Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Domki dla dzieci na platformie (21)

  Drewniane domki dla dzieci na platformie

  Przydomowy ogród to miejsce odpoczynku w gronie najbliższej rodziny i znajomych oraz dziecięcych zabaw. Dziecięca wyobraźnia i kreatywność sprawiają, że do gonitw, harców i zabawy w chowanego wystarczy im najczęściej wyłącznie kawałek trawnika, drzewa, krzewy i kilka alejek. Na większych działkach i w dużych ogrodach warto jednak postawić drewniany domek dla dzieci na platformie, który jeszcze bardziej zachęci je do zabawy na świeżym powietrzu. Wytrzymałe i solidnie wykonane domki dla dzieci na platformie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group.

  Jakie zalety ma ogrodowy drewniany domek dla dzieci?

  Być może części rodziców wydaje się, że drewniany domek dla dzieci na platformie to zbędna konstrukcja, która będzie tylko zajmować cenne miejsce na trawniku. Warto jednak wiedzieć, że drewniane domki dla dzieci naprawdę mają wiele zalet.

  Kilkuletnie dzieci – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki – uwielbiają zabawy w dom. Drewniany domek dla dzieci na platformie umożliwi im stworzenie niemal rzeczywistego, własnego domku wyposażonego w dodatku w estetyczny taras. Ponadto, w przeciwieństwie do plastikowych domków dziecięcych, domki drewniane mają bardzo uniwersalny wygląd, dzięki czemu z łatwością można „zrobić z nich” zamek księżniczki czy wojskową fortecę. Dodatkowo, drewniane domki dla dzieci na platformie mogą również służyć za miejsce spotkań dzieci i ich przyjaciół oraz bazę, w której zbierają swoje skarby.

  Niektórzy rodzice mogą mieć opory przed kupnem drewnianego domku dla dzieci na platformie, ponieważ boją się, że dzieci szybko wyrosną z zabaw w nim. Takie sytuacje zdarzają się często w przypadku plastikowych domków, natomiast konstrukcje wykonane z drewna mają nieco bardziej „dorosły” wygląd, dzięki czemu nawet starsze dzieci lubią spędzać w nim czas.

  Domki dla dzieci na platformie z drewna w sklepie 4IQ Group

  W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group można znaleźć wysokiej jakości drewniane domki dla dzieci na platformie wykonane z solidnego drewna sosnowego zabezpieczonego impregnatem. Są one odporne na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak wiatr czy deszcz. Oferujemy zarówno niewielkie domki, jak również większe – nawet dwupoziomowe. Zaletą oferowanych przez nas konstrukcji wykonanych z naturalnego materiału jest też to, że – w przeciwieństwie do modeli plastikowych – z łatwością można je rozbudowywać o dodatkowe moduły lub elementy, takie jak liny wspinaczkowe czy zjeżdżalnie.

  Jakie jeszcze zalety mają oferowane przez nas domki dla dzieci na platformie z drewna? Drewno sosnowe jest naturalnym materiałem, który pięknie komponuje się z zielonym krajobrazem ogrodów i działek. Dzięki temu nasze domki z drewna nie zaburzają krajobrazu w przydomowym ogrodzie. Oczywiście, w celu spersonalizowania lub uatrakcyjnienia domku można go pomalować specjalnymi farbami na wybrany kolor. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego 4IQ Group i kup drewniany domek, który spełni wszystkie oczekiwania Twoich dzieci i ich przyjaciół!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco