Drzwi 80 cm

Szukasz prawych lub lewych drzwi o rozmiarze 80? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą, w której znajdziesz drewniane egzemplarze w konkurencyjnie niskich cenach. Asortyment obejmuje skrzydła sęczne i bezsęczne, pełne i przeszklone oraz dostępne w wariancie standardowym z przylgą lub systemy przesuwne naścienne. Dzięki temu znalezienie idealnych drzwi w rozmiarze 80 jest całkowicie bezproblemowe. Zamawiając je w 4iQ Group Sp. z o.o., masz pełną dowolność w kwestii parametrów drzwi – wykończenia materiału, strony czy rodzaju zamka. W przypadku pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Prawe i lewe drzwi 80 – drewniane skrzydła dla Twojego domu i biura

Niekwestionowanym liderem wśród drzwi lokalowych jest oczywiście drewno. Naturalny materiał może pochwalić się licznymi zaletami, dzięki którym od dekad gości nie tylko w polskich domach – na montaż skrzydeł wykonanych z ekologicznego materiału zdecydowały się tysiące właścicieli na całym świecie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujesz dostęp do bogatej i różnorodnej oferty, w której czekają na Ciebie modele sęczne i bezsęczne oraz gładkie i przeszklone, które powstały przede wszystkim z litego i klejonego drewna sosnowego. W zależności od wybranego modelu ramiaki i wypełnienia ram powstają między innymi z sezonowanego materiału. A to wszystko przy zachowaniu konkurencyjnych cen i szybkiej realizacji zamówienia. Terminowo przygotujemy Twoje drzwi wewnętrzne w rozmiarze 80, uwzględniając wybraną przez Ciebie stronę otwarcia – lewą lub prawą. Szukasz skrzydeł lokalowych w innych wymiarach? Znajdziesz je w naszym asortymencie! Wszystkie dostępne modele są doskonałym wyborem i do domu, i do biura.

Zalety drewnianych drzwi 80

Jedną z największych zalet drzwi w rozmiarze 80, które znajdziesz w przygotowanej ofercie, jest uniwersalność. Tego typu egzemplarze z powodzeniem odnajdą się i w nowoczesnej, i klasycznej, i nawet industrialnej przestrzeni, podwyższając jej funkcjonalność oraz tworząc przytulny, stylowy klimat. Co więcej, materiał, który wykorzystuje się do ich produkcji, w większości przypadków posiada certyfikat FSC® potwierdzający, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Trwałość na lata, nowoczesny design i ekologia w jednym? U nas to możliwie! W 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy także drzwi lokalowe 80 w stanie surowym, dzięki temu masz pełną dowolność, jeśli chodzi o ich wykończenie. Dzięki możliwości wybrania strony otwarcia drzwi możesz zagwarantować maksymalny komfort poruszania się po pomieszczeniu. Zawiasy po lewej stronie sprawdzą się tam, gdzie dojście do skrzydła odbywa się z przeciwnego kierunku, czyli z prawego. Wybór powinien być także uzależniony od ewentualnych elementów umieszczonych na ścianach.

close

Lista życzeń