Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Domki i place zabaw (177)

Domki i place zabaw dla dzieci to dział, w którym znajdziesz dziesiątki praktycznych i pełnych zabawy konstrukcji, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluchowi. W przygotowanym asortymencie posiadamy ponad 15 oryginalnych modeli domków dla dzieci z drewna, kilkanaście placów zabaw oraz dedykowane im wyposażenie, które zamówisz w przystępnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres. Oferowane przez nas domki są wykonane w technice modułowej, która nie wymaga od użytkowników spędzania długiego czasu nad instrukcją czy posiadania skomplikowanych narzędzi montażowych.

Drewniane domki i place zabaw dostępne w 4iQ Group Sp. z o.o. – gwarancja świetnej zabawy

Instalacja domku to idealne zajęcie dla rodziców i dzieci; dla młodszych członków rodziny jest to budowa, malowanie i wyposażanie ich królestwa, a dla rodziców doskonała zabawa i sposób na spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Co więcej, przez ostatnie lata sprzedaliśmy kilkanaście tysięcy domków w całej Europie, dzięki czemu uszczęśliwiliśmy przynajmniej taką samą liczbę dzieci, wywołując uśmiech na ich twarzach oraz budując krainę fantazji dla nich, ich kolegów i koleżanek. Wierzymy, że dostępne w naszej ofercie domki i place zabaw spodobają się także Twojemu maluchowi. Nasze produkty rozwijają, usamodzielniają, są doskonałym treningiem fantazji, a także stanowią doskonały sposób na spędzanie czasu w rodzinnym gronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami naszych klientów, które z pewnością Cię zainspirują!

Domki i place zabaw dla dzieci

To dział, w którym znajdziesz dziesiątki praktycznych i pełnych zabawy konstrukcji, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluchowi. W przygotowanym asortymencie posiadamy ponad 15 oryginalnych modeli domków dla dzieci z drewna, kilkanaście placów zabaw oraz dedykowane im wyposażenie, które zamówisz w przystępnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres.
Oferowane przez nas drewniane domki są wykonane w technice modułowej, która nie wymaga od użytkowników spędzania długiego czasu nad instrukcją czy posiadania skomplikowanych narzędzi montażowych. Nie musisz się zastanawiać jak zrobić domek dla dzieci – skorzystaj z modułowych rozwiązań, które pozwalają na zaoszczędzenie czasu - nasz sklep oferuje szeroki wybór ogrodowych drewnianych domków dla dzieci, placów zabaw, piaskownic oraz wszelkiego rodzaju gadżetów, ślizgów i elementów do ogrodowych placów zabaw.

Drewniane domki dla dzieci

Instalacja takiego produktu jak drewniany domek ogrodowy to idealne zajęcie dla rodziców i dzieci; dla młodszych członków rodziny jest to budowa, malowanie i wyposażanie ich królestwa, a dla rodziców doskonała zabawa i sposób na spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Nasze produkty rozwijają, usamodzielniają, są doskonałym treningiem fantazji, a także stanowią doskonały sposób na spędzanie czasu w rodzinnym gronie.

drewniany domek tomek

Jeżeli szukasz takiego produktu jak domek dla dzieci do ogrodu – dobrze trafiłeś. W naszym asortymencie znajdziesz domki dla dzieci do ogrodu w różnych rozmiarach, w konstrukcji parterowej i piętrowej, od domków o wielkości podstawy 127x112 cm aż do dużych, ogrodowych konstrukcji o wymiarach podstawy 526x394 cm, a nawet więcej. Poza ważnym aspektem jakim jest pochodzenie- nasze domki dla dzieci i drewniane place zabaw produkowane są w Polsce – wszystkie drewniane place zabaw spełniają rygorystyczne wymagania pod kątem bezpieczeństwa, to samo dotyczy takich produktów jak akcesoria do placów zabaw.

drewniany domek maria dla dzieci

Więcej na temat naszych domków dla dzieci przeczytasz w tym wpisie.

Drewniane place zabaw

Place zabaw drewniane to gwarancja jakości i długotrwałej zabawy Twoich dzieci. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 17 modeli modułowych produktów takich jak place zabaw do ogrodu. Wśród bestsellerów znajdziesz place zabaw ze ślizgami. Zainteresowaniem cieszą się także place zabaw z piaskownicami. Nasze place zabaw dla dzieci możesz pomalować na ulubiony kolor Twojego dziecka, sprawiając, że produkt będzie miał niepowtarzalny wygląd. Jeśli chcesz jeszcze lepiej dostosować grunt pod niekończącą się zabawę Twoich pociech skorzystaj z bezpiecznych gumowych nawierzchni w różnych kolorach. Takie nawierzchnie na place zabaw możesz ułożyć na przekładkę, lub równo obok siebie – ich największą zaletą jest wzmocnienie bezpieczeństwa, ich materiał skutecznie amortyzuje ewentualne upadki.

Drewniane place zabaw możesz wzbogacić o dodatkowe akcesoria takie jak:

  •          Piaskownice
  •          Ścianki wspinaczkowe z kamieniami do wspinania
  •          Siatki wspinaczkowe
  •          Bocianie gniazda
  •          Huśtawki w różnej postaci: standardowe huśtawki, boje
  •          Liny z węzłami (siedziska z liną wspinaczkową)
  •          Ślizgi w różnych kolorach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami naszych klientów, które z pewnością Cię zainspirują! Więcej na temat drewnianych placów zabaw przeczytasz w tym wpisie.

drewniany kolorowy plac zabaw

Opinie – place zabaw i domki

Zobacz niektóre z opinii wystawionych przez naszych klientów!

 

 

 

„Cudowny domek, który można po swojemu urządzić w zależności od wielkości wyobraźni, polecam!”

„Bardzo fajny plac zabaw, dzieci zachwycone. Za tą cenę godny polecenia.”

„Kupiliśmy na promocji. Super sprawa bawią się dzieci od roku do lat 7 i myślę że dla starszych również będzie świetną zabawą. Każdy znajduję coś dla siebie. Weszliśmy razem z mężem (ok 200 kg mamy razem :) więc wytrzymałe.”

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco