Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi wejściowe 

  na stronę
  Przeglądasz 1 - 24 z 148 produktów

  Poszukując drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego i nie tylko, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na trwałość i bezpieczeństwo domowników. Skrzydła zamontowane na zewnątrz są każdego dnia narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. niskich temperatur i opadów śniegów, oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są również parametry izolacyjne, dzięki którym zainstalowane w domu modele skutecznie ochronią zimno przed przenikaniem do środka. Jeśli szukasz drzwi wejściowych, które łączą w sobie wszystkie wymienione właściwości z niską ceną, to znajdziesz je w naszym sklepie internetowym!

  Poznaj ofertę drzwi wejściowych dostępnych w 4iQ

  W sklepie internetowym 4iQ mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogaty wybór niezawodnych drzwi wejściowych zewnętrznych produkowanych w Polsce przez firmę RADEX, których jakość z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodna linia modeli z serii PRIME 55 obejmuje zarówno skrzydła standardowe, jak i egzemplarze z certyfikatem bezpieczeństwa RC2 lub wkładem akustycznym. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

  Standardowe drzwi wejściowe do domu

  W linii PRIME 55 znajdziesz trzy rodzaje drzwi zewnętrznych stalowych. Zacznijmy od wersji standardowej, którą zamówisz w różnych kolorach. Kolekcja obejmuje aż kilkanaście różnorodnych modeli, które sprzedajemy w 5 barwach. Wśród nich nie brakuje zarówno skrzydeł pełnych, jak i przeszklonych – te drugie są dostępne w 2 wersjach ramek (ze stali nierdzewnej i na ramce PVC). Wszystkie drzwi wewnętrzne stalowe z serii standardowej mają grubość 56 milimetrów.

  Antywłamaniowe drzwi wejściowe zewnętrzne

  Kolejną propozycją są modele antywłamaniowe w klasie RC2 dostępne w wariancie pełnym. Oferujemy 5 kolorów i 2 rozmiary drzwi wejściowych do domu, których konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, aby zagwarantować Ci maksymalne bezpieczeństwo. A to wszystko przy zachowaniu pięknej stylistyki, dzięki której wejście do budynku będzie prezentować się niezwykle estetycznie.

  Drzwi wejściowe z wkładem akustycznym

  Ostatnią linią jest PRIME 55 klasa RC2 z wkładem akustycznym, czyli stalowe drzwi zewnętrzne, które pod względem bezpieczeństwa dorównują swoim poprzednikom (antywłamaniowym), jednak zostały wzbogacone o specjalny wkład wygłuszający. Seria obejmuje 5 różnych modeli skrzydeł pełnych, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się maksymalną ciszą w swoim domu.

  Zalety drzwi wejściowych stalowych

  Popularność drzwi wejściowych stalowych, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, nie jest przypadkowa. Modele wykonane z tego materiału są przede wszystkim trwałe. Materiał doskonale radzi sobie z wymagającymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie pozostając odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, którym domownicy mogą cieszyć się po zamontowaniu drzwi wejściowych zewnętrznych ze stali.

  Tego typu skrzydła wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników doskonałymi parametrami antywłamaniowymi i przeciwwyważeniowymi, w szczególności, gdy zdecydujesz się na zamówienie drzwi wejściowych do domu z serii PRIME 55 klasy RC2. Komfortowe w użytkowaniu modele są pokrywane specjalną dekoracyjną folią PVC, która nie tylko podnosi ich estetykę, ale także skutecznie chroni je przed blaknięciem pod wpływem nadmiernej ekspozycji na promienie UV. Mówiąc o zaletach stalowych skrzydeł, nie można również zapomnieć o atrakcyjnej cenie

  Wysyłka drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy zarówno wysyłkę drzwi wejściowych, jak i ich odbiór osobisty w naszym punkcie stacjonarnym. Dostawę realizujemy na terenie całej Polski po uprzednim poinformowaniu Cię o czasie realizacji. Zapraszamy do złożenia zamówienia, a w przypadku pytań zachęcamy do kontatku z naszym zespołem.