Drewniane schody strychowe

Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie - ze względu na ich spore rozmiary - schodów klasycznych. Ponadto odznaczają się tak samo dużą funkcjonalnością oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i wymagania techniczne. Metalowe lub drewniane schody strychowe, które znajdą Państwo w naszym asortymencie to spore ułatwienie w każdym domu. Poza tym, że zapewniają sporą oszczędność miejsca, odpowiadają także za ułatwiony dostęp do miejsc takich jak poddasza.

Oferujemy schody strychowe w kilku wymiarach skrzyni montażowej, które przeznaczone są do pomieszczeń o różnej wysokości (wynoszącej nawet 320 cm). W zależności od Państwa oczekiwań, zestaw może być wyposażony w klapę o różnym współczynniku przenikania ciepła - nawet 0,55 W/m2*K. Oznacza to, że nie muszą się Państwo martwić o wychłodzenie wnętrza domu, gdyż klapa zamykająca doskonale izoluje nieocieplane poddasze od reszty pomieszczeń.

Składane drabinki, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczną poręcz, która ułatwia chodzenie po szczeblach. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zaproponować rozwiązanie, które będzie idealnie dostosowane do Państwa oczekiwań.

Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wybierz barierkę
odpowiednią dla Twojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska

Stwórz domek
dla swojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska