Zabawki edukacyjne zręcznościowe

Witaj w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. – miejscu, w którym znajdziesz nie tylko produkty dla swojego domu, ale także kolekcję artykułów dziecięcych, wśród których nie mogło zabraknąć zabawek edukacyjnych i zręcznościowych. Dostępne w tej kategorii propozycje to połączenie bajecznego wyglądu z mnóstwem zabawy i jednoczesną nauką, która zaprocentuje w przyszłości. Jesteśmy pewni, że wybierzesz spośród nich wyjątkowy prezent dla swojego malucha, dzięki któremu wesprzesz jego prawidłowy rozwój. Zapraszamy do poznania szczegółów, a w przypadku pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji!

Dlaczego zabawki edukacyjne i zręcznościowe są tak ważne?

Zabawa wydaje się oczywistym i nieodzownym elementem dzieciństwa, bez którego nie będzie ono takie samo. Jak się jednak okazuje, bez problemu można połączyć przyjemne z pożytecznym, decydując się na zamówienie jednej z oferowanych zabawek edukacyjnych i zręcznościowych. Dlaczego? Dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka niezwykle istotne są ćwiczenia manualne. Maluchy mogą ćwiczyć rączki podczas zabawy, właśnie przy pomocy oferowanych produktów! Wszystko, co się kręci, wymaga przełożenia, trzeszczy, migocze czy może być pchane, będzie tym, co zainteresuje Twoje dziecko i pomoże mu rozwijać motorykę małą, która jest niezwykle ważna dla ogólnego rozwoju.

Jakie zabawki znajdziesz w naszym sklepie?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, w aktualnej ofercie przygotowaliśmy coś wyjątkowego zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Obecnie mamy w sprzedaży między innymi drewniany wózek z lodami, czyli prywatną lodziarnię na kółkach, dzięki której maluch rozpocznie samodzielną produkcję mrożonych słodkości. W asortymencie nie brakuje także czegoś dla najmłodszych fanów motoryzacji, czyli drewnianego garażu z aż 3 poziomami! Zabawka w postaci parkingu jest sprzedawana razem z samochodzikami w zestawie.

Wesprzyj prawidłowy rozwój swojego dziecka i zadbaj o jego kreatywność

Na prawidłowy rozwój maluszków składa się nie tylko zadbanie o naukę i doskonalenie motoryki małej. Równie ważna jest kreatywność i pobudzanie wyobraźni do działania, dzięki którym dzieci mogą wymyślać swoje własne światy i dawać się ponieść fantazji. Taka zabawa to przede wszystkim mnóstwo frajdy i radości oraz możliwość tworzenia w przyszłości jeszcze bardziej skomplikowanych konstrukcji.

Wysoka jakość i trwałość na lata

To, co wyróżnia nasze zabawki edukacyjne i zręcznościowe na tle ich konkurencyjnych odpowiedników, jest precyzyjne wykonanie i wysoka jakość. Do produkcji każdego z nich wykorzystaliśmy prawdziwe drewno, które jest materiałem ekologicznym, przyjaznym dla dzieci i niezwykle trwałym. Niektóre elementy powstały także z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest w 100% bezpieczne dla maluchów. Taka produkcja gwarantuje, że zamówione zabawki edukacyjne i zręcznościowe zostaną w Twojej rodzinie na wiele długich lat.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Czy wiesz, że wszystkie zabawki edukacyjne i zręcznościowe oraz pozostałe produkty przeznaczone dla dzieci są w 100% bezpieczne w codziennej zabawie? Każda z nich jest zgodna z normą EN 71 i zdobyła certyfikat CE, który potwierdza jej wysoką jakość. Dodatkowo w przypadku malowanych elementów wykorzystujemy do tego nietoksyczne farby, które są bezpieczne dla maluchów. Nie bez znaczenia jest także brak jakichkolwiek ostrych krawędzi, które mogłyby zranić dziecko podczas zabawy.

Zamówienie i wysyłka zabawek edukacyjnych oraz zręcznościowych

Decydując się na złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać formę wysyłki produktu. W 4iQ Group oferujemy zarówno możliwość bezpłatnego odbioru osobistego, jak i dostawę prosto pod wskazany adres realizowaną przy pomocy zaufanej firmy kurierskiej. Każde zamówienie zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, aby dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie.

close

Lista życzeń