Schody Modułowe

Drewniane schody modułowe

Drewniane schody cieszą się dużą popularnością od dziesięcioleci – docenia się je między innymi za piękny, naturalny wygląd oraz długą żywotność. Budowa wielopoziomowego domu wiąże się jednak nie tylko z zadecydowaniem o tym, z jakiego materiału mają być wykonane schody, ale również z odpowiedzią na pytanie na jakie rodzaj schodów się zdecydować – schody modułowe czy policzkowe? W ofercie naszego sklepu można znaleźć stylowe schody modułowe.

Dlaczego warto wybrać schody modułowe zamiast policzkowych?

Budując dom wielopoziomowy można wybierać między schodami modułowymi i policzkowymi. Ten drugi wariant cieszył się dużą popularnością w przeszłości, jednak ostatnio coraz więcej osób decyduje się na modele modułowe.

Co prawda schody policzkowe są bardziej masywne, przez co niektórym osobom mogą wydawać się bardziej stabilne, ale trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim, są one trudniejsze w montażu. Ich wadą jest też to, że zajmują znacznie więcej miejsca niż modułowe, przez co w niektórych domach ich umieszczenie może być nieco problematyczne. Ponadto – ze względu na rozmiary – mogą też przytłaczać przestrzeń.

Schody modułowe zdecydowanie lepiej sprawdzą się w niewielkich przedpokojach i nowoczesnych domach, w których stawia się na lekkość i minimalistyczny design. Są one bardzo proste w montażu, a dodatkowo nie zajmują dużo miejsca – niezależnie od tego, czy wybierze się schody proste, czy spiralne.

Drewniane schody modułowe w sklepie internetowym 4IQ Group

Oferowane przez nas drewniane schody modułowe są najlepszym potwierdzeniem tego, że modele modułowe mogą być równie wytrzymałe i solidne jak policzkowe. Są one wykonane z wysokojakościowego drewna oraz mocnej stali malowanej proszkowo. Takie rozwiązanie zapewnia wygodne i komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Dodatkowo, proponowane przez nas schody modułowe cechują się oryginalnym, a zarazem uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się one w pomieszczeniach o różnym wystroju.

Zaletą naszych drewnianych schodów modułowych jest także to, że można je zamontować nie tylko w dużych salonach i przestrzennych korytarzach, ale także w niewielkich przedpokojach. Są one stosunkowo wąskie, dzięki czemu zmieszczą się wszędzie. Dodatkowo, wybierając nasze schody modułowe możesz wybierać z modeli prostych oraz spiralnych. Zarówno pierwsze, jak i drugie, gwarantują najwyższą wygodę użytkowania.

Komfortowe zakupy w sklepie internetowym 4IQ Group

Zastanawiasz się, które schody modułowe będą lepiej wyglądały w Twoim domu? A może masz pytania dotyczące konkretnego modelu? Jesteśmy po to, by Ci pomóc! Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas schodów modułowych, nie wahaj się pytać. Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszymi doradcami – chętnie poradzimy, co wybrać, byś mógł cieszyć się w swoim domu idealnymi schodami modułowymi. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane są z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

close

Lista życzeń