Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność

  eRaty Santander Consumer Bank

  Drewniane schody strychowe 

  Dostępne w naszym sklepie internetowym drewniane schody strychowe sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie - ze względu na ich spore rozmiary – konstrukcji klasycznych. Co istotne, oferowane produkty odznaczają się równie wysoką funkcjonalnością, co ich standardowe odpowiedniki, oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i wymagania techniczne. Drewniane schody strychowe to przede wszystkim duże ułatwienie w każdym domu – pozwalają na bezpieczne i bezproblemowe dostanie się na strych lub poddasze, jednocześnie umożliwiając oszczędność cennej przestrzeni użytkowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele w kilku wymiarach skrzyni montażowej, które przeznaczone są do pomieszczeń o różnej wysokości sięgającej nawet 320 cm. W zależności od Twoich oczekiwań zestaw może być wyposażony w klapę o różnym współczynniku przenikania ciepła – w ofercie posiadamy konstrukcje o różnej przenikalności termicznej. Dzięki temu nie musisz się martwić o wychłodzenie wnętrza domu, szczelna klapa zamykająca doskonale izoluje nieocieplane poddasze od reszty pomieszczeń. Zapraszamy do poznania asortymentu drewnianych schodów strychowych!

  Podkategorie

  • Drewniane schody...

   Jesteś właścicielem domu z poddaszem lub strychem? W takim razie w trakcie jego urządzania należy zadbać o bezproblemowe dostanie się do powierzchni gospodarczych i magazynowych znajdujących się na wyższych kondygnacjach. Z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie internetowym drewniane schody strychowe ze świerku Termo+ 26 mm, które są polecane do domów jednorodzinnych z utrudnionym dostępem do poddasza. Bez względu na to, czy powodem jest różnica poziomów, położenie, czy też bardzo mała przestrzeń, oferowane konstrukcje sprawią, że będziesz mógł cieszyć się dodatkowym miejscem na przechowywanie przedmiotów w nieużywanym do tej pory pomieszczeniu gospodarczym. Proponowane drewniane schody strychowe Termo+ 26 mm mają przenikalność termiczną na poziomie 1,38 W/m2K, zostały wzbogacone o grubsze elementy z naturalnego materiału (szerokość wynosi 2,7 cm) oraz są produkowane bezpośrednio przez naszą firmę, dzięki czemu masz pewność, że spełnią Twoje oczekiwania i posłużą niezmiennie przez wiele lat. Dostępne modele są sprzedawane w takich rozmiarach jak 90x60, 120x70, 90x70, 120x80 czy 120x60 cm (rzeczywiste wymiary są o centymetr mniejsze). Zapraszamy do poznania szczegółów kolekcji 4iQ Group Sp. z o.o.!

  • Schody drewniane...

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy linię schodów drewnianych strychowych TERMO+ 32 mm, czyli ekonomicznych konstrukcji pochodzących z oferty własnej marki – 4STEP. Modele dostępne w rozmiarze 120x70 cm mają przenikalność termiczną wynoszącą 1,2 W/m2K, zostały wyposażone w obustronną klapę w kolorze białym, skrzynię z płyty MDF łączoną z kątownikami czy antypoślizgowy profil stopni. Nie zabrakło również łączenia stopni na tzw. jaskółczy ogon, które dodatkowo podnosi komfort użytkowania wyposażenia. W cenie produktu otrzymujesz także plastikowe stopki do założenia na policzki drabiny, dzięki którym nie tylko zabezpieczysz ją przed poruszaniem się podczas korzystania ze schodów, ale także ochronisz podłogę przed zarysowaniami. Zamawiając wybrany model w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz aż 5-letnią gwarancję – nasza firma jako jedyna na rynku oferuje tak długi okres gwarancyjny. Zachęcamy także do kupienia zestawu do montażu 4STEP.

  • Drewniane schody...

