Drzwi 100 cm

Szukasz wysokiej jakości drzwi wewnętrznych z drewna do swojego mieszkania, domu, biura lub innego budynku? Trafiłeś pod właściwy adres – oferta naszej firmy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. oferujemy różnorodny asortyment skrzydeł z naturalnego materiału, które pochodzą z katalogu renomowanego producenta – firmy RADEX. Bogata kolekcja modeli obejmuje dziesiątki produktów – sęczne i bezsęczne, gładkie i przeszklone, nowoczesne i klasyczne. Jest w czym wybierać, i to bez obaw o budżet, jakim dysponujesz – specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku, dzięki którym zamówienie drzwi w rozmiarze 100 jest u nas tańsze niż u samego producenta. Wszystkie dostępne egzemplarze są wyposażone w zamek i zawiasy oraz zostały objęte roczną gwarancją. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i złożenia zamówienia!

Lokalowe drzwi w rozmiarze 100 – skrzydła dla każdego wnętrza

Jedną z wielu zalet oferowanych drzwi 100 jest uniwersalność. Prawe i lewe skrzydła mogą być montowane we wnętrzach urządzonych w różnym stylu – od nowoczesnego, przez industrialny, aż po loftowy, dzięki czemu znalezienie idealnie dopasowanego modelu nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Co więcej, w 4iQ Group Sp. z o.o. umożliwiamy dowolną konfigurację interesującego Cię egzemplarza. Możesz wybrać rodzaj zamka (prosty, na klucz, na wkładkę patentową i WC), wykończenie dołu (podcięcie wentylacyjne, otwory wentylacyjne i standardowe) oraz ościeżnicę, listwy maskujące i ćwierćwałek. Modele w tym rozmiarze są dostępne w wykończeniu surowym. Mogą zostać także wykonane z drewna olejowanego lub postarzanego za dopłatą. Masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w zakupach? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Dlaczego warto zamówić u nas drzwi 100?

Zarówno drzwi 100, jak i pozostałe egzemplarze dostępne w przygotowanym asortymencie powstają z drewna sosny skandynawskiej; twardszego materiału o większej gęstości niż jego zwyczajny odpowiednik, które następnie poddaje się procesom szlifowania i wygładzania. Dzięki temu możesz dowolnie lakierować lub malować zamówiony model. Co więcej, oferowane skrzydła drzwiowe mogą zostać przystosowane do wybranego systemu – dwuskrzydłowego, przesuwnego lub bezprzylgowego. Wszystkie produkty pasują do ościeżnic metalowych i drewnianych zgodnych z obowiązującą Polską Normą Budowlaną. Przed zakupem zwróć uwagę nie tylko na materiał, ale także stronę otwierania – powinna być przeciwna do kierunku, z którego podchodzi się do drzwi.

close

Lista życzeń