Drewniane schody strychowe

Dostępne w naszym sklepie internetowym drewniane schody strychowe sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na zastosowanie - ze względu na ich spore rozmiary – konstrukcji klasycznych. Co istotne, oferowane produkty odznaczają się równie wysoką funkcjonalnością, co ich standardowe odpowiedniki, oraz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i wymagania techniczne. Drewniane schody strychowe to przede wszystkim duże ułatwienie w każdym domu – pozwalają na bezpieczne i bezproblemowe dostanie się na strych lub poddasze, jednocześnie umożliwiając oszczędność cennej przestrzeni użytkowej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele w kilku wymiarach skrzyni montażowej, które przeznaczone są do pomieszczeń o różnej wysokości sięgającej nawet 320 cm. W zależności od Twoich oczekiwań zestaw może być wyposażony w klapę o różnym współczynniku przenikania ciepła – w ofercie posiadamy konstrukcje o różnej przenikalności termicznej. Dzięki temu nie musisz się martwić o wychłodzenie wnętrza domu, szczelna klapa zamykająca doskonale izoluje nieocieplane poddasze od reszty pomieszczeń. Zapraszamy do poznania asortymentu drewnianych schodów strychowych!

Jakie rodzaje drewnianych schodów strychowych znajdziesz w naszym asortymencie?

W przygotowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje drewnianych schodów strychowych w wielu wariantach rozmiarowych. Posiadamy modele o wymiarach 130x80, 120x80, 120x70, 120x60, 100x80, 100x70, 100x60, 90x70, 90x60, 80x80 i 80x60 cm. Asortyment obejmuje modele z serii Termo, TERMO+, Energy, Extra, Extreme i NORDIC. Wszystkie z nich zostały objęte gwarancją producenta, która jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Które z nich będą odpowiednie dla Twojego domu? Drewniane schody strychowe Termo są polecane do budynków jednorodzinnych z ograniczonym dostępem do wybranych pomieszczeń, podczas gdy modele TERMO+ są ekonomicznym rozwiązaniem o podwyższonej izolacji. Energy sprawdzą się we wnętrzach z ocieplanym i niewielkim poddaszem, podczas gdy Extra bez problemu ochronią domy od chłodu przenikającego z nieocieplanych poddaszy. Drewniane schody strychowe Extreme to natomiast propozycja dla najbardziej wymagających klientów ze strychem na wyższym poziomie kondygnacji. Seria NORDIC to najcieplejsze konstrukcje w naszej ofercie, które poradzą sobie w każdej przestrzeni.

Zalety drewnianych schodów strychowych

Oferowane drewniane schody strychowe mają wiele zalet, dzięki którym cieszą się niezmienną popularnością wśród naszych klientów. Jedną z nich są składane drabinki, które mogą być dodatkowo wyposażone w praktyczną poręcz ułatwiającą chodzenie po szczeblach. Dodatkowym udogodnieniem są także antypoślizgowe stopnie i stopki z tworzywa sztucznego, które chronią drabinę przed poruszaniem się podczas użytkowania. To także one stanowią skuteczne zabezpieczenie podłogi przed zarysowaniem. Chcesz poznać więcej szczegółów dostępnych drewnianych schodów strychowych? Zapraszamy do odkrycia informacji na temat każdej oferowanej serii lub kontakt z naszym zespołem – z chęcią opowiemy Ci więcej o produktach znajdujących się w naszym asortymencie.

close

Lista życzeń