Do ogrodu

Wyroby z drewna do ogrodu

Drewno od wielu lat kojarzy nam się z naturalnością i spokojem. Nic więc dziwnego, że po drewniane wyroby chętnie sięgamy nie tylko do domu, ale także do ogrodu. Tym bardziej, że przy profesjonalnej konserwacji i właściwej pielęgnacji wyroby z drewna do ogrodu mogą bezproblemowo posłużyć przez wiele lat. Najróżniejsze drewniane elementy do ogrodu i na działkę znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group.

Drewniany taras – marzenie każdego właściciela domu

Chociaż obecnie dużą popularnością cieszą się tarasy kamienne i kompozytowe, to właśnie tarasy drewniane w dalszym ciągu są najchętniej wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych podczas projektowania miejsca wypoczynkowego na świeżym powietrzu. Wyroby z drewna do ogrodu są wyjątkowo eleganckie, a przy tym budują atmosferę bliskości z naturą i rodzinnego ciepła. Ponadto doskonale komponują się z dekoracyjnymi roślinami, drzewkami i kwiatami.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi eleganckie i ergonomiczne płytki akacjowe, które znakomicie sprawdzą się na tarasie, balkonie czy w zimowym ogródku. Są one wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy właściwej konserwacji można się cieszyć nimi przez długie lata. Ich kolejną zaletą jest fakt, że dzięki prostemu i wygodnemu systemowi łączenia są bardzo proste w ułożeniu.

Komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu, czyli oferta sklepu 4IQ Group

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ogród w miesiącach wiosennych i letnich służy przede wszystkim odpoczynkowi w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Dlatego w ofercie 4IQ Group mamy także wiele wypoczynkowych wyrobów z drewna do ogrodu.

Osobom, które dysponują dużym tarasem lub ogrodem, polecamy nasze ogromne, drewniane stelaże do hamaków. Proponowane stelaże są skonstruowane w taki sposób, że nie tylko gwarantują fantastyczny wypoczynek, ale również sprawdzają się jako oryginalna dekoracja ogrodu. Dzieciom proponujemy natomiast wysokiej jakości drewniane domki do zabaw. Konstrukcje wyposażone są w zamykane drzwi i okna, a ponadto są wykonane z odpornych na deszcz materiałów. Dzięki temu maluchy mogą spędzać w nich czas niezależnie od pogody.

Wyroby do ogrodu nie tylko z drewna – co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie?

Chociaż nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w produkcji drewnianych wyrobów do ogrodu i domu, naszym klientom możemy zaoferować również inne elementy i produkty, które znajdą zastosowanie na tarasie, ogrodzie lub działce.

Posiadamy między innymi wysokiej jakości składane beczki na deszczówkę, węże ogrodowe oraz kompletne systemy nawadniania. Dzięki nim łatwiej będzie Ci zadbać na co dzień o swoje trawniki, kwiaty i inne rośliny uprawiane na ogródku. Znajdziesz też u nas stelaże do działkowych i ogrodowych szklarni, siatki oraz mini-szklarnie na pomidory. Z oferowanymi przez nas wyrobami do ogrodu stworzysz przestrzeń, która zarówno będzie idealnie dostosowana do uprawiania roślin i warzyw, jak również znakomicie sprawdzi się jako przestrzeń do relaksu i zabawy.

close

Lista życzeń