Domki dla lalek

W sklepie internetowym przygotowaliśmy coś specjalnego dla najmłodszych dziewczynek. Drewniane domki dla lalek, bo to o nich oczywiście mowa, to zabawki, o których marzy każda pociecha. Co powiesz na to, aby zafundować jej prezent na urodziny, imieniny, Święta Bożego Narodzenia, Dzień Dziecka lub po prostu bez okazji? Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie zachwycone i każdego dnia będzie spędzać długie godziny na zabawie z lalką w nowym, drewnianym domku. Oferowane produkty są wykonane z naturalnego materiału, które następnie pomalowano na bajeczne kolory. Oczywiście, dominującą barwą jest róż, czyli jeden z ulubionych kolorów większości dziewczynek. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie różnorodne modele – Julia, Basia, Lena czy Monika, które różnią się wyposażeniem i budową. Łączy je jedno, gwarancja świetnej zabawy i mnóstwa radości. Zamawiając wybrany drewniany domek dla lalek w 4iQ Group Sp. z o.o., wybierasz zabawkę w jednej z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnego asortymentu!

Jakie drewniane domki dla lalek znajdziesz w naszym asortymencie?

W 4iQ Group Sp. z o.o. zadbaliśmy o to, aby każda dziewczynka znalazła w ofercie naszego sklepu internetowego wymarzony drewniany domek dla lalek. Właśnie dlatego przygotowaliśmy asortyment obejmujący kilka różnych modeli, do których w tym sezonie dołączyły nowe propozycje – Larysa, Daria, Nadia, Sonia i Inga! To, co je łączy, to wysoka jakość idąca w parze z konkurencyjną ceną, wykonane z malowanego, naturalnego materiału oraz zastosowanie bezpiecznej dla dzieci farby. Całość dopełnia aż 5-letnia gwarancja i niezwykle szybki czas realizacji. Sprawdź szczegóły poszczególnych modeli!

Domek dla lalek Julia

Domek dla lalek Julia to model w rozmiarze XL, który ma aż 123 cm wysokości. Konstrukcja z 2 klatkami schodami, 4 pomieszczeniami i tarasem została wzbogacona o 18 mebli sprzedawanych w komplecie z produktem. Są to np. wanna, stół z krzesłami, roślinka, lampa stojąca, toaletka z siedziskiem czy fotel i stolik kawowy.

Domek dla lalek Monika

To największy drewniany domek dla lalek dostępny w naszym sklepie internetowym! Model z 4 piętrami i 6 niezależnymi pomieszczeniami został wzbogacony o schody i windę oraz 17 mebelków. Wyposażenie pokoi obejmuje między innymi łóżko z baldachimem, konia na biegunach, WC z klapą, lampę stojącą, fotel bujany czy zestaw mebli kuchennych w zabudowie.

Domek dla lalek Basia

Domek dla lalek Basia z drewna to model do samodzielnego złożenia o wysokości 90 cm, którego konstrukcja ma 5 niezależnych pokoi oraz 3 piętra połączone schodami. Nie zabrakło także mebli – w komplecie otrzymujesz 17 elementów, wśród których znalazły się wanna, fortepian z taboretem, szafka nocna, stół, piętrowe łóżko z drabiną czy kanapa i stolik kawowy.

Domek dla lalek Lena

Drewniany domek dla lalek Lena ma 3 piętra, 5 niezależnych pomieszczeń i balkon oraz jest sprzedawany w zestawie z 16 mebelkami. Cała konstrukcja ma 90 cm wysokości. Wśród pokojów nie zabrakło kuchni z szafką i okapem, sypialni z piętrowym łóżkiem, łazienki z kabiną prysznicową czy jadalni ze stołem i dwoma krzesłami.

Domek dla lalek Larysa

Drewniany domek dla lalek Larysa ze zjeżdżalnią to willa z aż 3 piętrami i dwoma zewnętrznymi tarasami. W zestawie otrzymujesz także wyposażenie, wśród którego znalazł się między innymi stolik, parasol słoneczny, łóżko pokryte tkaniną, fortepian, sofę i wiele innych elementów. Domek jest sprzedawany łącznie z 20 drewnianymi i ręcznie malowanymi mebelkami. Wysokość całkowita konstrukcji wynosi 90 cm.

Domek dla lalek Daria

Domek dla lalek Daria, podobnie jak i pozostałe propozycje w tej kategorii, jest wykonany z płyt drewnianych, a jego piękny wygląd dopełnia wyposażenie – w zestawie otrzymujesz aż 20 różnych mebelków, wśród których znalazły się meble kuchenne, wanna, szafka nocna, fortepian czy łóżko piętrowe z drabinką. Konstrukcja o wysokości 90 cm obejmuje kącik muzyczny, łazienkę czy sypialnię. Nie zabrakło także ogrodu z dużym basenem.

Domek dla lalek Nadia

Drewniany domek dla lalek Nadia to gwarancja świetnej zabawy! Konstrukcja z 4 pomieszczeniami i 3 piętrami ma całkowitą wysokość wynoszącą 90 cm. Do produktu dołączamy także starannie wykonane meble, które dziecko może dowolnie ustawiać, pobudzając tym samym swoją wyobraźnię. Wyposażenie obejmuje między innymi sofę, stół kuchenny z 2 krzesłami, sedes, wannę, lampę czy szafkę nocną. Obok sypialni Nadia znajduje się również taras.

Domek dla lalek Sonia

Domek dla lalek Sonia to wyjątkowa konstrukcja o całkowitej wysokości 90 cm, która oprócz pięknych i uroczych wnętrz oferuje także basen i staw. Nie zabrakło także wyposażenia, które dziecko może dowolnie ustawiać. Wśród niego znalazły się malowane ręcznie meble z drewna, wanna, basen z drabinką, grill, leżaki parasol słoneczny czy roślina doniczkowa. Łącznie 25 elementów wyposażenia i 3 piętra gwarantują świetną zabawę!

Domek dla lalek Inga

Drewniany domek dla lalek Inga ma 3 piętra i łączne 90 cm wysokości. Znajdziesz w nim aż 4 pomieszczenia – salon, sypialnię, toaletę i kuchnię, które wyposażono w 23 starannie wykonane mebelki. Dodatki obejmują sedes z uchylną klapą, stół i 2 krzesła, pianino, taboret, leżaki czy piętrowe łóżko z drabinką. Do domku Inga przylega także taras z basenem!

close

Lista życzeń