Drzwi 90 cm

Wybór drzwi lokalowych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz w trakcie urządzania domu, mieszkania czy biura. Dlaczego? To bardzo proste – zamontowane skrzydła nie tylko zapewniają prywatność, ale także powinny podwyższać funkcjonalność przestrzeni, gwarantować właściwą izolację i tworzyć spójną całość z pozostałymi elementami wyposażenia danego wnętrza. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę drzwi wewnętrznych w rozmiarze 90, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, wynoszącej nawet kilkaset złotych taniej niż u producenta. Gwarantujemy terminową realizację zlecenia, profesjonalne wsparcie na każdym etapie zamówienia i dostarczenie skrzydeł zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanej oferty!

Jakie drzwi 90 znajdziesz w naszej ofercie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zadbaliśmy o różnorodną ofertę, w której czekają na Ciebie dziesiątki drzwi 90, które wykonano z prawdziwego drewna. Lewe i prawe modele z sękami lub bez mogą być pełne, bądź przeszklone – w tego typu egzemplarzach standardowo wykorzystujemy mleczne szkło hartowane. Nie zabrakło także specjalnie przygotowanych serii skrzydeł – Classic, Fog, Premium i Loft, które są dedykowane różnym przestrzeniom. Z powodzeniem odnajdą się i we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych oraz industrialnych. Co więcej, zamawiając wybrane drzwi 90 u nas, masz możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb i specyfiki danej przestrzeni. Oferujemy różne opcje zamków i wentylacji oraz ościeżnice. Na życzenie klientów dostarczamy skrzydła nie w stanie surowym, ale wykonane z drewna olejowanego lub postarzanego. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać niezbędną pomoc.

Wewnętrzne drzwi drewniane w ekologicznej odsłonie

Rosnąca świadomość ekologiczna postawiła przed producentami drzwi drewnianych wyzwanie zadbania nie tylko o wysoką jakość oferowanych produktów, ale także dobro środowiska. Właśnie dlatego większość skrzydeł dostępnych w naszym sklepie internetowym powstaje z drewna oznaczonego certyfikatem FSC®. To właśnie on potwierdza, że materiał pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Co to oznacza? W tego typu miejscach fauna i flora jest pod ścisłą ochroną, a wycięte drzewa są zastępowane nowymi. Dzięki temu naturalny surowiec może służyć Ci przez lata bez uszczerbku na środowisku. Zachęcamy do zamówienia wybranych drzwi 90 z zawiasami umieszczonymi po odpowiedniej stronie. Lewe skrzydła sprawdzą się doskonale w przypadku pomieszczeń, w których dostęp do drzwi jest od drugiej strony. I odwrotnie. Wybór sposobu otwierania powinien być także uzależniony np. ograniczeń przestrzennych danego wnętrza.

close

Lista życzeń