Przechowywanie

Przechowywanie w ogrodzie – zobacz skrzynki drewniane od 4iQ

W kategorii przechowywanie proponujemy dla Was do wyboru wiele skrzynek drewnianych dekoracyjnych, od naturalnych, przez białe i szare, aż po opalane. Poza skrzyniami dekoracyjnymi w tej kategorii znajdziecie także skrzynie na ziemniaki oraz regały magazynowe.

Skrzynki drewniane dekoracyjne są świetnym wyborem dla miłośników drewna i wszystkich tych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania i chcą mieć piękne wnętrze w domu czy też w ogrodzie. Do wyboru wiele modeli i wielkości. Są to praktyczne rozwiązania do przechowywania różnorodnych produktów – można w nich trzymać narzędzie, można zastosować je jako dekoracyjne donice na kwiaty, można przechowywać zabawki, warzywa, owoce. A jeszcze innym ciekawym rozwiązaniem na ich wykorzystanie jest zrobienie z nich uniwersalnych boxów prezentowych. Tak naprawdę możliwości jest wiele więcej – wszystko zależy od Waszych indywidualnych potrzeb. Skrzynie zapewniają trwałość ze względu na wykonanie z drewna sosnowego. Dzięki temu – oraz dzięki temu, że są zaimpregnowane – posłużą wiele lat i będą odporne na różne czynniki zewnętrzne, a ich uniwersalny wygląd dodaje charakteru każdemu wnętrzu. Wszystkie skrzynie są w atrakcyjnych cenach!

Przechowywanie ziemniaków i warzyw – tylko ze skrzyniami!

Drewniane skrzynie/kosze na ziemniaki to praktyczne rozwiązanie na przechowywanie tych warzyw. Ale nie musi służyć tylko do ziemniaków, można tam także trzymać inne warzywa czy owoce. Skrzynia ta to idealne połączenie pojemności, estetyki i trwałości. Konstrukcja skrzyni (otwory wentylacyjne na bokach) i jej pojemność pozwala na przechowywanie dużej ilości warzyw, a przy tym zachowuje ich świeżość.

Organizacja w domu i garażu – zobacz pojemne regały magazynowe!

Regał magazynowy to obowiązkowy element każdego garażu czy piwnicy. Konstrukcja jest wytrzymała i bezpiecznie można na niej przechowywać narzędzia czy inne przedmioty, które mają swoje miejsce w garażu/piwnicy. Regały składają się z 5 półek, które można różnie konfigurować, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Maksymalne obciążenie do 175kg pozwala na przechowywanie cięższych przedmiotów, tj. wkrętarek, pił i innych. Na takich regałach nie trzeba trzymać tylko narzędzi czy przedmiotów ogrodowych, ale mogą być idealnym rozwiązaniem na trzymanie na nich słoików.  Tu podobnie jak przy skrzyniach dekoracyjnych – wykorzystanie regałów zależy od Waszych indywidualnych potrzeb.

close

Lista życzeń