   Drewniane schody strychowe od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego. Nie bez powodu; konstrukcje wykonane z naturalnego materiału są trwałe, wytrzymałe, a do tego prezentują się niezwykle estetycznie. Z myślą o klientach, którzy poszukują modeli ułatwiających dostęp do niewielkiego, ocieplonego poddasza z pomieszczeń ogrzewanych, przygotowaliśmy ofertę drewnianych schodów strychowych Energy 32 mm, które są sprzedawane w komplecie z poręczą przymocowaną w górnej części drabinki na klapie schodów. Propozycje o wymiarach 90x60, 120x60, 90x70 czy 120x70 cm są wykonane z naturalnego, surowego drewna sosnowego, które wzbogacono o wypełnienie ze styropianu w klapie. Produkty mają współczynnik przenikalności termicznej wynoszący 1,2 W/m2*K. Konstrukcje obejmują drabinę, ocieploną klapę białą, silikonową uszczelkę w skrzyni oraz 1-punktowy zamek wpuszczany w klapę, który dociska ją przy zamykaniu. Nie zabrakło również metalowego pręta, który ułatwia jego otwieranie.

  • Drewniane schody...

   Szukasz schodów strychowych o doskonałym współczynniku przenikania ciepła, który zagwarantuje Ci bezkompromisową izolację? Znakomitym rozwiązaniem są modele z serii Extra 46 mm o przenikalności termicznej na poziomie 0,88 W/m2K, które zamówisz w naszym sklepie internetowym w konkurencyjnie niskiej cenie. Oferowane konstrukcje pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale także umożliwiają łatwe i bezproblemowe korzystanie z nieosiągalnych dotąd przestrzeni magazynowo-gospodarczych, czyli strychów i poddaszy. Dzięki ocieplanej klapie modele z tej kolekcji stanowią także znakomite rozwiązanie w pomieszczeniach nieocieplanych, chroniąc wnętrza przed ochłodzeniem. Drewniane schody strychowe Extra 46 mm są sprzedawane w największej gamie rozmiarów, w której znalazły się takie propozycje jak: 112x60, 90x60, 90x70, 90x80, 100x60, 100x70, 112x70, 120x60, 120x70, 120x80, 130x80 cm i wielu innych. Konstrukcje są wykonane z drewna sosnowego, a do wypełnienia ich klap wykorzystano styropian. Współczynnik przenikania ciepła proponowanych modeli wynosi jedynie 0,86 W/m2*K. Zapraszamy do poznania szczegółów!

  • Drewniane schody...

   Witamy w sklepie internetowym firmy 4iQ Group Sp. z o.o.! W naszym asortymencie znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia każdego domu czy biura, wśród których znalazły się między innymi drewniane schody strychowe z serii Extreme 76 mm o przenikalności termicznej wynoszącej 0,55 W/m2K,,. Oferowana kolekcja to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości. Dostępne modele pozwalają na utrzymanie ciepła w domu, jednocześnie ułatwiając użytkowanie nieocieplonych pomieszczeń gospodarczych na wyższym poziomie kondygnacji. Swoje właściwości izolacyjne zawdzięczają klapie zamykającej otwór wejściowy, której grubość wynosi prawie 8 cm. Element został także wypełniony styropianem. Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm są sprzedawane w wielu wariantach rozmiarowych, w tym między innymi 90x60, 100x70 czy 120x70 cm. Do zamówionego produktu możesz dokupić barierkę zabezpieczającą w przystępnej cenie oraz zestaw do montażu, który ułatwi i usprawni instalację konstrukcji z drewna.

  • Schody drewniane...

