Barierka ochronna dla dzieci Elia Biała

BAR000009

BAR000009164

2 dni robocze

Nowy produkt


155,00 zł(126,02 zł netto)


Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zabezpieczenie barierką ochronną ELIA Biała to najprostszy sposób na gwarancję spokojnych chwil spędzonych z dzieckiem, bez obawy, że zbliży się do schodów bądź pomieszczeń do których chcielibyśmy ograniczyć mu dostęp. Sposób prosty szybki i mało inwazyjny dla domu i portfela.

Opis produktu

Wiemy, że bezpieczeństwo Państwa pociech jest najważniejsze, dlatego oferujemy niewielką rzecz o bardzo dużym znaczeniu.
Barierka zabezpieczająca „ELIA” to niezastąpiony przedmiot w każdym domu, gdzie lokatorami są nasze największe Skarby - dzieci.

Ten niepozorny z wyglądu przedmiot zdejmie z Państwa głowy wielki ciężar jakim jest nieustanny lęk o zdrowie, a nawet życie dzieci. Zmniejszy ona ryzyko wszelkiego rodzaju wypadków domowych, których przyczyną są niezabezpieczone zejścia po schodach, przejścia na balkon, taras, czy inne luki potencjalnie nie stanowiące zagrożenia. Bądźmy czujni i przewidujący.

Wszystkie oferowane przez nas barierki: barierki na schody, barierki rozporowe posiadają najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa EN1930:2011

Używając naszych barierek ELIA mogą być Państwo pewnie ze dziecku nie wejdzie w dłoń zadra, nie złamie bądź wygnie szczebelków ani nie będzie w stanie otworzyć zamka który wymaga 2 ruchów niemożliwych do wykonania przez dziecko ze względu na konieczną do tego siłę.

Barierka ochronna może być montowana na 2 sposoby:

- do ściany na stałe przy pomocy standardowo załączonych zawiasów. Wymagane jest wtedy przykręcenie zawiasów z 1 strony a z 2 przyklejenie lub przykręcenie specjalnych kapsli stanowiących gniazdo zabezpieczające przed otwarciem górnego i dolnego zabezpieczenia. Barierka zabezpieczająca działa wtedy jako furtka. Standardowo może być otwierana jako prawa i lewa i może być montowana po lewej i prawej stronie. Wszystkie elementy dostarczone są standardowo w zestawie barierki ochronnej.

- do ściany z możliwością szybkiego demontażu. Polega on na zamocowaniu dostarczonych w zestawie 2 par specjalnych kapsli które przykleja się lub przykręca do ściany na stałe. W trakcie otwierania cała barierka pozostaje w ręku i może być odstawiona aby nie stanowiła przeszkody w komunikacji. Barierkę zamyka się rozporowo, podczas zamykania, specjalny system rozpiera ja w odpowiednio usytuowanych kapslach i zabezpiecza przed otwarciem dziecka lub wyważeniem barierki. Wszystkie elementy dostarczone są standardowo w zestawie barierki ochronnej.

W żadnym z tych rozwiązań po otwarciu nie pozostaje próg który wymaga ostrożności w poruszaniu - w tym przypadku głównie dla dorosłych.

Barierka może również służyć jako zagroda dla zwierząt domowych, kiedy chcemy tymczasowo ograniczyć ich swobodę poruszania się po domu. W zależności od potrzeby barierka może być zamontowana na stałe, bądź otwierana jak drzwiczki.

Cechy

KolorBiały - malowanie proszkowe
Dla dzieci w wieku:0-2 lat
Wysokość całkowita73 cm
Przystosowana do otworów o wymiarach71,5-106 cm
Barierki dla dzieci - odstęp między szczebelkami5,5 cm
Surowiec wykonaniaStal
Waga4 kg
Szerokość opakowania71,5 cm
Wysokość opakowania73 cm
Długość opakowania4 cm
Wysyłka:2 dni robocze
Gwarancja1 rok
Zabezpieczenie do transportuKarton wielowarstwowy + folia stretch

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Dokumenty

instrukcja - Barierka Elia

Pliki do pobrania (2.85M)

Inne produkty z tej kategorii