Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi wejściowe 

  na stronę
  Przeglądasz 1 - 24 z 201 produktów

  Poszukując drzwi zewnętrznych, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na trwałość i bezpieczeństwo domowników. Skrzydła zamontowane na zewnątrz są każdego dnia narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. niskich temperatur i opadów śniegów, oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są również parametry izolacyjne, dzięki którym zainstalowane w domu modele skutecznie ochronią zimno przed przenikaniem do środka. Szukasz egzemplarzy, które łączą w sobie wszystkie wymienione właściwości z niską ceną? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogaty wybór niezawodnych drzwi zewnętrznych stalowych produkowanych w Polsce, których jakość z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodna linia modeli z serii PRIME 55 obejmuje zarówno skrzydła standardowe, jak i egzemplarze z certyfikatem bezpieczeństwa RC2 lub wkładem akustycznym. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

  Jakie drzwi zewnętrzne stalowe znajdziesz w naszym asortymencie?

  W linii PRIME 55 znajdziesz trzy rodzaje drzwi zewnętrznych stalowych. Zacznijmy od wersji standardowej, którą zamówisz w różnych kolorach. Kolekcja obejmuje aż 15 różnorodnych modeli, które sprzedajemy w 5 barwach. Wśród nich nie brakuje zarówno skrzydeł pełnych, jak i przeszklonych – te drugie są dostępne w 2 wersjach ramek (ze stali nierdzewnej i na ramce PVC). Wszystkie drzwi wewnętrzne stalowe z serii standardowej mają grubość 56 milimetrów. Kolejną propozycją są modele antywłamaniowe w klasie RC2 dostępne w wariancie pełnym. Oferujemy 5 kolorów i 2 rozmiary, a sama konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, aby zagwarantować Ci maksymalne bezpieczeństwo. A to wszystko przy zachowaniu pięknej stylistyki. Ostatnią linią jest PRIME 55 klasa RC2 z wkładem akustycznym, czyli drzwi zewnętrzne stalowe, które pod względem bezpieczeństwa dorównują swoim poprzednikom, jednak zostały wzbogacone o specjalny wkład wygłuszający. Seria obejmuje 5 różnych modeli skrzydeł pełnych.

  Zalety drzwi zewnętrznych stalowych

  Popularność drzwi zewnętrznych stalowych, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, nie jest przypadkowa. Modele wykonane z tego materiału są przede wszystkim trwałe. Materiał doskonale radzi sobie z wymagającymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie pozostając odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia jest bezpieczeństwo, którym domownicy mogą cieszyć się po zamontowaniu drzwi zewnętrznych ze stali. Tego typu skrzydła wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników doskonałymi parametrami antywłamaniowymi i przeciwwyważeniowymi, w szczególności, gdy zdecydujesz się na zamówienie produktu z serii PRIME 55 klasy RC2. Mówiąc o zaletach stalowych skrzydeł, nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie. Komfortowe w użytkowaniu modele są pokrywane specjalną dekoracyjną folią PVC, która nie tylko podnosi ich estetykę, ale także skutecznie chroni je przed blaknięciem pod wpływem nadmiernej ekspozycji na promienie UV.