   Z myślą o najbardziej wymagających klientach w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy ofertę schodów strychowych z drewna świerkowego z serii NORDIC, które stanowią najcieplejsze konstrukcje dostępne obecnie w naszym asortymencie – ich współczynnik przenikania ciepła przez klapę wynosi jedynie 0,44 W/m2K, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w ułatwieniu dostępu do nieocieplanych, chłodnych pomieszczeń gospodarczych na wyższej kondygnacji. Oferowane konstrukcje pochodzą z kolekcji 4STEP i są dostępne w takich rozmiarach jak 120x70, 120x60, 120x80, 130x80 czy 140x70. Warto pamiętać, że faktyczny wymiar jest zawsze o 1m mniejszy. Schody drewniane strychowe NORDIC 87 mm mają maszynową nakładaną uszczelkę na felcu klapy o grubości 2,7 cm, która obniża ryzyko wystąpienia szczelin praktycznie do zera, a tym samym gwarantuje maksymalną szczelność. W zestawie otrzymujesz poręcz montowaną na górze drabiny. Wszystkie produkty 4STEP są objęte 5-letnią gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych schodów strychowych!

  na stronę
  • 399,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 112x60 46mm

   399,00
   raty 0% - 10 x 39,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody 4STEP: EXTRA stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 112 cm;...

  • 369,00 zł
   Drewniane schody strychowe Termo 26 mm

   Drewniane schody strychowe "TERMO" 90x60 cm

   369,00
   raty 0% - 10 x 36,90 zł

   Drewniane schody strychowe TERMO to podstawowy model schodów z 4 segmentową drabinką. Model Termo to ekonomiczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 90 cm Szerokość: 60 cm Do pomieszczeń o wysokości do 270cm! 

  • 359,00 zł
   Drewniane schody strychowe Energy 32 mm

   Drewniane schody strychowe "ENERGY" 120x60 cm

   359,00
   raty 0% - 10 x 35,90 zł

   Schody "ENERGY" są doskonałym rozwiązaniem pośrednim między modelem TERMO a EXTRA przeznaczonym do pomieszczeń ogrzewanych z niewielkim poddaszem. Dodatkowym atutem jest poręcz wchodząca w skład zestawu przymocowana w górnej części drabinki na klapie schodów. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 120 cm Szerokość: 60 cm           

  • 469,00 zł
   Schody do wyższych kondygnacji!

   Drewniane schody strychowe EXTRA 120x60x320 46mm

   469,00
   raty 0% - 10 x 46,90 zł

   Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Schody przeznaczone do pomieszczeń o wysokości powyżej 280cm! Wymiary zewnętrzne skrzyni montażowej: Szerokość: 60cm Długość: 120cm           

  • 489,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm

   Drewniane schody strychowe EXTREME 112x60

   489,00
   raty 0% - 10 x 48,90 zł

   Schody strychowe 4STEP: EXTREME to opcja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących utrzymanie ciepła w domu, a posiadających użytkowe, nieocieplane pomieszczenia gospodarcze na wyższym poziomie kondygnacji. Grubość klapy zamykającej otwór wejściowy ma prawie 8 cm. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Szerokość: 60 cm Długość: 112 cm         

  • 499,00 zł
   Schody strychowe

   Drewniane schody strychowe EXTRA 130x80 46mm

   499,00
   raty 0% - 10 x 49,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów. Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 130 cm; Szerokość - 80...

  • 409,00 zł
   Drewniane schody strychowe Energy 32 mm

   Drewniane schody strychowe "ENERGY" 90x60 cm

   409,00
   raty 0% - 10 x 40,90 zł

   Schody pod względem izolacyjności i grubości klapy znajdują się pomiędzy modelami TERMO, a EXTRA. W cenę wchodzi poręcz w kolorze czerwonym montowana do drabiny schodów.  Schody strychowe do pomieszczeń o wysokości do 270 cm. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 90 cm Szerokość: 60 cm         

  • 289,00 zł
   Drewniane schody strychowe Termo 26 mm

   Drewniane schody strychowe "TERMO" 120x70 cm

   289,00
   raty 0% - 10 x 28,90 zł

   Podstawowy model z naszej oferty schodów strychowych to schody drewniane TERMO 120x70. Ten model wyłazu strychowego to optymalne rozwiązanie dla połączenia 2 pięter, zalecany do pomieszczeń ocieplonych (ogrzewany strych nad pomieszczeniami mieszkalnymi). Model Termo to ekonomiczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiary zewnętrzne skrzyni:...

