Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm (8)

  Witamy w sklepie internetowym firmy 4iQ Group Sp. z o.o.! W naszym asortymencie znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia każdego domu czy biura, wśród których znalazły się między innymi drewniane schody strychowe z serii Extreme 76 mm o przenikalności termicznej wynoszącej 0,55 W/m2K, Oferowana kolekcja to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości. Dostępne modele pozwalają na utrzymanie ciepła w domu, jednocześnie ułatwiając użytkowanie nieocieplonych pomieszczeń gospodarczych na wyższym poziomie kondygnacji. Swoje właściwości izolacyjne zawdzięczają klapie zamykającej otwór wejściowy, której grubość wynosi prawie 8 cm. Element został także wypełniony styropianem. Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm są sprzedawane w wielu wariantach rozmiarowych, w tym między innymi 90x60, 100x70 czy 120x70 cm. Do zamówionego produktu możesz dokupić barierkę zabezpieczającą w przystępnej cenie oraz zestaw do montażu, który ułatwi i usprawni instalację konstrukcji z drewna.

  Drewniane schody strychowe Extreme – cechy

  Drewniane schody strychowe z serii Extreme cechują się niskim wskaźnikiem przenikalności cieplnej – co to znaczy? Jest to wskaźnik informujący o ilości „uciekającego” ciepła – im niższy jest wskaźnik tym lepiej. Jeżeli więc zależy Ci na schodach strychowych o wysokiej jakości, które są proste w montażu, nie wymagają czynności przed montażowych, a także są w stanie skutecznie utrzymać ciepło – sprawdź linię schodów strychowych Extreme. Schody strychowe Extreme dostępne są w wymiarach: 90x60, 90x70, 100x60, 100x70, 112x60, 112x70, 120x60 i 120x70. Możesz wybierać spośród różnych wielkości skrzyni i wybrać odpowiedni rozmiar do otworu w suficie. Schody strychowe Extreme cechują się także wysoką estetyką, dzięki czemu wpasują się w większość wnętrz. Obustronnie biała klapa to bezsprzecznie atut tego modelu schodów. Do kluczowych cech należą także:

  Antypoślizgowy profil stopni, który znacząco zwiększa komfort użytkowania schodów,

  Zamek, którego otwarcie umożliwia dołączony do zestawu pręt o długości 75 cm, dzięki czemu nie będziesz potrzebować dodatkowego podwyższenia.

  Schody drewniane Extreme cechują się wysokim zakresem wysokości kondygnacji. Jeżeli posiadasz wysoki stop – schody drewniane na strych pasują do wysokości kondygnacji do 280 cm.

  schody strychowe wymiary

  Ułatwieniem podczas codziennego stosowania schodów jest fakt, że są wyposażone w metalową poręcz, która ułatwia wchodzenie i schodzenie ze schodów. Schody strychowe Extreme znajdziesz w dwóch wydaniach - konstrukcji 3-modułowej oraz konstrukcji 4-modułowej. Rozpiętość wymiarów zapewnia szeroki wybór, dzięki czemu ze skutecznością dopasujesz schody do potrzebnego wymiaru. Schody na strych powinny cechować się przede wszystkim łatwością używania - model Extreme posiada łączenia, których nie musisz montować - przesyłka składa się ze skrzyni, w której znajduje się złożona drabina. Nasze schody objęte są aż 5-letnią gwarancją producenta, która świadczy o wysokiej jakości produktu.  Schody składane na strych powinny zajmować jak najmniej miejsca – dzięki składanej konstrukcji schodów Extreme, która z łatwością „chowa się” w stropie nie stwarza to żadnego problemu. Małe wgłębienia w stopniach zapobiegają możliwemu przesuwaniu się stopy podczas stawiania kroku, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo podczas używania. Schody strychowe, które będą rozkładane na nawierzchni, która może ulec porysowaniu, można wyposażyć w silikonowe stopki, które zapobiegają rysowaniu się powierzchni i zwiększają stabilność całej konstrukcji. 

  Schody strychowe - łatwy montaż

  Nasze schody strychowe - w tym model Extreme - cechują się łatwością montażu dzięki konstrukcji, która nie wymaga czynności przedmontażowych. Do każdych schodów dołączona jest graficzna instrukcja użytkowania i montażu, która w prosty sposób wyjaśnia jakie kroki należy podjąć aby prawidłowo zamontować schody strychowe. Jeżeli potrzebujesz pomocy, bądź porady w kwestii wyboru schodów - skontaktuj się z naszą infolinią, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości z tym związane. 

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco