Wykładziny miękkie piankowe puzzle

Miękkie puzzle piankowe pozwalają na tworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy najmłodszych dzieci.

Pianka sprawia, że zabawa jest bezpieczna dla maluchów, które stawiają pierwsze kroki. Ścianki pozwalają na ograniczenie przestrzeni i utrzymanie zabawek w jednym miejscu.

Maty piankowe dla dzieci i niemowląt

Pedagodzy i specjaliści bardzo często powtarzają, że w pierwszych latach życia dzieci uczą się i poznają świat przede wszystkim poprzez zabawę. To dlatego tak ważne jest zapewnienie im takich artykułów, które będą im służyły nie tylko do gier i zabaw, ale także do poznawania rzeczywistości, nauki i rozwijania się. Do tego najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju kolorowe maty piankowe dla dzieci, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group.

Odpowiednio dobrana mata piankowa dla niemowlaka pomaga mu w rozwoju na wielu poziomach. Przede wszystkim dopasowywanie puzzli piankowych do innych elementów sprawia, że dziecko rozwija zdolność logicznego myślenia i rozumienia pewnych schematów, kreujących otaczającą malucha rzeczywistość. Ale to nie wszystko! Kolorowe maty piankowe dla dzieci są także znakomitym sposobem na naukę podstawowych kolorów oraz zwierzątek czy owoców znajdujących się na poszczególnych puzzlach.

Mata puzzle piankowe – dlaczego warto?

Dlaczego warto zakupić dla swojego dziecka kolorową matę? Puzzle piankowe pomagają maluchowi w rozwijaniu zdolności manualnych oraz rozwijaniu zmysłu wzroku. Znakomicie stymulują one również dzieci do kreatywnego myślenia, przez co chętnie są stosowane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury czy świetlicach.

Przy tym wszystkim nie zapominajmy, że obcowanie z matą piankową dla niemowlaka jest przede wszystkim po prostu dobrą zabawą! Dzieci, które nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań, uwielbiają bawić się właśnie takimi dużymi, kolorowymi elementami.

Mata piankowa dla niemowlaka – akcesorium idealne do zabawy dla Twojego dziecka

W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group można znaleźć najróżniejsze maty piankowe dla dzieci i niemowląt, które dadzą maluchowi sporo radości i wspomogą jego rozwój psychofizyczny. W naszym sklepie posiadamy zarówno kolorowe puzzle piankowe ze zwierzątkami i owocami, jak również nieco bardziej zaawansowane maty czarno-białe. Kupując zabawkę dla swojego malucha, pamiętaj, by matę piankową dobrać odpowiednio do jego wieku.

Z pewnością wielu rodziców zastanawia się, czy zabawa na tego typu matach jest bezpieczna – w końcu maluchy mają tendencję do brania do buzi najróżniejszych rzeczy. Gwarantujemy, że w 4IQ Group sprzedajemy wyłącznie najlepsze jakościowo zabawki, które wykonane są z wytrzymałych, a jednocześnie w stu procentach bezpiecznych dla dziecka materiałów. Twoja pociecha może zatem bez obaw bawić się na macie piankowej dla niemowlaka przez długie godziny!

Kolorowe maty piankowe z puzzlami to doskonała zabawka dla dzieci w pierwszych latach ich życia. Artykuły te są szczególnie polecane dzieciom, które lubią bawić się w towarzystwie swoich rówieśników – kuzynów i kuzynek, rodzeństwa czy dzieci z innych dzieci z klasy przedszkolnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kupna mat i puzzli piankowych, które najlepiej będą odpowiadały Twojemu dziecku!

close

Lista życzeń