  • 369,00 zł
   Drewniane schody strychowe Termo 26 mm

   Drewniane schody strychowe "TERMO" 90x70 cm

   369,00
   raty 0% - 10 x 36,90 zł

   Drewniane schody strychowe 4STEP TERMO 90x70 to podstawowy model schodów z 4 segmentową drabinką. Ten model wyłazu to optymalne rozwiązanie połączenia 2 pięter, zalecany do pomieszczeń ocieplonych (ogrzewany strych). Model Termo to ekonomiczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 90 cm Szerokość: 70 cm Do...

  • 379,00 zł
   Drewniane schody strychowe Termo 26 mm

   Drewniane schody strychowe TERMO 120x80 cm

   379,00
   raty 0% - 10 x 37,90 zł

   Podstawowy model z naszej oferty schodów strychowych to schody drewniane TERMO. Ten model wyłazu strychowego to optymalne rozwiązanie dla połączenia 2 pięter, zalecany do pomieszczeń ocieplonych (ogrzewany strych nad pomieszczeniami mieszkalnymi). Model Termo to ekonomiczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 120...

  • 359,00 zł
   Drewniane schody strychowe Energy 32 mm

   Drewniane schody strychowe "ENERGY" 120x70 cm

   359,00
   raty 0% - 10 x 35,90 zł

   Schody 4STEP: ENERGY są doskonałym rozwiązaniem pośrednim między modelem TERMO a EXTRA przeznaczonym do pomieszczeń ogrzewanych z niewielkim poddaszem. Dodatkowym atutem jest poręcz wchodząca w skład zestawu przymocowana w górnej części drabinki na klapie schodów. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Długość: 120 cm Szerokość: 70 cm           

  • 599,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm

   Drewniane schody strychowe EXTREME 100x60

   599,00
   raty 0% - 10 x 59,90 zł

   Schody strychowe 4STEP: EXTREME to opcja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących utrzymanie ciepła w domu, a posiadających użytkowe, nieocieplane pomieszczenia gospodarcze na wyższym poziomie kondygnacji. Grubość klapy zamykającej otwór wejściowy ma prawie 8 cm. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Szerokość: 60 cm Długość: 100 cm           

  • 429,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 90x60 46mm

   429,00
   raty 0% - 10 x 42,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody 4STEP: EXTRA stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów. Zewnętrzne wymiary skrzyni montażowej: Szerokość - 60 cm;...

  • 429,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 90x70 46mm

   429,00
   raty 0% - 10 x 42,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody 4STEP: EXTRA stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Zewnętrzne wymiary skrzyni montażowej: Szerokość - 70...

  • 499,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 90x80 46mm

   499,00
   raty 0% - 10 x 49,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody 4STEP: EXTRA stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Zewnętrzne wymiary skrzyni montażowej: Szerokość - 80...

  • 429,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 100x60 46mm

   429,00
   raty 0% - 10 x 42,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody 4STEP: EXTRA stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Zewnętrzne wymiary skrzyni montażowej: Szerokość - 60...

  • 429,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 100x70 46mm

   429,00
   raty 0% - 10 x 42,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Zewnętrzne wymiary skrzyni montażowej: Szerokość - 70 cm;...

  • 399,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 112x70 46mm

   399,00
   raty 0% - 10 x 39,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 112 cm; Szerokość -70...

  • 399,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 120x60 46mm

   399,00
   raty 0% - 10 x 39,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 120 cm; Szerokość -...

  • 399,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 120x70 46mm

   399,00
   raty 0% - 10 x 39,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 120 cm; Szerokość -...

  • 509,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extra 46 mm

   Drewniane schody strychowe EXTRA 120x80 46mm

   509,00
   raty 0% - 10 x 50,90 zł

   Schody strychowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale również korzystać z łatwością z dotąd nieosiągalnych przestrzeni. Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów. Wymiary skrzyni montażowej: Długość - 120 cm; Szerokość - 80...

