Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność

  Schody strychowe z poręczą (49)

  Witaj w sklepie internetowym firmy 4iQ Group Sp. z o.o.! Od wielu lat specjalizujemy się w dostarczaniu klientom z całej Polski wysokiej jakości schodów strychowych, w tym także modeli z poręczą, które można u nas zamówić w konkurencyjnej cenie i z aż 5-letnią gwarancją. W katalogu produktów marki 4STEP znajdziesz konstrukcje ze skrzynią montażową o różnych wymiarach, dzięki czemu dopasowanie modelu do wymagań przestrzennych w Twoim domu lub mieszkaniu nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty, a w przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

  Schody strychowe z poręczą – gwarancja bezpieczeństwa

  Twoje zadowolenie z zamówienia i maksymalne bezpieczeństwo w trakcie korzystania z dostępnych w naszym asortymencie konstrukcji to nasz priorytet. Aby je podwyższyć, wprowadziliśmy do oferty funkcjonalne schody strychowe z poręczą. Większość proponowanych wyłazów została wyposażona w dodatkowy element w kolorze czerwonym. Oczywiście, możesz również zamówić ją oddzielnie. Dzięki niej wchodzenie po 3- i 4-segmentowych drabinach staje się jeszcze łatwiejsze, a Ty nie musisz się martwić o zachowanie równowagi. W efekcie dostęp do poddasza staje się całkowicie bezproblemowy! Aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo, do schodów strychowych z poręczą marki 4STEP dołączono również silikonowe nakładki na drabinę, które zapobiegają jej ślizganiu się w trakcie użytkowania, oraz zadbano o antypoślizgowy profil stopni.

  Gwarancja trwałości na lata

  Wysoka jakość to tylko jedna z wielu zalet, którymi mogą pochwalić się dostępne w naszym sklepie internetowym wyłazy. Kolejna z nich to znakomite parametry techniczne, dzięki którym oferowane schody strychowe z poręczą zdecydowanie wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników. Wśród nich znalazły się między innymi maksymalne obciążenie wynoszące 150 kg, doskonały współczynnik przenikalności termicznej klapy oraz zgodność z normą EN 14975:2010. Co więcej, większość proponowanych wyłazów została wykonana z surowego drewna, a wszystkie z nich są dostarczane w postaci zmontowanej. Z kolei do ocieplenia klapy wykorzystano odpowiednią grubość warstwy izolacyjnej ze styropianu. Z pomocą naszych schodów strychowych z poręczą korzystanie z poddasza stanie się wygodne, bezpieczne i łatwe!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco