Narzędzia

Narzędzia do ogrodu – skuteczna praca

Jeżeli poszukujesz narzędzi do codziennych prac w ogrodzie – zapoznaj się z ofertą 4iQ Group. Planując rozkład ogrodu i naszych upraw pamiętamy zwykle tylko o wyposażeniu takim jak np. tunel ogrodowyszklarnia poliwęglanowa, zapominając o niezbędnych do założenia upraw narzędziach. Kluczowymi elementami, które ułatwią pielęgnację roślin w ogrodzie są np. zestawy narzędzi ogrodniczych, które zawierają grabki, łopatkę do przesadzania roślin.

Wśród ręcznych narzędzi ogrodniczych nie powinno zabraknąć ręcznej piły. Piła 7 czy 10 calowa z wyprofilowaną rączką sprawdzi się nie tylko w przycinaniu gałązek czy pracach przy drzewie. Piła ręczna ogrodowa sprawdzi się także do prac przy krzewach i roślinach, które mają grubsze gałęzie i wymagają przycięcia.

Ręczne narzędzia ogrodowe

Planując prace ogrodowe warto zwrócić uwagę na konieczność zagrabienia liści czy gałązek, które powstały po przycinaniu krzewów i drzew. Do tej czynności będą potrzebne wytrzymałe grabie do ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz rozkładane grabie z uchwytem  teleskopowym, którymi możesz zagrabić trawę czy inne odpady. Metalowe grabie mimo dużej wytrzymałości są lekkie i wygodne w przechowywaniu.

close

Lista życzeń