Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Drzwi 80 cm 

Szukasz prawych lub lewych drzwi o rozmiarze 80? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą, w której znajdziesz drewniane egzemplarze w konkurencyjnie niskich cenach. Asortyment obejmuje skrzydła sęczne i bezsęczne, pełne i przeszklone oraz dostępne w wariancie standardowym z przylgą lub systemy przesuwne naścienne. Dzięki temu znalezienie idealnych drzwi w rozmiarze 80 jest całkowicie bezproblemowe. Zamawiając je w 4iQ Group Sp. z o.o., masz pełną dowolność w kwestii parametrów drzwi – wykończenia materiału, strony czy rodzaju zamka. W przypadku pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Podkategorie

  • Drzwi lewe 80 cm

    Drzwi to podstawowy element wyposażenia każdego domu, mieszkania czy biura. Decydując się na instalację skrzydeł, warto wybrać te wykonane z naturalnego i wytrzymałego materiału, jakim jest oczywiście drewno. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór drzwi lewych w rozmiarze 80, które w większości powstają z klejonego i litego drewna sosnowego. Trwały surowiec jest uniwersalny i stylowy, a do tego zapewnia znakomitą izolację pomieszczeń. Dopasujemy wybrane skrzydło do Twoich oczekiwań i wymagań przestrzennych. Wyposażymy je w dowolny zamek i opcję wentylacji, a także dołączymy do zamówienia ościeżnicę i maskujące je elementy. A to wszystko w atrakcyjnie niskiej cenie! Pamiętaj, że lewe skrzydło są doskonałym wyborem do pokoju, w którym podchodzi się do niego od prawej strony.

  • Drzwi prawe 80 cm

    Witaj na stronie 4iQ Group Sp. z o.o. – miejsca, w którym znajdziesz wysokiej jakości skrzydła z naturalnego drewna w konkurencyjnie niskiej cenie. Różnorodna oferta obejmuje także drzwi prawe w wariancie 80, które są dostępne w wersji sęcznej i bezsęcznej. Proponujemy także modele pełne lub przeszklone, które możesz dowolnie dopasowywać do swoich potrzeb i specyfiki domowej lub biurowej przestrzeni. Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia uzgadniamy z naszymi klientami dokładne szczegóły wybranych drzwi drewnianych – opcję zamków i wentylacji, wykończenie czy dodatek ościeżnicy i maskujących ją elementów. Montaż prawego skrzydła zaleca się w pokojach, w których podchodzisz do niego od drugiej strony. Dzięki właściwemu umiejscowieniu zawiasów zagwarantujesz sobie maksymalny komfort użytkowania przestrzeni i unikniesz np. zderzenia drzwi podczas otwierania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 90 produktów

Prawe i lewe drzwi 80 – drewniane skrzydła dla Twojego domu i biura

Niekwestionowanym liderem wśród drzwi lokalowych jest oczywiście drewno. Naturalny materiał może pochwalić się licznymi zaletami, dzięki którym od dekad gości nie tylko w polskich domach – na montaż skrzydeł wykonanych z ekologicznego materiału zdecydowały się tysiące właścicieli na całym świecie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujesz dostęp do bogatej i różnorodnej oferty, w której czekają na Ciebie modele sęczne i bezsęczne oraz gładkie i przeszklone, które powstały przede wszystkim z litego i klejonego drewna sosnowego. W zależności od wybranego modelu ramiaki i wypełnienia ram powstają między innymi z sezonowanego materiału. A to wszystko przy zachowaniu konkurencyjnych cen i szybkiej realizacji zamówienia. Terminowo przygotujemy Twoje drzwi wewnętrzne w rozmiarze 80, uwzględniając wybraną przez Ciebie stronę otwarcia – lewą lub prawą. Szukasz skrzydeł lokalowych w innych wymiarach? Znajdziesz je w naszym asortymencie! Wszystkie dostępne modele są doskonałym wyborem i do domu, i do biura.

Zalety drewnianych drzwi 80

Jedną z największych zalet drzwi w rozmiarze 80, które znajdziesz w przygotowanej ofercie, jest uniwersalność. Tego typu egzemplarze z powodzeniem odnajdą się i w nowoczesnej, i klasycznej, i nawet industrialnej przestrzeni, podwyższając jej funkcjonalność oraz tworząc przytulny, stylowy klimat. Co więcej, materiał, który wykorzystuje się do ich produkcji, w większości przypadków posiada certyfikat FSC® potwierdzający, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Trwałość na lata, nowoczesny design i ekologia w jednym? U nas to możliwie! W 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy także drzwi lokalowe 80 w stanie surowym, dzięki temu masz pełną dowolność, jeśli chodzi o ich wykończenie. Dzięki możliwości wybrania strony otwarcia drzwi możesz zagwarantować maksymalny komfort poruszania się po pomieszczeniu. Zawiasy po lewej stronie sprawdzą się tam, gdzie dojście do skrzydła odbywa się z przeciwnego kierunku, czyli z prawego. Wybór powinien być także uzależniony od ewentualnych elementów umieszczonych na ścianach.