Namioty tipi

Namioty tipi stwarzają idealne warunki do zabawy. Zobacz nasze propozycje namiotów dla dzieci. Niektóre modele tipi posiadają dodatkowe akcesoria takie jak: duży kosz na zabawki, linka z flagami czy poduszki.

Namioty tipi - idealne miejsce do zabawy

Tipi, czyli namioty z drewnianym stelażem wykonanym z zaokrąglonych tyczek i  kwadratowej podstawie zyskały na popularności wśród rodziców i dzieci. Takie miejsce pozwoli stworzyć kącik zabaw, gdzie dziecko będzie mogło bawić się swoimi ulubionymi zabawkami. Namioty tipi dla dzieci sprawdzą się także podczas długich zabaw w ogrodzie. Namioty dziecięce tipi z matą i poduszkami to standardowy model, jaki możesz znaleźć w naszej ofercie. Stelaż został wykonany z czterech, gładkich, drewnianych tyczek, które należy włożyć w obszycie namiotu. Mata posiada wiązania przy każdym rogu – pozwoli to na skuteczne połączenie podstawy namiotu z drewnianymi tyczkami. Każdy zestaw wyposażany jest w silikonowe osłonki, które zapobiegają rysowaniu nawierzchni, na której jest umiejscowiony.

Namioty indiańskie – tipi dla dzieci

Namioty tipi często nazywane są namiotami indiańskimi. Określenie to pochodzi od namiotów wykonanych ze skóry naturalnej, które używane były w Ameryce Północnej wiele lat temu, ich bliskoznaczne określenie to także wigwam. Dziś wyszukując „namioty indiańskie” spodziewamy się raczej zupełnie innych produktów jakimi są kolorowe namioty dla dzieci. Duże namioty tipi dla dzieci – chociaż znacznie odbiegają rolą i wyglądem od ich pierwowzoru – przyjmują duże wymiary, większość z naszych namiotów dla dzieci posiada wysokość 180 cm, co tworzy idealnej wielkości oazę do zabawy, mieszczącą wszystkie ulubione zabawki naszych pociech. Materiałowe tipi mogą być umieszczone w mieszkaniu, na balkonie, na tarasie. Należy jednak pamiętać o zapobieganiu zniszczeniom, które mogłyby być spowodowane przez czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg.

beżowy namiot tipi dla dzieci

Kolorowe namioty dla dzieci – cechy

Namioty dla dzieci do domu posiadają matę, która od góry jest miękka i przyjemna w dotyku, natomiast z drugiej strony pokryta jest na całej wielkości wypustkami, które zapobiegają przemieszczaniu się całej konstrukcji. Charakterystyczną cechą namiotów tipi dostępnych w naszej ofercie są grube, zaokrąglone tyczki wykonane z drewna, które gwarantują stabilność całego namiotu. Do niektórych modelów tipi dołączane są kosze na zabawki, które pomogą zorganizować przestrzeń wokół namiotu. Pokrycie namiotu wyposażone jest w sznurki, które pomogą przytwierdzić materiał do stelażu. Każdy namiot tipi przetestowany jest pod kątem bezpieczeństwa i spełnia wszelkie niezbędne, rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że namioty tipi od producenta 4iQ mogą być przeznaczone dla Twoich pociech.

Przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, spełniają normy EN71,

Atrakcyjny wygląd, wpasowuje się w niemal każde wnętrze,

Wszystkie niezbędne akcesoria w zestawie (silikonowe stopki, poduszki),

Antypoślizgowa mata,

Stylowe okienko,

Stabilna konstrukcja,

Niepowtarzalne wzory i wykończenie 

Namiot dla dzieci – jak złożyć?

Składanie namiotu dla dzieci jest niezwykle łatwe i zajmuje maksymalnie 10 minut, dzięki czemu Twoja pociecha może cieszyć się kącikiem zabaw znacznie szybciej. Nasze namioty posiadają specjalne pokrycie wyposażone w zszyte tunele, w które należy włożyć stelaż. Na koniec wystarczy przywiązać sznurki podstawy do tyczek i namiot jest gotowy do zabawy. Do każdego namiotu dołączana jest czytelna instrukcja, która zawiera schemat krok po kroku.

close

Lista życzeń