Drzwi wejściowe ()

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Drzwi wejściowe

Poszukując drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego i nie tylko, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na trwałość i bezpieczeństwo domowników. Skrzydła zamontowane na zewnątrz są każdego dnia narażone na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. niskich temperatur i opadów śniegów, oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są również parametry izolacyjne, dzięki którym zainstalowane w domu modele skutecznie ochronią zimno przed przenikaniem do środka. Jeśli szukasz drzwi wejściowych, które łączą w sobie wszystkie wymienione właściwości z niską ceną, to znajdziesz je w naszym sklepie internetowym!

Poznaj ofertę drzwi wejściowych dostępnych w 4iQ

W sklepie internetowym 4iQ mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogaty wybór niezawodnych drzwi wejściowych zewnętrznych produkowanych w Polsce przez firmę RADEX, których jakość z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Różnorodna linia modeli z serii P55 obejmuje wiele modeli, w których można konfigurować kolory, oraz ramki wedle życzenia klienta. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Standardowe drzwi wejściowe do domu

W linii P55, którą zamówisz w różnych kolorach. Kolekcja obejmuje aż kilkanaście różnorodnych modeli, które sprzedajemy w 4 barwach. Wśród nich nie brakuje zarówno skrzydeł pełnych, jak i przeszklonych – te drugie są dostępne w 3 wersjach ramek. Wszystkie drzwi wewnętrzne stalowe z serii standardowej mają grubość 56 milimetrów.

Zalety drzwi wejściowych stalowych

Popularność drzwi wejściowych stalowych, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, nie jest przypadkowa. Modele wykonane z tego materiału są przede wszystkim trwałe. Materiał doskonale radzi sobie z wymagającymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie pozostając odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia jest także bezpieczeństwo, którym domownicy mogą cieszyć się po zamontowaniu drzwi wejściowych zewnętrznych ze stali.

Tego typu skrzydła wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników doskonałymi parametrami przeciwwyważeniowymi, w szczególności, gdy zdecydujesz się na zamówienie drzwi wejściowych do domu z serii P55. Komfortowe w użytkowaniu modele są pokrywane specjalną dekoracyjną folią PVC, która nie tylko podnosi ich estetykę, ale także skutecznie chroni je przed blaknięciem pod wpływem nadmiernej ekspozycji na promienie UV. Mówiąc o zaletach stalowych skrzydeł, nie można również zapomnieć o atrakcyjnej cenie

Wysyłka drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy zarówno wysyłkę drzwi wejściowych, jak i ich odbiór osobisty w naszym punkcie stacjonarnym. Dostawę realizujemy na terenie całej Polski po uprzednim poinformowaniu Cię o czasie realizacji. Zapraszamy do złożenia zamówienia, a w przypadku pytań zachęcamy do kontatku z naszym zespołem.

close

Lista życzeń