Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Do ogrodu 

Podkategorie

  • Polimerowe pokrywy do...

    Witaj w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. Nasza firma od wielu lat dostarcza klientom z całej Polski nie tylko drzwi czy schody, ale także szereg innych praktycznych produktów, wśród których znalazły się między innymi polimerowe pokrywy do studzienek. Klapy wykonane z wytrzymałego, mrozoodpornego i odpornego na wysokie obciążenia tworzywa stały się lżejszą alternatywą dla włazów żeliwnych. W ofercie posiadamy modele w różnych kolorach; czarnym i zielonym, w tym wersje zabezpieczane dodatkowo na zamek. Wszystkie oferowane polimerowe pokrywy do studzienek spełniają odpowiednie normy, są bezpieczne w użytkowaniu i mogą być montowane zarówno na terenie posesji prywatnej, jak i w przestrzeni publicznej. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi jedynie kilka dni – większość produktów wysyłamy już w ciągu 1-2 dni, odpowiednio je zabezpieczając. Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trwałych klap z polimeru dostępny w przystępnie niskiej cenie. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem!

  • Ogród i uprawa roślin

    W tej kategorii znajdą Państwo różne produkty i akcesoria ułatwiające prace w ogrodzie, hodowlę roślin a nawet walkę ze szkodnikami.

  • Meble ogrodowe

    Szukasz oryginalnego pomysłu na wyposażenie swojego ogrodu lub tarasu? W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. mamy coś specjalnie dla Ciebie, bogatą ofertę wysokiej jakości mebli ogrodowych, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie, i to z dostawą na terenie całej Polski. W przygotowanej kategorii znajdziesz modele dedykowane głównie na tarasy w przydomowej strefie zielonej, które sprawdzą się równie doskonale w pensjonatach, hotelach i innych obiektach turystyczno-wypoczynkowych. W asortymencie mamy wszystko, czego tylko możesz potrzebować do zaznania błogiego relaksu na świeżym powietrzu; fotele wiszące, zestawy mebli ogrodowych oraz pojedyncze krzesła, stoły czy leżaki. W przygotowanej ofercie nie mogło zabraknąć także hamaków w różnych odsłonach. Tak różnorodny wybór gwarantuje, że z pewnością znajdziesz w naszym sklepie internetowym coś dla siebie. Zachęcamy do poznania szczegółów dostępnym mebli ogrodowych i złożenia zamówienia!