Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Drzwi 90 cm 

Wybór drzwi lokalowych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz w trakcie urządzania domu, mieszkania czy biura. Dlaczego? To bardzo proste – zamontowane skrzydła nie tylko zapewniają prywatność, ale także powinny podwyższać funkcjonalność przestrzeni, gwarantować właściwą izolację i tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami wyposażenia danego wnętrza. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę drzwi wewnętrznych w rozmiarze 90, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, wynoszącej nawet kilkaset złotych taniej niż u producenta. Gwarantujemy terminową realizację zlecenia, profesjonalne wsparcie na każdym etapie zamówienia i dostarczenie skrzydeł zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Podkategorie

  • Drzwi lewe 90 cm

    W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz bogaty wybór skrzydeł zewnętrznych i lokalowych wyprodukowanych przez firmę RADEX, która od wielu lat cieszy się pozycją jednego z liderów w branży. Zamawiając je u nas, możesz liczyć na konkurencyjnie niskie ceny – dzięki temu wyposażysz swój dom, mieszkanie czy biuro w skrzydła drewniane bez obciążania budżetu. Wśród dziesiątek dostępnych propozycji czekają na Ciebie drzwi lewe w rozmiarze 90, które powstają przede wszystkim z litego i klejonego drewna sosnowego. Co istotne, materiał ma certyfikat FSC®, który potwierdza, że pochodzi on z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. Ekologiczny i naturalny materiał to gwarancja trwałości na lata oraz niepowtarzalnego stylu, który z pewnością podkreśli styl aranżacji Twojego wnętrza.

  • Drzwi prawe 90 cm

    Do obowiązkowych elementów wyposażenia każdego mieszkania, domu i pozostałych obiektów należą oczywiście drzwi wewnętrzne, których głównym zadaniem jest zapewnienie prywatności oraz podniesienie funkcjonalności i komfortu użytkowania przestrzeni. W 4iQ Group Sp. z o.o. doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wybór odpowiedniego skrzydła lokalowego, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki i różnorodny asortyment egzemplarzy wykonanych z prawdziwego drewna. Wśród propozycji z naturalnego materiału nie zabrakło drzwi prawych 90 w wersji sękowej i bezsękowej. Modele dostępne w wariancie pełnym i przeszklonym pochodzą z serii Classic, Loft, Premium i Fog produkowanych przez renomowaną firmę RADEX. Ich wysoka jakość, trwałość i oryginalny design z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 90 produktów

Jakie drzwi 90 znajdziesz w naszej ofercie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zadbaliśmy o różnorodną ofertę, w której czekają na Ciebie dziesiątki drzwi 90, które wykonano z prawdziwego drewna. Lewe i prawe modele z sękami lub bez mogą być pełne, bądź przeszklone – w tego typu egzemplarzach standardowo wykorzystujemy mleczne szkło hartowane. Nie zabrakło także specjalnie przygotowanych serii skrzydeł – Classic, Fog, Premium i Loft, które są dedykowane różnym przestrzeniom. Z powodzeniem odnajdą się i we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych oraz industrialnych. Co więcej, zamawiając wybrane drzwi 90 u nas, masz możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb i specyfiki danej przestrzeni. Oferujemy różne opcje zamków i wentylacji oraz ościeżnice. Na życzenie klientów dostarczamy skrzydła nie w stanie surowym, ale wykonane z drewna olejowanego lub postarzanego. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać niezbędną pomoc.

Wewnętrzne drzwi drewniane w ekologicznej odsłonie

Rosnąca świadomość ekologiczna postawiła przed producentami drzwi drewnianych wyzwanie zadbania nie tylko o wysoką jakość oferowanych produktów, ale także dobro środowiska. Właśnie dlatego większość skrzydeł dostępnych w naszym sklepie internetowym powstaje z drewna oznaczonego certyfikatem FSC®. To właśnie on potwierdza, że materiał pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Co to oznacza? W tego typu miejscach fauna i flora jest pod ścisłą ochroną, a wycięte drzewa są zastępowane nowymi. Dzięki temu naturalny surowiec może służyć Ci przez lata bez uszczerbku na środowisku. Zachęcamy do zamówienia wybranych drzwi 90 z zawiasami umieszczonymi po odpowiedniej stronie. Lewe skrzydła sprawdzą się doskonale w przypadku pomieszczeń, w których dostęp do drzwi jest od drugiej strony. I odwrotnie. Wybór sposobu otwierania powinien być także uzależniony np. ograniczeń przestrzennych danego wnętrza.