Misja i wartości

Porozumienie z Klientem:


Od samego początku istnienia naszej Firmy bezwzględnym priorytetem jest jak najlepsza komunikacja z Klientem.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że drzwi, ościeżnice, schody czy domki ogrodowe nie są zwyczajnym, codziennym zakupem, a nie każdy jest specjalistą – monterem drzwi czy ościeżnic. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszelkie przekazywane przez nas informacje były jasne, klarowne i konkretne.
Każda ościeżnica czy skrzydło drzwi powstaje na Państwa indywidualne zamówienie, dlatego też prosimy by liczyli się Państwo z serią pytań jakie Państwu zadamy – i to zwykle niejeden raz podczas przyjmowania zamówienia.

Możemy wydawać się wścibscy czy ciekawscy – ale precyzujemy każdą opcję, pytamy o każdy szczegół – po to, by ostatecznie dotarły do Państwa produkty, które spełnią Państwa oczekiwania i będą odpowiednie do istniejących warunków.
W przypadku drzwi z pewnością zapytamy o ich wersję, opcje zamków i wentylacji oraz stronę otwarcia – wbrew skeczowi znanego kabaretu można to ustalić bardzo szybko i jednoznacznie. Jest to całkowicie niezależne od tego czy akurat wchodzimy czy wychodzimy z pomieszczenia :)


Drewno i ekologia


Podstawowym materiałem, z jakiego powstają nasze produkty jest drewno. Materiał służący ludzkości od wieków, niezwykle wdzięczny, ale i wymagający odpowiedniego traktowania. Wszyscy członkowie naszego zespołu, uczestniczący w produkcji, są specjalistami w swojej dziedzinie – dzięki czemu możemy Państwu zapewnić odpowiednią jakość, dbałość o szczegóły oraz trwałość wykonanych produktów.

Zdecydowana większość naszych produktów wykonanych jest z drewna posiadającego certyfikat FSC®. Oznacza to, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Warunki, jakie musi spełnić las oznaczony FSC® zostały podzielone na 10 kategorii spisane na 37 stronach oficjalnej dokumentacji (link). Przykładowo w lesie FSC®:
•    występują młode i stare drzewa;
•    martwe drzewo może rozkładać się naturalnie;
•    chroniona jest fauna i flora;
•    w miejsce wyciętych drzew nasadzane są nowe.