Tunele foliowe

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na samodzielną uprawę roślin doniczkowych, warzyw czy owoców. Z pomocą przychodzą funkcjonalne i wytrzymałe tunele foliowe dostępne w naszym sklepie internetowym. W 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy konstrukcje w takich rozmiarach jak 2 × 4,5, 2 × 3,5 czy 3 × 6 m w jakości Premium, które objęto roczną gwarancją. Proponowane rozwiązania są idealnym wyborem dla wszystkich miłośników ogrodnictwa – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy prowadzą działalność zarobkową. Jedną z największych zalet oferowanych tuneli foliowych jest ich konkurencyjna cena, która idzie w parze z wysoką jakością, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość i fachową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami tuneli foliowych!

Co warto wiedzieć o tunelach foliowych?

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno tunele foliowe w kolorze białym i zielonym, jak i dedykowane im elementy – pokrycia z folii PE 140g/m2 z filtrem UV4. Produkty stanowią doskonałe uzupełnienie dla głównej konstrukcji i podobnie jak one wyróżniają się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, w tym także czynniki atmosferyczne. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym tunele foliowe powstają na stalowym i niezwykle solidnym foliowym pokryciem, które jest dodatkowo wzmacniany wtopioną w niego siatką. Dzięki temu jest nie tylko wytrzymały, ale także komfortowy w użytkowaniu. Co więcej, foliaki ogrodowe są wyposażone w okna i rolowane drzwi, które zapewniają wysoką przepuszczalność światła, oraz okienka wentylacyjne i moskitiery pozwalające na regulację temperatury wewnątrz tunelu foliowego. Nie zabrakło także wejścia zamykanego na zamek błyskawiczny oraz fartucha, który przysypany ziemią zapobiega podwiewaniu folii PE 140g/m2 z filtrem UV4. Wraz z zamówionym produktem otrzymujesz śruby montażowe. Więcej na temat tuneli foliowych przeczytasz w naszym wpisie.

 tunel foliowy do ogrodu w kolorze szarym z okienkami

Tunel foliowy – jaki wybrać?

Nie bez znaczenia pozostaje pytanie jaki kolor tunelu foliowego wybrać – wszystkie kolory sprawdzą się dobrze wpisując się w architekturę ogrodu. Najpopularniejszy tunel foliowy 3x6 pomieści wszystkie Twoje sadzonki stwarzając im optymalne warunki do wzrostu, znajdziesz go w naszej ofercie w kolorze zielonym, szarym i białym. W tym miejscu warto wspomnieć o dodatkowych akcesoriach do ogrodu, w które możesz wyposażyć tunel foliowy, aby ułatwić codzienne prace w ogrodzie. Do nawadniania roślin świetnie sprawdzą się systemy nawadniające, a także zraszające, z których możesz stworzyć pełne linie nawadniania

Jeśli nie potrzebujesz takiego produktu jakim jest duży tunel foliowy do ogrodu - proponujemy miniszklarnie, w której posadzisz pomidory, lub kwiaty. Taka miniszklarnia ogrodowa z sukcesem sprawdzi się na niewielkich balkonach czy tarasach. Może stanowić także dopełnienie większej szklarni. Poza małymi szklarniami z półkami znajdziesz także wysoką, ale wąską szklarnię, w której możesz posadzić pnące rośliny wymagające podwiązania.

Dlaczego warto zamówić tunele foliowe?

Dostępne w naszym sklepie internetowym tunele foliowe wyróżniają się konstrukcją z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia stali, która zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników z PCV. Solidna budowa gwarantuje, że zamontowany na działce tunel foliowy do ogrodu posłuży Ci przez lata, jednocześnie nie nadwyrężając domowego czy firmowego budżetu w trakcie zakupu. Cena oferowanych produktów jest u nas konkurencyjnie niska. Nie bez znaczenia jest także lekkość i mobilność konstrukcji. W przeciwieństwie do szklarni tunele foliowe można bez problemu przenosić w dowolne miejsce, i to bez konieczności długiego, problematycznego demontażu. Nasze propozycje są również komfortowe w użytkowaniu; nie zabrakło specjalnego wejścia, które można dowolnie zamykać i są odporne na działanie wiatru. Zabrakło Ci miejsca do uprawy? Dokup kolejny tunel foliowy i połącz go z tym, który już masz.
pokrycie z filtrem uv szklarnia

Podsumowując, dlaczego warto wybrać tunel foliowy:

- lekka, mobilna konstrukcja,
- wytrzymałe rurki i grube pokrycie foliaków
- konkurencyjna cena,
- łatwy montaż,
- wyposażone w wejście, okienka, moskitierę,
- dodatkowy filtr UV, którym jest pokryte nakrycie do tunelu foliowego, chroniący rośliny przed negatywnym wpływem promieni słonecznych

 Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą lub potrzebujesz pomocy w zakupach, to skontaktuj się z nami – zespół 4iQ Group Sp. z o.o. nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Zapraszamy!

close

Lista życzeń