Drewniane schody młynarskie

Szukasz oryginalnego wyposażenia swojego domu lub dwupoziomowego mieszkania, dzięki któremu z łatwością dostaniesz się na wyższą kondygnację? A może postanowiłeś urządzić sobie przytulne gniazdko tuż pod sufitem, pełniące funkcję sypialni? W takim razie doskonałym rozwiązaniem będą dostępne w naszym sklepie internetowym proste i drewniane schody młynarskie, które są polecane przede wszystkim do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Konstrukcja wykonana z naturalnego tworzywa łączy ze sobą niższą i wyższą kondygnację, jednocześnie zachwycając surowym i stylowym wyglądem. Dostępne drabiniaste modele opierają się na zastosowaniu mocnych policzków i odpowiednio dużych stopni. Niektóre z oferowanych konstrukcji zostały także wzbogacone o praktyczną poręcz, która ułatwia wspinanie się po kolejnych szczeblach. Różnorodny wybór drewnianych schodów młynarskich w wersji lewej lub prawej oraz prostej lub zabiegowej gwarantuje, że wybierzesz spośród nich idealne wyposażenie domowej przestrzeni.

Parametry techniczne drewnianych schodów młynarskich

Wewnętrzne drewniane schody młynarskie składają się z różnej liczby elementów bocznych, czyli policzków, oraz stopni – ich ilość zależy od wybranego modelu. Do produkcji każdego z dostępnych egzemplarzy wykorzystano wytrzymałe i piękne drewno świerkowe klejone w surowej odsłonie. Podobne tworzywo zastosowano do wykonania niezbędnych części montażowych. Wszystkie produkty zostały objęte roczną gwarancją i są dostarczane na terenie całej Polski. Czas realizacji zlecenia różni się w zależności od linii drewnianych schodów młynarskich. Modele mają solidnie zamocowane stopnie, które umieszcza się w belkach policzkowych w specjalnie przygotowanych gniazdach, dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko komfortem, ale także bezpieczeństwem codziennego użytkowania. To również sposób konstrukcji odpowiada za dużą nośność drabinowych artykułów. Po zakupie możesz dowolnie regulować wysokość, przycinając belki policzkowe. Co istotne, schody są sprzedawane w stanie surowym i nie impregnowanym, dzięki temu możesz dowolnie je pomalować czy polakierować.

Dlaczego warto zamówić drewniane schody młynarskie?

Drewniane schody młynarskie sprawdzą się doskonale w celu ułatwienia przejścia na strych, poddasze lub każdą inną wyższą kondygnację. Modele wykonane z naturalnego surowca umożliwiają bezproblemowe i szybkie przemieszczanie się pomiędzy piętrami, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Ich nośność wynosi nawet do 150 kg! Nie bez znaczenia jest również surowy i uniwersalny design oferowanych schodów młynarskich z drewna. Naturalne tworzywo doskonale komponuje się z wnętrzami zaaranżowanymi w różnym stylu, tworząc w nich przytulną i ciepłą atmosferę. Drabinowe modele urzekają również prostotą, dzięki której oprócz funkcji użytecznej mogą także pełnić rolę dekoracyjną. Zamów wybraną konstrukcję w niskiej cenie w naszym sklepie internetowym i zafunduj sobie praktyczny, oryginalny dodatek do domowej przestrzeni.

close

Lista życzeń