Toaletki drewniane

Drewniane toaletki dla dzieci

Dzieci już od najmłodszych lat uwielbiają zabawy, w których naśladują swoich rodziców i z rodzeństwem lub przyjaciółmi odgrywają rzeczywiste życie dorosłych. Do najpopularniejszych zabaw wśród kilkuletnich maluchów należy zabawa w dom i odtwarzanie różnego rodzaju scenek z życia rodziny. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć różnego rodzaju drewniane wyroby dla najmłodszych, takie jak drewniane toaletki dla dziewczynek.

Dlaczego warto kupić nasze toaletki dla dziewczynek?

Kilkuletnie dziewczynki nie tylko bardzo lubią spędzać czas ze swoimi mamami, ale także uwielbiają je naśladować. Często próbują przed lustrem rozczesywać swoje włosy, przymierzać biżuterię mam i babć, czy zakładać ich ubrania. Jeśli Twoja córeczka również uwielbia naśladować wykonywane przez Ciebie czynności, drewniana toaletka dla dzieci z naszej oferty z pewnością będzie dla niej idealną zabawką.

Część rodziców z pewnością będzie miała wątpliwości, czy kupno większej zabawki w granicach trzystu-czterystu złotych jest dobrym rozwiązaniem – w końcu wiele dzieci bardzo szybko wyrasta z kolorowych, pstrokatych zabawek. Oferowane przez nas drewniane toaletki dziecięce mają jednak wiele zalet, które sprawiają, że będą one sprawiały radość dziewczynkom przez wiele lat.

Przede wszystkim, nasze toaletki dla dziewczynek wykonane są z wysokojakościowego drewna, które – w przeciwieństwie do plastiku – jest materiałem niezwykle odpornym na upływ czasu i uszkodzenia mechaniczne. Poza tym, zestawy wykonane w całości z tworzy sztucznych mają bardziej „dziecinny” wygląd, co sprawia, że dzieci szybko z nich wyrastają. Proponowane przez nas drewniane toaletki dla dzieci utrzymane są w pięknych, jasnych i pastelowych barwach, dzięki czemu prezentują się bardziej „dojrzale”. Co za tym idzie, dzieci chętnie korzystają z nich przez dłuższy czas.

Unikalne drewniane toaletki dziecięce w sklepie internetowym 4IQ Group

Oferowane przez nas unikalne drewniane toaletki dziecięce to modele inspirowane prawdziwymi toaletkami, które od wielu lat można znaleźć w eleganckich, stylowo urządzonych sypialniach. Oferujemy zarówno komplety jasne, niemal w całości utrzymane w bieli, jak również bardziej urozmaicone drewniane toaletki dla dzieci pomalowane na piękne, pastelowe kolory.

Gdzie jeszcze tkwią zalety produktów znajdujących się w naszej ofercie? Wielu dziewczynkom z pewnością spodoba się fakt, że nasze drewniane toaletki wyposażone są w krzesełka i prawdziwe lustra, dzięki czemu naprawdę można przy nich się uczesać lub przeglądać. Dodatkowo w zestawie do toaletek dołączamy różne zabawkowe akcesoria, takie jak flakonik perfum z ruchomym atomizerem, szczotka do włosów, suszarka do włosów z ruchomymi przyciskami, szminka, paletka cieni z lusterkiem oraz lakier do paznokci.

W sklepie 4IQ Group posiadamy różne zestawy drewnianych toaletek dla dziewczynek, dlatego każda mała panna bez problemu powinna u nas znaleźć komplet, który spełni jej oczekiwania i zagwarantuje wiele godzin fantastycznej zabawy.

close

Lista życzeń