  • 469,00 zł
   Schody do wyższych kondygnacji!

   Drewniane schody strychowe EXTRA 120x70x320 46mm

   469,00
   raty 0% - 10 x 46,90 zł

   Dzięki ocieplanej klapie zamykającej schody "EXTRA" stanowią doskonałe rozwiązanie również w pomieszczeniach nieocieplanych, izolując je od wnętrza Państwa domów.   Schody przeznaczone do pomieszczeń o wysokości powyżej 280cm! Wymiary zewnętrzne skrzyni montażowej: Szerokość: 70 cm Długość: 120 cm           

  • 289,00 zł
   Drewniane schody strychowe Termo 26 mm

   Drewniane schody strychowe "TERMO" 120x60 cm

   289,00
   raty 0% - 10 x 28,90 zł

   Podstawowy model z naszej oferty schodów strychowych to schody drewniane TERMO 120x60. Ten model wyłazu strychowego to optymalne rozwiązanie dla połączenia 2 pięter, zalecany do pomieszczeń ocieplonych (ogrzewany strych nad pomieszczeniami mieszkalnymi). Model Termo to ekonomiczne rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Wymiary zewnętrzne skrzyni:...

  • 489,00 zł
   Drewniane schody strychowe Extreme 76 mm

   Drewniane schody strychowe EXTREME 112x70

   489,00
   raty 0% - 10 x 48,90 zł

   Schody strychowe "EXTREME" to opcja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących utrzymanie ciepła w domu, a posiadających użytkowe, nieocieplane pomieszczenia gospodarcze na wyższym poziomie kondygnacji. Grubość klapy zamykającej otwór wejściowy ma prawie 8 cm. Wymiary zewnętrzne skrzyni: Szerokość: 70 cm Długość: 112 cm         

  Przeglądasz 1 - 24 z 43 produktów

  Jakie rodzaje drewnianych schodów strychowych znajdziesz w naszym asortymencie?

  W przygotowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje drewnianych schodów strychowych w wielu wariantach rozmiarowych. Posiadamy modele o wymiarach 130x80, 120x80, 120x70, 120x60, 100x80, 100x70, 100x60, 90x70, 90x60, 80x80 i 80x60 cm. Asortyment obejmuje modele z serii Termo, TERMO+, Energy, Extra, Extreme i NORDIC. Wszystkie z nich zostały objęte gwarancją producenta, która jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Które z nich będą odpowiednie dla Twojego domu? Drewniane schody strychowe Termo są polecane do budynków jednorodzinnych z ograniczonym dostępem do wybranych pomieszczeń, podczas gdy modele TERMO+ są ekonomicznym rozwiązaniem o podwyższonej izolacji. Energy sprawdzą się we wnętrzach z ocieplanym i niewielkim poddaszem, podczas gdy Extra bez problemu ochronią domy od chłodu przenikającego z nieocieplanych poddaszy. Drewniane schody strychowe Extreme to natomiast propozycja dla najbardziej wymagających klientów ze strychem na wyższym poziomie kondygnacji. Seria NORDIC to najcieplejsze konstrukcje w naszej ofercie, które poradzą sobie w każdej przestrzeni.

  Zalety drewnianych schodów strychowych

  Oferowane drewniane schody strychowe mają wiele zalet, dzięki którym cieszą się niezmienną popularnością wśród naszych klientów. Jedną z nich są składane drabinki, które mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczną poręcz ułatwiającą chodzenie po szczeblach. Dodatkowym udogodnieniem są także antypoślizgowe stopnie i stopki z tworzywa sztucznego, które chronią drabinę przed poruszaniem się podczas użytkowania. To także one stanowią skuteczne zabezpieczenie podłogi przed zarysowaniem. Chcesz poznać więcej szczegółów dostępnych drewnianych schodów strychowych? Zapraszamy do odkrycia informacji na temat każdej oferowanej serii lub kontakt z naszym zespołem – z chęcią opowiemy Ci więcej o produktach znajdujących się w naszym asortymencie.