Schody

Szukasz schodów, które będą nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe w użytkowaniu i funkcjonalne? W takim razie w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogatą ofertę konstrukcji wykonanych z trwałych, niezawodnych materiałów. Stalowe i drewniane schody strychowe to praktyczne rozwiązanie dla każdego domu.

Oferujemy przede wszystkim modele 3-segmentowe (maksymalna wysokość: 270 cm) i 4-segmentowe (maksymalna wysokość: 280 cm), w których składana drabina w prosty sposób może się chować na klapie, co z kolei pozwala w łatwy sposób zaoszczędzić miejsce. Takie konstrukcje zapewniają przy tym wygodny i bezpieczny sposób połączenia kondygnacji z poddaszem.

Dodatkową zaletą oferowanych schodów strychowych jest doskonała szczelność między klapą drabiny a ościeżnicą, antypoślizgowe wykończenie stopni oraz wysoka wytrzymałość na obciążenia. Proponujemy konstrukcje w wariantach różniących się wysokością oraz rozmiarami skrzyń – wymiary dostępne są po wyborze konkretnego modelu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu!

Jakie schody strychowe znajdziesz w naszej ofercie?

Oferowane schody strychowe są solidnie wykonane, dzięki czemu zapewnią Ci niezawodne i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Jakie modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy różnorodny wybór konstrukcji, spośród których z łatwością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do swoich oczekiwań i specyfiki danego wnętrza. Przygotowany asortyment obejmuje funkcjonalne schody strychowe drewniane, modele z serii MINI Stallux, przeciwpożarowe czy też egzemplarze młynarskie i dedykowane wyższym kondygnacjom. Składając zamówienie, możesz dobrać do wybranego produktu barierkę zabezpieczającą czy zestaw do montażu. Wszystkie oferowane schody strychowe zostały objęte gwarancją producenta. Popularność wśród naszych klientów to najlepsze potwierdzenie ich wysokiej jakości i funkcjonalności, które sprawdzą się rewelacyjnie w każdym domu.

Jakie schody strychowe wybrać? Drewno i stal pod lupą

Decydując się na zamówienie schodów strychowych w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać zarówno modele ze stalową lub drewnianą drabiną. Które z nich będą odpowiednie? Egzemplarze z naturalnego i ekologicznego materiału doskonale komponują się z drzwiami z tego samego materiału, wspólnie rozświetlając wnętrze i tworząc w nim przytulny klimat. Ocieplana klapa zamykająca, metalowy chowany zamek czy specjalny system sprężynowy znacząco podwyższają komfort ich użytkowania. Z kolei schody strychowe ze stalową drabiną chowaną w skrzyni o długości 80 cm (seria STALLUX Mini) zajmują mniej miejsca oraz są świetnym pomysłem na wyposażenie przestrzeni urządzonych w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Oryginalne wzornictwo idzie w parze z bezpieczeństwem i wygodą oraz szybkim rozkładaniem drabiny. I to przy zachowaniu estetyki pomieszczenia, dzięki całkowitemu schowaniu schodów w skrzyni po złożeniu. Stalowe konstrukcje są także wyposażone w specjalne stopki z tworzywa sztucznego, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zapraszamy do kontaktu – z radością doradzimy w zakupie!

close

Lista życzeń