Drzwi 70 cm

Szukasz drzwi w rozmiarze 70 wykonanych z ponadczasowego i trwałego materiału? Zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz wewnętrzne skrzydła, które powstają z litego i klejonego drewna sosnowego. Lokalowe modele są dostępne zarówno w wersji surowej, jak i olejowanej i postarzanej – dzięki temu z łatwością wybierzesz te, które idealnie podkreślą i dopasują się do stylu aranżacji domowego czy biurowego wnętrza. W standardowym wyposażeniu oferowanych drzwi 70 lewych i prawych znajdziesz zamek i zawiasy. Wszystkie z nich zostały objęte roczną gwarancją. Zadbamy również o bezpieczeństwo zamówionych skrzydeł w trakcie transportu, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Drzwi 70 – prawe i lewe skrzydła dla każdego domu, mieszkania i biura

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ilu klientów, tyle gustów i potrzeb. Właśnie dlatego w przygotowanym asortymencie znajdziesz dziesiątki drewnianych drzwi wewnętrznych 70, wśród których nie zabrakło modeli sęcznych i bezsęcznych oraz pełnych i przeszklonych. Nowoczesne i klasyczne skrzydła z przylgą lub w wariancie naściennym przesuwanym sprawdzą się w salonach, sypialniach, pokojach młodzieżowych, pomieszczeniach gospodarczych, gabinetach i łazienkach. U nas możesz wybrać opcję zamków, wersję, stronę otwarcia oraz sposób wentylacji, ciesząc się terminową realizacją zamówienia i profesjonalnym wsparciem specjalistów z branży. A jeśli o wspomnianej stronie otwarcia mowa, to wybierając ją, pamiętaj o zadbaniu o bezproblemowe poruszanie się po pomieszczeniu. W tym celu wybierz zawiasy umiejscowione na stronie, po której znajduje się najlepiej pusta ściana. Zwróć także uwagę, czy skrzydło nie będzie uderzać o inne podczas otwierania.

Dlaczego warto zamówić drzwi 70 w 4iQ Group Sp. z o.o?

Decydując się na zamówienie wybranych drzwi wewnętrznych w rozmiarze 70 w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że wybierasz produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałego, starannie wyselekcjonowanego tworzywa. W szerokiej ofercie czekają na Ciebie skrzydła drewniane produkowane przez firmę RADEX, która może pochwalić się pozycją lidera w branży. Co więcej, przywiązujemy szczególną uwagę do komunikacji z klientami. Przekazujemy jasne i konkretne informacje, upewniając się, że wszelkie szczegóły zostały uzgodnione przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wybrane drzwi w rozmiarze 70 będą dopasowane do Twoich potrzeb, a gotowe skrzydła będą zgodne z oczekiwaniami i wymaganiami przestrzennymi. Nie możemy zapomnieć o niezwykle atrakcyjnej cenie, która należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu – zespół 4iQ Group Sp. z o.o. nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

close

Lista życzeń