Promocja

Wyposażenie domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią „promocje”, gdzie miłośnicy ogrodu znajdą dla siebie najlepsze modele tuneli foliowych i innych akcesoriów ogrodniczych. Natomiast Ci z Was, którzy właśnie aranżują pokój dla dziecka, świetnym dodatkiem okażą się drewniane zabawki dla dzieci, by zapewnić dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy. W tej kategorii znajdziecie wiele atrakcyjnie przecenionych produktów i ofert specjalnych. Nasze rabaty sięgają do 35%, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo pieniędzy podczas zakupów. Do wyboru jest wiele typów, wielkości, kolorów czy różnorodności wyposażenia. Oferta jest bezustannie aktualizowana, dlatego też zachęcany do codziennego obserwowania, by nie umknęła Wam najlepsza okazja!

Tunele foliowe w promocyjnych cenach

Tunele foliowe to świetny sposób na to, aby wcześniej cieszyć się warzywami czy owocami z własnej uprawy, która jednak nie jest łatwym zadaniem. Wiele typów warzyw, owoców i innych krzewów, które chcemy uprawiać wymaga specjalnych rozwiązań, by powstałe plony były smakowite i pokaźnych rozmiarów. Chcemy Ci to ułatwić, dlatego teraz w atrakcyjnych cenach oferujemy wiele tuneli foliowych, poszyć foliowych i innych artykułów ogrodniczych, jak np. opryskiwacze. Nie przepłać za te produkty, kup je teraz taniej i ciesz się pięknym ogrodem i smakowitymi warzywami/owocami później! Postaw na rozwiązanie, które najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i wybierz najodpowiedniejszy model dla siebie. Postaw na 4iq, a się nie zawiedziesz!

Zabawki drewniane? Kupuj taniej!

W naszej ofercie mamy także szeroki wybór zabawek drewnianych, które zadowolą każde dziecko. Ponadto będą idealnym dodatkiem do dziecięcego pokoju, by mogło cieszyć się w nim wielogodzinną zabawą. W cenach promocyjnych mamy do wyboru wiele modeli drewnianych kuchni oraz efektownych domków dla lalek. Zabawki wyposażone są w dodatkowe akcesoria: kuchnia w naczynia, natomiast domek dla lalek w starannie wykończone mebelki. Drewniane zabawki to nieograniczone możliwości pobudzania dziecięcej kreatywności, wyobraźni i przeniesienie w świat marzeń. To także gwarancja trwałości oraz precyzyjne wykonanie i dbałość o detale. Do wyboru wiele modeli – od klasycznych po nowoczesne.

close

Lista życzeń