Barierki zabezpieczające

Rodzice małych dzieci z pewnością doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo malucha, który chętnie odkrywa nowe miejsca w domu. Z pomocą przychodzimy my – firma 4iQ Group Sp. z o.o., oferując funkcjonalne i niezawodne barierki zabezpieczające. Proponowane artykuły to jeden z podstawowych i najtańszych sposobów na ochronę pociech przed poruszaniem się w miejscach, w których może stać się im krzywda. Dostępne modele zabezpieczają nie tylko schody, ale także wybrane pomieszczenia – wystarczy zamontować je wewnątrz ościeżnicy drzwiowej. Co istotny, instalacja barierek zabezpieczających nie powoduje ograniczenia funkcjonowania drzwi. W zależności od wybranego modelu montaż może odbywać się rozporowo (po otwarciu barierki cała pozostaje w ręku i może być przeniesiona w inne miejsce bez konieczności demontażu konstrukcji zawiasów) lub na stałe (element stanowi furtkę, którą mogą otwierać i zamykać wyłącznie osoby dorosłe).

Barierki zabezpieczające – gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka

Barierki zabezpieczające pozwalają na bezproblemowe otwieranie i zamykanie, a ich konstrukcje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie zaburzać estetyki wnętrz. A to wszystko w kilku wersjach kolorystycznych i z możliwością poszerzania – w ofercie posiadamy barierki wyposażone w regulację szerokości, które pozwalają na dopasowanie wybranego modelu do progu. Mówiąc o dostępnych barierkach zabezpieczających, warto wspomnieć, że wszystkie produkty zostały poddane specjalistycznym i rygorystycznym testom przed dopuszczeniem do sprzedaży. U nas zamówisz je w konkurencyjnie niskiej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres, aby móc cieszyć się bezpieczeństwem swojego dziecka. Oferowane modele mogą stanowić także zabezpieczenie wejścia na taras lub balkon.

Co warto wiedzieć o barierkach zabezpieczających?

Barierki zabezpieczające, jak sama nazwa wskazuje, chronią najmłodszych członków rodzin przez niechcianymi wypadkami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne rodzaje elementów. Doskonałą propozycją są produkty Maya i Nina wykonane z surowego drewna kauczukowego, które następnie się szlifuje. Naturalne rozwiązanie pozwala na zachowanie estetyki każdego wnętrza. Kolejnym rozwiązaniem są barierki zabezpieczające Elia wykonane z metalu, które mogą być dopasowane do szerokości drzwi i są sprzedawane w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i srebrnym. W ofercie posiadamy wiele innych rodzajów barierek zabezpieczających. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

close

Lista życzeń