym wydatkiem. Warto jednak mieć świadomość tego, że mają one sporo zalet i wielu maluchom sprawiają dużo radości. Przede wszystkim, dzieci uwielbiają bawić się w dom, a także budować różnego rodzaju fortece. W tym aspekcie drewniany domek dla dzieci bez platformy sprawdzi się doskonale, ponieważ z uwagi na jego naturalny, uniwersalny wygląd – przy pomocy odrobiny dziecięcej wyobraźni z łatwością można „przemienić” go w zamek lub fortecę.

  Kolejną zaletą domku dla dzieci bez platformy z drewna jest ich wytrzymałość i długowieczność. Wykonane z solidnego drewna i właściwie zaimpregnowane konstrukcje są znacznie wytrzymalsze niż plastikowe domki dla dzieci. Dodatkowo, są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i nie przepuszczają wody, dzięki czemu dzieci mogą w nich spędzać czas nawet przy gorszych warunkach pogodowych.

  Być może wahasz się, czy lepszym rozwiązaniem będzie kupno plastikowego czy drewnianego domku dla dzieci bez platformy. Budowle wykonane z tworzyw sztucznych są bardziej kolorowe, przez co małym dzieciom mogą wydawać się atrakcyjniejsze. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że drewniane konstrukcje można w prosty sposób przemalować i dostosować do preferencji dziecka, a ponadto – z uwagi na ich bardziej „dorosły” wygląd – nawet nieco starsze dzieci chętnie się w nich bawią i spędzają czas z przyjaciółmi.

  Domki dla dzieci bez platformy z drewna w sklepie 4IQ Group

  W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group znajdziesz solidnie wykonane domki dla dzieci bez platformy z najwyższej jakości drewna sosnowego. Oferowane przez nas konstrukcje dostępne są zarówno w wersjach małych, jak i bardziej rozbudowanych. Ogromną ich zaletą jest fakt, że w prosty sposób można je rozbudować i powiększyć o dodatkowe elementy, takie jak wieże i mosty, huśtawki czy zjeżdżalnie.

  W sklepie posiadamy także specjalne domki drewniane dla dzieci na platformie. W niektórych aspektach zwiększają one wachlarz możliwości zabaw i gier, ale warto pamiętać o tym, że dla małych dzieci drewniane domki dla dzieci bez platformy są nieco bardziej bezpieczne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z bogatą ofertą naszych małych i dużych drewnianych domków dla dzieci do ogrodu oraz na działkę lub plac zabaw!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco