Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Do ogrodu 

Podkategorie

 • Meble ogrodowe

  W tej kategorii produktów w naszym sklepie znaleźć można meble ogrodowe dedykowanie głównie na tarasy w przydomowej strefie zielonej, jak i dla potrzeb turystyki i ośrodków wypoczynkowych.

  W jej skład wchodzą przede wszystkim fotele wiszące ALPHA oraz meble z technorattanu, włoskiego producenta BICA (którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski). Proponujemy zestawy mebli, ale także pojedyncze krzesła, stoły, leżaki. Oferujemy również meble ogrodowe drewniane, wykonane z sosny oraz z gatunków egzotycznych. Wszystkie produkty doskonale prezentują się w naturalnym otoczeniu. Będą efektownie wyglądały zarówno na tarasie posesji prywatnej, jak i przy basenie eleganckiego hotelu.

  Proponujemy również doskonałej jakości hamaki z klejonego drewna sosnowego, impregnowanego. Dostępne są w kilku rozmiarach i pozwalają zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Posiadamy modele do zawieszenia oraz stojące, już zaopatrzone we własny stelaż. Idealnie nadają się do zawieszenia lub postawienia w cieniu i odpoczynku na świeżym powietrzu w ciepłe, letnie dni.

 • Polimerowe pokrywy do...

  Polimerowe pokrywy do studzienek i szamb - lekka alternatywa.

 • Ogród i uprawa roślin

  W tej kategorii znajdą Państwo różne produkty i akcesoria ułatwiające prace w ogrodzie, hodowlę roślin a nawet walkę ze szkodnikami.